17.10.2020
Dame i gospođe, senjoras y senjores..
oktobar je mesec, listopad kako god hoćete
stiže cveće :gled:
stiže i jedna donacija za portal vutra.org
(na njihovu bitcoin adresu)
grande finale
enuOArEfqGo
Mislim da vutru.org treba podržati na pravi način (a to su BTC transakcije)
pozvao bih i ostale članove da nastave isti trend (ko je za to u mogućnosti naravno)
jer sajt je stvarno dobar i to je nešto što drugi nemaju.
Moram da se zahvalim svim članovima foruma koji su mi pomogli
oko ovog grova i administratorima (onima odozgo ::umirem::) i spasili su me dosta muka
sa brzim odgovorima jer moje znanje i metode su vrlo bliske onoj rubrici "Posadi i pobegni"
:razvaljen::
..da predjemo na temu - Skunk
Bio je samo malo žedan ovde, slika je dosta pre branja, bilo je problema sa gusenicama
i na kraju sam morao ručno da ih skidam kad i kako sam mogao.
Bez obzira uspešno je završio, vrlo kvalitetan dim i treba oprezno sa njim.
Ono što je takodje dobro, bilo ga je više komada.
Amnesia in Wonder Land
Ovde je slikana da kažem u nekom svom prajmu, bilo je problema pri kraju sa lošim vremenom,
završila je bukvalno zadnja a prema onome što sam probao u rangu je sa skankom.
Biće neki smoke report možda (jer to vas najviše zanima ;))
Samonikla :banana_rasta:
Nju je vrlo teško definisti šta je (..neka kopriva jel :D) u suštini to može biti ulično seme
koje je ukršteno možda sa nečim boljim i to je domaja prosto rečeno.
Nisam još stigao sve da probam ali kolači joj se smeše :)
Toliko od mene, savetovao bih svima da otvore dnevnik i ovo je dokaz da je to dobra ideja
(naravno uz opreznost šta se šeruje) i ovo je za mene pozitivno iskustvo
želim svima uspeha u grovu i bogatu žetvu ove sezone.
hasta luego
:rolleyes: