
Galerija nije uvezena
Evo ljudi malo da se i ja nastanim ovdje :) Ovako dns je napravljen najveci dio na boxu 41x28x59 (d*š*v) ostale su još neke sitnice i struju za spojit... Prvo da zahvalim sto ovaj forum postoji, i VAMA isto na pomoci, idejama i na inspiraciji :) sve kritike su dobrodosle... pa pucajte!! evo par slika... :) priča se nastavlja..... :)