Pozdrav Vutro:) Dnevnik otvaram zato jer cu vjerovatno trebati pomoc od ledolomaca. Jacky je autos od GHS-a..zato su tu i ledice. Panel sam pravio 10 dugih dana i cini mi se ok. Ledice su Philips 10w 1150l...360w sve zajedno. Box je 120x120 Biljke su na 50cm od panela Zemlja Ptgh Prehrana Hesi Potovi ce biti od 10l Stari su 6 dana i idemooooo :banana_rasta:
Evo nekoliko slika ..ustvari to je sve sto imam...probat cu pronaci jos koju fotku. Panel je radio na 440w zadnja tri tjedna..i bilo je oko 1,5gr/w Sada u boxu imam isti strain,ali dvije biljke u 20l......u ciljnoj su ravnini i svaka je 150+ okacim fotke od te dvije...kasnije
Zavrsit cu dnevnik.... Ja sam ustvari na pola cvjetanja otisao u lov na kune,pa je cijeli grow ostao zeni na teretu..zato je dnevnik ne zavrsen.,ali zavrsit cu ga...ne veceras,ali u sljedecih par dana hocu :) Grow je bio i vise nego dobar.
Panel je na startu bio 360w i dosta dugo sam terao sa tim..4,5 tjedna ustvari. Nakon prvih pistila sam ubacio jos ..mislim 80w crvenih i od tada je tako...mozda sam kasnio sa crvenima 10ak dana u vege fazi,pa mi to sada izgleda kao da malo kasni,a realno..kasni jbga 9 tjedana je po papirima..croptime ako su na 12/12,pa i da se desilo nekakvo stresiranje,ili mucenje sa bijelim spektrom...vrijeme je da ulaze u zadnja dva tjedna,ali nije tako. Mislim da ce veceras dobiti flush i ide mama u brisuci let sa ispoliranim AW,a panel ide na nekakav remont..necu odustati od njega. edit ..ili mozda ipak ostane ,ali sa jos 100w ekstremne lijevice ...ustvari povadit cu 100w bijelog i zamjeniti sa crvenim :razvaljen::
Duvam neku ludu g a nj u i kotam da mi ipak fali malo crvenog spektra u boxu...vege je bila cista petica..malo vise bijelog spektra je ispalo kao dobar trening..bolji od topiranja haha...vege se produzila za 10ak dana..mozda i vise....4,5 tjedana je trebalo za prve pistile. Sada je omjer 70/30 u korist crvenih ...dvoumim se dali ubaciti Hps kao zihericu,ili ubaciti 100w crvenih,pa sjesti ispred boxa i cekati promjene. Ako cu ubaciti Hps ..onda to vise nije LED grow i to mi se ne svidja...ali sam siguran da ce na njih djelovati kao anabolicki steroidi. Idem zapaliti jos jednu ludu,..naostriti lemilicu i ispolirati AW....pa razmisliti :) evo jedna mutna na spavanju..
Pozdrav Vutro...vozim terenca i sam sam terenac,pa update kasni Danas je 56-7 dan i sve to nekako ide i bez mene... Mozda bolje da nista ne diram haha Ritam zalijevanja je svaka tri dana..full doze svega raspolozivog plus CalMag...kontam da cu stati sa tim CalMag-om...nije me bilo tri tjedna..nisam zalijevao jer je veceras moguc nekakav flush,ali nisam siguran. Panel je vrlo nisko..na 30ak cm...sve su zdrave osim jedne koja je imala problem sa kucnim ljubimcem,ali je sada ok...selotejp je mama... Topirana se ustavri razabacala i pravi mali problem ,ali ok ionako nema mjesta u boxu
Bolje da ja ovako nego naopako...da budem iskren ,..a sam ustvari mislio na pola cvjetanja ovih 4..staviti u taj isti box jos 4 Mislio sam ..narast ce ..sta ce narasti ??!!
Prorok Bizzzo :respect: 36 dana su stare..to su autosi !! Nisam ustvari ocekivao ovo....u hebenih su 10l. Pitam se sta bi bilo da su u 20l !!?? Od klope dajem sve u full dozama..Ako im led hebe CalMag onda vjerovatno i ostalo,pa sam odlucio sve podebljati..tako i radim....sad da se nesto bune..procjenite :) Box je pun ko brod Zalijevam svaki treci dan sa manjom kolicinom vode i cini mi se da je to ok...ph ne reguliram topirana
28. dan..Jacky je procvjetao prije par dana i sad ocekujem "probleme"do sada je sve prošlo :thumb: Panel sam pojacao sa 40w..4x10w Osram Palit cu to u drugoj polovici cvjetanja,ili ako bude bilo potrebe i ranije. Box je pun..svidja mi se kako se razvijaju. CalMag svako zalijevanje..Bloom pola propurucene cisto da ih nagovorim haha Temp ne prelazi 26c ZELJEZNICOVJEK 3000k..warm white Day light pojma nemam ..bacio sam kutije,a lampe sam rastavio jbga..mislim da su 4.000K
Malo sam morao prepraviti panel..cini mi se da su lampe bile blizu jedna drugoj ,pa me mucilo to preklapanje snopova . Inace sve 5..odlicno napreduju. Zalijevam svaki treci dan,ali sa malo manjom kolicinom vode..manje,ali cesto. Temperatura je redovno za stupanj jaca nego je u stanu. Panel je zatvoren i necu raditi nikakve otvore,ili mozda budem,ali ..nemam grla i u prnicipu se nista ne grije osim dijela gdje su ledice..zanemarivo. Biljkama je danas 23. dan Lijevo gore je topirana . Stay High Vutro
Dan je 19ti Temperatura u boxu je :thumb: TnT jucer prvi put i mislim da je zadnji...inace ne koristim TnT Root i CalMag za sada. Pozdrav Vutro::listomahanje:: Jos ce malo otici gore..za stupanj sigurno Edit Nisam topirao...instiktivno...Sorry Bizz...Truare .:) To je maksimalna dnevna ..danas
26-27 je u boxu..mislim da ce preko ljeta biti :thumb: Danas je 12. dan Ritam zalijevanja se razlikuje od hps-a,pa se borim sa tim.... Nista ne klopaju osim root complexa i to je to.... Razmak izmedju noda je minimalan..svidja mi se to :)
Hvala na komentarima :respect: nema grla..skinuo sam onaj metalni dio..on vjerovatno i grije.Zalemio sam zice i to je to. zaljepljene su sa nekakvim termalnim ljepilom.Svaka zarulja na dva mjesta.lako cu ih odljepiti i odlemiti ako bude potrebe. Sad sam malo prepravio panel,pa moze raditi na 160w ili full 360w svejedno Probusti cu rupe,ali nisam siguran dali cu u njih staviti jos nekoliko ledica,ili ce ostati prazne. Napravit cu vjerovatno nekakvo kuciste sa ventovima..da me ne stepe struja hahah