Pozdrav braćo i sestre :respect::ajnstajn::gled::rasta: Eto mene opet mada nisam hteo pisat dnevnik al jbg.. Sama biljka me ustvari namalila pogledom, jerbo smo se gledali i mazili dok sam ju hranio:) :D Pa da krenem dalje.. .. 10×13w Osram 2700k Biobizz root, fish mix, grow, calmag, bloom, bio haven + A. T. Bloom Booster + ATAM Rokzbastic Zemlja biobizz light mix Biljka je vege vazu odradila negdje 40 dana.,a ako falim dan do dva gore dole nemojte zamjeriti :):D:rasta: Danas joj je 6.dan 12/12 režima i napreduje odlično.. Najljepša biljka do sada meni osobno... Zaljevanje 2,7l svaka dva dana,to jest kad palim za treći dan obavezno zaljevanje nekad i deci dva više popije sam minimalnim runoffom.. Upravo zalivena i ošišana malo, jer svakih 2 do 3 dana ju lagano šišam...ovo danas je bilo drugo šišanje i još ću nedelju ponedjeljak ošišat i počupat šta mislim da neće trebat i onda neka odvali :) Danas dao 2ml boostera, 2ml bloom i 1, 5ml calmag i 1, 5fish mix .. Sljedeće zaljevanje bez fish mix i calmag.. Pa gospodo mislim da je to to za ovaj tjedan od mene i do sljedećeg coki vas Hulk :wave::let::rasta: Malo sam jučer zakinuo za slike jbg nije namjerno naduvo sam se ko tramvaj :D