Vege box-HomeBox Q30 Box-Secret Jardin 60x60x150 Ventilacija-Blauberg 125 TT 345m3/h,ulaz pasivni i mali vent u boxu Ventilacija vege-80mm ispuh i 140mm upuh koji ujedno i puse po biljci Filter-Prima Klima 480m3/h Vege rasvjeta-2x54w led bulb Rasvjeta-300W led panel full spectrum Rezim-20/4 - 12/12 Potovi-za vege 5l a kasnije ide u airpot 10l Zemlja-zuta florabella i BioBizz AllMix Gnojivo- Sve od bioCanne Rhizotonic,Vege,Flores i Boost Ostalo oprema-Essentials pH Meter,analogni timer i hydro thermo meter i zracna pumpica za vodu Trening-Lst+top Sjeme-Haze Berry RQS- THC 20% CBD Medium Yield Indoor 625-675gr m2 Yield Outdoor 500-550 grams per plant dried Height Indoor 60 - 100 cm Height Outdoor 160 - 180 cm Flowering time 9-10 weeks Harvest month Late October Genetic Background Blueberry x Shining Silver Haze Type Sativa: 80% Indica 20% Effect Extremely stoned long-lasting & body relaxing
@sharp ma svasta je moguce Moze u zavrsene
Prvo malo odmora. Istina da mi vec sad fali i najradije bi odma kreno,ali bit ce sladje za 2 mjeseca :D
Pa kad ti je malen box,ti si na room growu hahahha
@opa cupa Ma mogu ja ubaciti klimu ali onda nemam mjesta za biljke hahaha Znas da ja radim u malom prostoru,nisam ja big boy kao ti :P @CilI Hvala
Ma sljedeci put nece biti sigurno,jer ovaj grow je bio isforsiran i ne planiran.Znao sam da necu imati vremena za njega i da bi moglo biti problema
Nije bilo u prostoru tako velika vlaga,to me i buni.Nikad dosad nisam imo tako veliku vlagu,samo sam imo probleme sa niskom. Ma 24 sata se vrte,cak i u drugoj brzini je radio blauberg i nije bilo nikakvih pomaka
A ne znam stipe sta da ti kazem,nejde mi u glavu da nisam mogo vlagu skinuti na manje od 70% iako je temp vani bila izmedju 36-39c. Idu dvije nove sorte od RQS :) Lemon Haze i Chockolate Haze
Evo napokon da zavrsim ovaj dnevnik,malo kasnim jer me neko vrijeme nije bilo na forumu Znaci beri je skinut u 50.danu cvjetanja,jednostavno nije vise bilo smisla ici dalje s njim.Plijesan je unistila nekih 40% biljke i pala je odluka da se skine dole,jer nebi nista ostalo od njega. Materijal koji je skinut ne izgleda lose i ima ga dosta ali to jednostavno nije kako bi trebalo biti.Dok ovo pisem zamisljam ga kako bi sad u ovoj fazi izgledo i koliko bi to cudo od biljke bilo :rolleyes: Eto do sljedec dnevnika budite mi pozdravljeni i obecevam da cu sa sljedecim dnevnikom nadoknaditi ovaj fail :thumb:
@Sativa Diva Ah,samo da si malo blize :) @MMSplit Kolega ureko si je :P @Mad Rabbit Jos mi sad i kisa ide u prilog na sve ovo sranje sto se desava. Nije mi palo na pamet da cu u ljetnom growu imati problema sa vlagom i plijesni @ZdravaTrava Ma bit ce nesto i za smotati i za pocastiti ;)
@Bizzzo Ma ne mogu je skinuti sa 50dana cvjetanja,radije cu riskirati nego imati poluproizvod
Ma drug znam sta u kratkom vrmenu napravi ali ruke su mi vezane sto se tice daljnjeg razvoja situacije. Zato sam i otkino toliko Do mora cu vidjeti sta cu jos,ako bude trebalo skinut cu i citav glavni top jer necu bzv riskirati ostatak biljke,iako me srce boli i od pomisli na to. Kako god bit ce nesto za zapaliti :D
89.dan-47.dan 12/12 Jbg,los update ovaj put :) Berija nisam vidio 6 dana i to me kostalo 50% glavnog topa,plijesan je ucinila svoje.Nije toliko bilo zahvaceno koliko sam skino ali nisam smio riskirati jer ga opet vjerovatno necu vidjeti 4-5 dana i onda nakon toga gibam na more pa kako mu bude.
@MMSplit Hehe Mislim da je bilo davno takvo nekakvo natjecanje,nebi bilo lose ponoviti pa makar i prva nagrada bila burek :D
Ma ne cimam se,cimanje je trajalo citava dva dana :P
Moze biti znak a i ne mora biti. Pomirio sam se s tim da je takva i gotovo,necu nista kemijati
82.dan-40.dan 12/12
Ma prosle su me te fore sa bojama,ionako kad stavis u rizlu tako je svejedno kakve je boje. Bitno da je on zdrav i da ide normalnim razvojem ;)
@Nixa86 Mogla bi ispasti prava bestija na kraju ;)
@Hazer Ma beri je 100% zdrav,nema nista na njemu osim tih crvnenih peteljki. @sharp Ma ocito da mu nista ne smeta,ali eto vizualno bi bilo bolje da nema toga :D
@L0oD Direkt u venu
75.dan-33.dan 12/12 Dvije porcije hrane i jednom cistu vodu od zadnje apdejta
Ma nismo mislili da lockamo,nego da izbacimo N hahahaha Edit Teske droge
Ma nije to toliko sad strasno da se moram nesto posebno brinuti. Ali cu se svakako oko toga poigrati da probam to malo ispraviti ako bude islo. Mislim da ce porcija gnojiva u sljedecem zalijevanju to malo rijesiti,to ce biti drugo drugo zaredom zalijevanje sa PF. Da lockam N moram ici sa ph u nebesa,sto nikako nebi volio raditi
@Stipe Nisam gledo filmove ali znam da biljka hoce tako pokazati nedostatak P(nekad je i nedostak kalcija). Sto nebi bilo cudno jer beri dobija bas minimalno gnojiva.
Ma papa na kapaljku :D Ne znam,mozda je stvarno genetika.Ali cu mozda ipak i sljedece zalijevanje ubaciti hranu i pratiti kako ce se ponasati
Pa nije bas,gledam sad na slikama da mi se pocela petaljka na nekim listovima crveniti,hmm. E sad da li je radi manjka P ili je jednostavno takva genetika ne znam. Ne znam sta si cito i gdje,a kad smo vec kod panela on ti ima najvecu iskoristivost svjetla.Tu ne pricam o lumenima jer oni nisu ni toliko bitni kod LED svjetla. Hvala ;)
68.dan-26.dan 12/12 Nakon skoro 70 dana beri pocinje liciti na ganju :D Sve ide kako sam si i zamislio,cak mozda i bolje. Temperatura kad je svjetlo upaljeno 27 a kad je ugaseno 25 iako je vani dosezala i 38c. Jutros pala doza od 4.1gr na 6l vode,ph vode 6.7
Ako mu nece sjesti onda sam sebe samaram :p
61.dan-19.dan 12/12 Evo beri ulazi lagano prema pravom cvjetanju,doso je do nekih 85cm visine. Moze ici jos 10tak cm i onda dolazimo do toga da cu ga morati malo lomiti sto nebi volio ali i mislim da nece toliko jos rasti. U ovih 7 dana je bila dva puta voda,jednom ph 6.5 drugi put je 6.6 i sutra mu planiram dati 4gr na 6 litara vode.Sjest ce mu ko budali samar :D
hahaha Samo se ti pati,ja jos furam prirodno :D
@mario339 Mislis,a? Tebe su navukli pa da se i ja patim :p
Koliko god da skupis iskustva ipak treba i dalje slusati savjete iskusnijih :) Navuko si me na te flushove ;) i nastavljam s njima,samo ovaj put mislim da ce biti jedan flush.Ali to samo mislim,vidjet cemo sta ce beri reci :D Hvala @L0oD
54.dan-12.dan 12/12 Beriju su trebala dobra tri dana da se oporavi od lolia,sad smo opet u igri i fino napreduje :) Znaci minimalno gnojiva dobija,tek toliko da ne krene pokazivati da mu fali koji element i jako sam zadovoljan s ovim nacinom doziranja. :vutra:
hahaha Nikakva zica nejde u box :D,nista od toga ni ovaj put. Jbg,ne volim cupave cure :P
A budemo saznali sta ce to na kraju biti :) 1.: short, compact, fastly blossoming, indica-dominant Phenotype #1 2.: long, stretched, slowly blossoming, sativa-dominant Phenotype #2 3.: Very homogenous variety Hvala OC ;)
49.dan-7.dan 12/12 Jutros odradjen loli,imam nekakvih obaveza ovaj vikend i necu imati vremena oko nje i danas odlucim malo srediti curu. Ovaj put nisam imo milosti kao zadnji put sa mobijem i ss,znaci guljenje i rezanje do jaja. Kad sam je izvadio iz boxa curka je izgleala ovako Nakon par minuta igranja dolazimo do ovoga ,ove dvije obiljezene grane sam zadnji put ostavio i pozalio. Ovaj put sam i njih skino :vutra:
47.dan-5.dan 12/12 Kao sto vidite cura je na rezimu 12/12 vec 5 dana i od zadnjeg javljanja smo izbacili cedevitu grejp i poceli sa narancom.Na 5l vode dobila je 3gr gnojiva,sljedece zalijevanje ide cista voda. Od prelaska na 12/12 biljka je ubacila u petu brzinu i napokon se pocela malo rastezati i sad to vec fino izgleda.Za par dana ide loli a i ima finog materijala za njega Biljka je i dalje zdrava osim ovog jednog lista koji sam joj u mladosti malo razrezo sa zicom,nekad je to bilo malo a sad je to veliki oziljak To bi bilo to do sljedece srijede :)
O pa gdje si covjece :D Ma nema problema,temp je ideala jos uvijek a zvijer radi na prvom stupunju.Kad upalim u drugi box mi se smanji na 40x40 :D A ne znam bas da ce biti nesto specijalno ali nikad se ne zna,od kad je na 12/12 poceo je malo divljati :)
@Nixa86 Hvala kolega. Zato i vodimo dnevnike,jer drukcije ne mozes podjeliti s nekim ovaj hobi :D @VenloNL Prebacena je u petak na 12/12,ne pati se vise :P
@_anunnaki_ Moze proci :P
Hvala Hazer :)
@opa cupa Ne znam sta kazem osim hvala za kompliment,lago bi te da ti kazem da mi nisi izvuko osmjeh na licu :P Radim ja vec na veliko,samo sto se to ne vidi na forumu jer je to sve preko pm. Nisam nikad odbio pomoci nikome,onoliko koliko ja znam :). Sto se tice mentorskog kutka ne znam jesam ja dorasto tome izazovu a i stvarno imamo mentore koji su vrhunski groveri.
@opa cupa Negdje jesam pogrijesio a moguce da je i do 20/4.Ne znam a i nije toliko strasno da si sad razbijam glavu. Jos ce ona rasti i na 12/12 i meni najbitnije da ulazimo u cvjetanje potpuno zdravi :) Sto se tice PF,dosad sam zadovoljan s njim.Prvo radi prakticnosti,znaci nema vise 4-5 boca a pod drugo mislim da ce me pun kufer jefinije izaci grow nego sa Cannom za koju isto tako nemam nikakve zamjerke. Sto se tice hesia ne koristim ga niti sam ikad koristio njihove produkte ;)
40.dan 20/4 Jos smo uvijek u vege fazi,jer nikako nisam zodovoljan sa berijem.Ne znam mozda mi se i cini jer je sama u boxu pa mi izgleda maleno za 40.dana. Doso sam do ph 6.5 i pune doze growa,vjerovatno i zadnje.Jos dan dva cu furati na 20/4 i moram prebaciti na 12/12 jer nisam uopce planiro preko 30 dana vegetacije
Ma to ja nagalas razmisljam,imam neke razne kombinacije :D Ma do proslog growa nisam nikad ni radio flush,a sad me @Bizzzo zarazio. Ma normalno da imam pametnijih stvari,pogotovo sto se tice ovog growa. A i sad malo citam na GHS-u da se od PF jako malo soli nakuplja,lajk :)
Vidis da idem i ispod preporucene ;) Sad sljedece vjerovatno ide voda,cak i razmisljam da puknem jedan flush i prebacim na cvjetanje :)
Ma super,prvi put sam na 4l dao 2gr i jucer ovu dozu. Ne buni se :)
33.dan 20/4 Nista posebno za napisati :P Nisam napravio toping,nisam napravio lst ma nista zivo ne radim oko nje smiley9934 Kako dolazi sve bolje vrijeme vani ja imam sve manje volje da sjedim u kuci. Jucer je dobila 5l vode sa PH-6.3 i 4gr gnojiva i vozimo jos na 20/4,koliko ce vege trajati to jos ne znam.
26.dan Danas cura presadjena u air pot od 10l i biobizz zemlju,dosad je bila u posudi od oko 5l sa zutom florabellom koja je odradila dobar posao. Isto tako je selim iz malog boxa u kojem je provela 26.dana svoje mladosti :D Potrosnja kompletnog malog boxa iznosi ,za 35w je odlicno odradio posao :),dok veci box trosi solidnih . Toliko od mene do sljedec apdejta
HAHAHA Ma bilo na akciji,kupis limun i dobijes naranču gratis :P