Pozdrav svima, evo ja opet kasnim s dnevnikom, to ce mi valjda biti profesionalna deformacija...:( Oprema ce biti ista kao i prosli grow, znaci: Rasvjeta: Lumatek 600w pro 2.9 Grow box: 200x200x200 Ventilacija i filter: AC Infinity T8 + Bull filter, 4 mala oscilirajuca ventilatora plus jedan stupni Substrat: Gold Label Special Mix Light Prihrana: Soma super soil set i Soma compost caj. Potovi: Air potovi 15L za autose i 25L za foto Od ostale opreme imam ''kuhalo za caj'', produzne kabele, termometre/hidrometre, ovlazivac zraka, odvlazivac zraka, grijalice i svasta jos nesto i potrebno i nepotrebno. Trening: Za autose LST a za foto LST/HST. Prica je pocela pocetkom prvog mjeseca, 06.01 su dva Somanga izisla iz zemlje, ostala tri su ih popratila nekoliko dana kasnije. Pre plitko sam posadio pa sam cak na 3 menke skidao opne ono vlazenjem opne neko vrijeme, pa cackalicom laaagano...sve proslo pet. Problem je bio u tome sto sam doslovno podavio 5 Somanga. Imao sam 100%tno klijanje s 10 sjemenki Somanga, i uvalio sam ih u te start potove i nisam probusio rupice ispod...tek nakon par dana sam to napravio, tada je za njih 5 vec bilo kasno. :upiii:No nema veze, greska koju vise ne ponavljam naravno. Kako je propala idea o growu s 10 Somangica, bacio sam na klijanje par 5G, ali sam isprobavao klijanje da ih ostavim da plutaju, bez tapanja. Jedan je izisao a drugi nije. Drugi se nije otvorio pa sam ga ja nakon nekoliko dana prstima stisnuo i popao je, unutra sve izgleda ok, bijeli korijencic, prenocio je u maramici, a sutradan nisam vidio da se sto maknuo, ali svejedno je u zemlji atm, pa cemo vidjet. Ne izidje li, klijat cu jos stagod. Nije mi zurba jer autosima ce ionako dobro doci sto duze da rezim ostane na 18/6, kasnije ce pred kraj dobit malo 12/12 pa sta bude :p I eto, to je to sta se starta tice, nabavio sam novo kuhalo, i izgleda da je bas jebeno, nikad mi manje materijala nije ostalo nakon kuhanja caja, slicajno naletio u poljoapoteci na pojilicu za koke i nisam mo