box je klasika inace.. nikakvo fantaziranje slican kao svaki drugi :) potovi 12 litarski, zemlja je terra+20%perlita.. za jedan nl 45%perlita-cuo,citao,gledao.. pase im. Rekoh si da probam :) 400w koji hladi jedan 125 vent kupaonski.. trenutno nista drugo u boxu.. plan nabave za kojih 10-tak dana vent za box i jedan ugljen vjerojatno.. 60x60x160 box -ds60 box ds je zapucan u ormar. temperatura i vlaga su do jaja.. otvoren prozor preko noci temp u boxu varira od 26-30 za upaljenu lampu, ugasena padne na 19-24. koristit cu bio bud i bio weed, + osnovno gnojivo.(ne znam jos koje, imam 15-tak dana za odluku :) rezim je 12-12. I ne, necu im puno titrat, dirat ih, i tako dalje. Neka se bore, i mi se borimo jbg :) Moje ljepotice, s tim da ova sa vise perlita je i najnaprednija, jos se jedna nl treba pokazati, vidjeh sjemenku koja se probija.. za osobnu upotrebu bice ok. skidam si kapu ako bude 100grama, taman do drugog growa :) Ekipa lijep pozdrav,naravno da cu vas poslusati za neke stvari, za neke necu jer su to moje ljepotice :) Salim se, pozz ljudi :)
Znam venlo, ali evo ja cu se probat izborit :) pozeli srecu ;)
@cerak1000 sreca pa volim guzvanje :) sto se tice treninga postoji neki plan, ugl vucem ih na ćoškove pa neka se bore :) @VenloNL dada, 12-12 tako da nisu monstrumi ;) vjerotno da jesi ven,ide vent dok se malo rasire.. @rKj420 da tako nesto i kontam, samo glavnina ;) thx ppl na zeljama :)
slikano jucer, ili ti sinotj :) malo, je poletjela.. afghan mi se izvlaci :) Ispravljena i doterana u red :) Drugi NL mi je sumnjiv, nisam siguran da ce prezivjeti, zelim joj svu volju svijeta :) Prvi NL- ona se drzi, medu prvima je slatkica pustila glavu vanka :) uh.. slikao sam i slatkog soma ali slika ispade mutna.. alo brate covjece, nisam mogao ponoviti radnju:spliff::crazyd::razvaljen:: Nemam sta napisati, ok je sve, samo neka teraju.. lijepo mi je citati sve te dnevnike ljudi. Drago mi je da se ljudi obracaju sebi i sami uzgajaju. Stvarno hvala svima sto sudjelujete u tome.:bocni:::razvaljen:::razvaljen:::sadbanana::thumb:. samo neka se zeleni ;) Cisto da opalim koju sliku, po malo ::spliff:
haha, thx barba.. nisam mislio na neki klasicni lst, nego sam ih mislio malo povuci prema coskovima.. ss i am su isto genetski sitni, osim NL koji moze da iznenadi do jaja.. tu ste valjda da to sve prevladamo zajedno ;)
"malo, je poletjela.. afghan mi se izvlaci :) Ispravljena i doterana u red :)" :razvaljen::
Jedna menka od NL je propala.. Nije jednostavno izasla, menka nije povezana s korijenom jbg.. Dali da pustim njih 3 sad? Necu nista stavljat klijat, :) nista prepustam ih borbi :) Jucer sam im dao na dvije litre vode, 2 cajne zlicice (jedna cajna 5ml) bio weeda Ne znam dali su to tako dobro primile, ali osjeti se na njima da im je pasalo :) Nl se odma raspistoljio :)
Nl i dalje tera po svome :) Malo se frcu, rijesavam to po malo.. fali mi vent i dalje, lijen sam kupit :) danas 8. dan
da vlaga je u pitanju :) Listovi frkanjem pokusavaju zadrzat vlagu.. Danas mi je na tapeti uzeti ovlazivac i vent :) Barba, lampu im guram na 15-tak cm mozda je preblizu pa ih dosta susi, nekakko garantiram da je vlaga, dok je lampa upaljena temp je okolo 27-31 vlaga zna varirati okolo 25-35 po 100.. sto je stvarno dosta malo za vege.. pokusam danas to risit.. osim toga mislim da nemam neki preveliki problem. ? :) Posto sam imao drustvo u stanu nisam jednostavno nasaol neko normalno vrijeme da im posvetim paznju tako da nisu 2 dana zalivene nikako, dosta suha zemlja im je bila. Danas zaliveno.. svaka po pola litre vode. Mozda sam trebao dati vise vode
Trio.. rastu, neke imaju problem u mladosti,.. Ali bore se.. ne gnojene nikako,osim doza bio weeda 15.dan :) Pozz sutra ih ganja bioweed. a sve u svemu cine mi se ok.. zalivene prije 2 dana
da, na njemu se to dosta poznaje.. ubiti vlaga mi je ok, ali kako novi izlaze ne frcu se, oni koji su se sfrkali ti su ostali sfrkani, ne vidim na drugima da im se to dogada
Krenulo cvjetanje od NL-a a i od AH koja je mlada 2-3 dana.. Temperatura zna pasti na 17c vlaga tada dotjera na 80 posto. Dok je lampa upaljena negdje okolo 27c i vlaga 40. SS jos nije krenuo cvjetat. Sutra cu im prijustit biobud dozu svakome osim SS. Ono, stasaju. Necu lagat nisam kupio vent :) 19.dan je NL mlade su 2-3dana unazad progledale. Kako je lijepo vidjeti kako je svaka razlicita i prica svoju pricu.
30-32 dan.. Drze se ok. Na afghanu se na jednom listu primjeti nesto. Jucer dodao bioweedu i biobud-u15ml plantele cvijet.. primjetno im pase.. Nemam sta puno dodat. Ugasena lampa 16-20c upaljena 20-25c. Vlaga od 45-80
Stvarno su prelijepe. Nekako me prati filing da ce me afghan ugodno iznenadit.. nisam se previse susreo sa smoke reportom od AM I SS, nl cak mislim da je netko ovdje pisao o njemu. Mogu reci su sve tri vrste otporne, bar na vanjske uvjete.. ne pratim previse temp. i vlagu. Znala je pasti.. ma jedan dan otvorim ormar i temperatura je unutra 12c.. i tako.. malo im tepam i ispricam se sto me nekad nema.. Da sam pustio afganistanca, bio bi vislji za 15-20 cm sigurno, odlucio da ga savijem. Nisam previse cackao, malo sam pokusao samo listove pogurati da se hedovi probiju na sunce... Ne znam dali im pase ali mene to veseli :) Na afganu se vide na jednom listu, kao hrda izbija.. kako nisam previse zabrinut, nije ni hrđa dala previse truda.. samo taj list je pogoden katastrofom. Uglavnom nemam ventilaciju, mislim da je necu ni imat. Uglavnom nekako su se sprijateljile (satro osjecam to) Mozda bi im stvarno dobro dosao ali.. jebi ga. Hrane se normalno, vecinom u isto vrijeme. Ili ti dan. zalijem ih jednom tjedno. Bioweed, od kojeg dana su i na biobud-u a od nekog dana su i dobile dozu crvene. Tu i tamo.. okej priznat cu.. Tu i tamo mi se desi da su imale 10h svjetla tu i tamo 14 cak ni na to previse ne skacem. moje curke znaju sta je borba. Slijedi ih sutra kombinacija svih triju gnojiva... Nekako je fora dok mi svira marley a sa tri strane dnevnog boravka na razlicitim pozicijama one me promatraju.. lijepo je stvarno. Sve je lijepo. da priznam i to sto znam da nece biti njih za mjesec, dva..da me malo i pogada. Ali oke, doci ce nove zene, uvijek dolaze. 33. dan, da ili ne
Ne pratim vlagu, ni temp. Ponekad kada skicnem nije po pravilu.. 19c je prosjek stalne temp i 60vlage.. Dali bih se trebao bojati budji?! S obzirom na veliku vlagu? Oduuzile su se :) vjerojatno skucenost prostora?! Ne izgledaju mi lose,mislim da ce afghan prvi zavrsit?! Volio bih cuti komentare jesu ok? :) Meni su jako haha Mogu joj uskratiti koji list?
e pa lolipop XD citao o tome i nisam znao ime treninga istoimenog lolipopa pa nisam htjeo ispast :crazyd: thx man, odradim, citat cu o njemu jos malo u temi :) :thumb:
danas 48 dan zivota,oko mjesec dana
Ne da mi urediti?! Sinotj.. po nekim pravilima lolipopa ja sam to kasno odradio?! :) nakon sto sam se poigro s njom, dao sam svakoj dozu bio bud-a sa 1,5l vode, nakon 15 min gurnuti na sunce od 400w :) ako mogu zamoliti samo nekoga da makne iz naslova.. jedan nl je odabrao ne izaci, ako nije problem.. sad tek vidim da se 4 komada.. ma katastrofa sam doneo odluku da bih zgurao 4. mozda je tako moralo biti, sada se guzvaju njih 3. dali bih trebao podnositi neke poteze okolo njih, ili da ih pustim na miru? tipa im je danas 49. dan nevjerojatno.. tamo di sam izrezao sve, ili ti je trenirao.. ona je pocela da gura nove grane na nekim divljim mjestima.. a od jutros sam skuzio da se danas pocela seceriti.. sretan sam sto je ispalo ok :) Affhan se malo pobunio, ali hoce on od pocetka :) hvala onima koji prate :) :spliff:
59. Dan. Netko moze reci nesto tipa kada je gotovo? Jos 20-tak dana sigurno.. kp tam se kada bih trebao odraditi flush.. ne zalijevam ih isto. Nl pije puno vise vode od am i ss. Danas ih mislim po zadnji put gnojit?! Pametno ili ne? :) Ako itko moze iskpmentirat, bio zahvalan bi mu ja :) pozdrav momci :) moje najlipse cure . :)
Pa ne lose da :) za moje potrebe perfektno :) istina, kao sto sam napisao AM se najvise buni ali on to tako od pocetka :bocni:: hmm.. znaci jos jednom pa flusham a?
79. dan. Ovo se oduzilo brate :) Nije da sam u nekoj zurbi ili slicno. ali.. Brijem posto sam dosta citao.. Da ih sto manja temp. ubiti usporuje sto se tice harvesta.. Meni preko dana zna pastio na 14c, vlaga je ok ne prelazi 65 ne pada ispod 40. Nl bi se mogao oduziti. Ma mozda i svi, jer koliko sam gledao trihome na svim biljkama je omjer pola prozirnih pola mlijecnih. E koliko to moze da potraje :) jedan clan je postao na forumu kako mu se nl od iste banke i seeda oduzio na 89. dan Sada vec 93-94. Samo se bojim da mene to ne dotakne, iako več sad izgleda da hoce, SS sam flushao, jer sam pregnojio dali da joj dam kratku dozu nakon flusha ili da je pustim opranu? Hvala ljudi koji ste tu da ispratite ovo. Ako imate sta dodat, reci mi nesto ili bilo sta, slobodno :) S ovim growom i njegovim zavrsetkom, mislim da ce proci dugo vremena da necu kupiti travu :) Na forumu sam 4 godine. Sa svojim starim nickom Nisamja, pozdravljam starije clanove foruma, a i nekih koliko sam shvatio vise nema :) Lijep pozdrav, hvala sto pratite, vi koji pratite :) NL Afganistan Slatki som
Thx man, samo me brine koliko se to misli oduzit jos :)
da istina.. ali trebale su već biti gotovoe.. mislim da im treba 15-dana sigureno jos.. da nastavim gnojit ili?
Ajde roknem danas u slatkog soma lapo doze bio buda i plant cvet. Da napomenuo sam i sam za tu temperaturu :) Iskreno lood, rekao bih mozda malo vise dana? Napomenuo sam za trihome. A za pumpanje sam skuzio :) Iako u zadnja 2 dana stvarno vidim razliku primjetno sto se tice pumpanja :) Ajde hvatam te za slatkog
Thx ludi, haha.. Ajde hvala za savjet, Znaci slatkog soma skidam za 7 dana i to je to.. Odsad jos jedno zalijevanje samo voda?
90-dan.. slatki je pao.. :) 30sati u mraku. 240g mokrog strimanog :) od trima raden hash sa mikserom na najmanjoj brzini :) Ustvari sam prezadovoljan.. imam 2 heda koja se kjuraju u teglama.15g Skinuo sam ih 3 dana prije sjece. Miris je frisko pokosena trava, ali sut je ozbiljan. ;) mislim da pokosena trava dolazi od spaljenog heda s lampom, jbg. Osobno mi ne smeta haha.. no trenutno pokoseni se predivno osjete.. slatkasto limunkasto.. pojeo bih ga.. javim se za 2-3 dana cisto kada probam osuseno pa napisem rad :) Hash sam radio s ledom i mrzlom vodom. Procijedio nakon 10 min laganog miksanja. U boce od kole i ostavio preko noci, jutros sam zagrijanom iglom busio rupice da boh dosao skoooro do kraja. Odrezao dno boce i ostavio da se osusi.. valjda ce ae nesto naci ;) uhh.. nekako me smori slatki da pisem previse :)
tako sam ja to nekako.. dobio sam 1.5. Jos. Dosta mokro. Hash gustog dima, kojem treba sekunda da ti pokaze sut :) inace.. sweet soma. Napokon danas proban. Intezivan miris na limunkasto slatkasto, okus nekako slatkast. :) dim je onako. Zapaliti pljugu i otici u jednu setnju. Jer ovaj dim me tera da razzmisljam o necemu, a ustvari ne razmisljam o nicemu. Totalno prepusten nosenjem dima. Kasni. Ispusim pljugicu tek nakon nekoliko 10-tak min rad pocinje. Ugl ja sam stvarno zadovoljan ovom biljkom, prinosom.. svime. Jos 2 cekaju. Afghan trenutno trpi mrak i ide skidanje. Nl ostaje jos u boksu. Hvala svima koji prate. Thx za savjete ;)