pozdrav i na ovom delu foruma Znaci ovo je bio pocetak https://www.vutra.org/threads/1-grow-bag-seed-125-cfl-pc-box.13734/ koji se nastavlja napolju , dan presadjivanja nisam zapamtio prenekih cirka 5-7 dana. Tek pre 2 dana je krenulo sunce kod mene u kraju pa cemo da vidimo kakko c eda napreduje. Sajt dobro skriven medjutim nije nesto posebno osuncan al sta je tu je , posto jedno drvo javora koje se nalazi na 15 metara od sajta pravi neverovatan hlad. Dodao sa jos jednu biljozi da ne bude sama. I za kraj malo slicica vozdra i do updatea
Hvala vutrasi @VenloNL nema potrebe za kresanjem nekih desetak metara u desno isuper , nego sam na brzinu kopao nisam ni obratio paznju @Tarzan puzomor je u pitanju , jbg skapirao sam da tako treba nego jedno pitanje preprskao sam ih fungicidom i prihranom preko lista za vegetativni deo rasta nadam se da nece nista faliti.
mali update , sa sad sve ok , bar koliko se meni cini. Dobile dozu slavola u nedelju idem da ih obidjem da vidim ima li kakve koristi od istog.
POz nedeljni obilazak nista specijalno sem da je i druga pokazala stidne dlacice ;) 2 od 2 nije lose i jedna slika super skrovitog sajta za koji se ipak ispostavilo da ima sunca od 7 do 3:30
Ovako drustvo trreba mi jedna informacija a ovde na foruma sam nassao vrlo malo o ovom djubrivu , takoreci nista. Kod mene u gradu nema nista od tecnih djubriva sem fertico green i bloom. Da li je neko radio sa njima i kako su se pokazala. Uzeo sam green i idem sutra u zalivanje. Buni me to sto je ph 7-8 , al kappiram da to za out i nije neka frka. ako neko moze nek pomogne , fala vam
vozdra raja malo novosti sa sajta. Ovde kisa ne prestaje zadnjih 5 dana, zadnji dan sunca sam prihranjivao biljke ali tesko da su sta zadrzale za sebe , tak oda sam danas kad je stala kisa ipak prihranio sa 5l na obe fertico+slavol. POjavila mi se budj na zemlji od silne kise nadam se da nije frka oko toga , dodatno sam raskrcio sajt zbog bolje cirkulacije vazduha. Do sledeceg updejta
Pozdrav malo novosti od mene za sad sve ok primetno rastu , nista ih ne napada , ja zadovoljan za sada. Danas zalivene sa po 5 l fertico+slavol. I jedna grana juce super cropirana cisto da vidim da li ce da se povrati , vec se podize tako da ce u sredu da bude super cropping ;)
fala fala drustvo , no imao bi jedno pitanje. hteo sam da uzmeme jednog klona sa ove vece i da probam da ga maltretiram sa svetlom kod kuce da pohermi.sa tim polenom bihoprasio jedan cvet da dobijem semenke. interesuje me u kojem dobu cvetanja se oprasuje biljka?
to kralju , taj drugi deo odgovora je trebalo da bude moje dgrugo pitanje , fala
poz evo javljaju se prvi problemi gledam na delu foruma o problemima oko uzgoja nikako da skapiram sta joj nedostaje. Stigla je plantela od sutra prelazim na nju da vidim hoce li da sepopravi. Interesuju me vasa misljenja.
@Stipe fertico green dupal doza + slavol pa ojedno samo voda , ovo mi se pojavilo posle zalivanja sa vodom
vozdra drustvo danasnji obilazak i update kritike i sugestije dobro dosle
pozdrav prosli put nisam nista od tehnikalija napisao , pre 2 dana dobile po 10 l ciste vode plus 2,5l voda+plantela list+slavol , izvukla se od pregnojavanja sve u svemu ja za sad zadovoljan. slike bas i nisu neke slikano po velikom suncu
samo vrbina voda , i redovno prskanje i zalivanje , stajao u oknu prozora i evo ga klonic je tu sad krece stresiranje pa me interesuje dal ima sanse da dodjem do polena da oprasim jednu grancicu ?
ako nekog interesuje kako izgleda zedna billjka evo sad zalivene sa po 20l ciste izvorske pa da vidimo ocel da se kovarnu ako bi neko bio ljubazan od iskusnih da mi odgovori na pitanje iznad, hvala velika
@ChiliHead presadjen u zemlju jos u cetvrtak pokusascu da ga stresiram sa nepravilnim svetlom da vidim hoce li da dobije jaja , a za genetiku bog samo zna seme je iz keta
cudna je ovo biljka skroz. Odem juce na sajt posle 6 dana obe biljke kao i prosli put prezedne , sipam 20 l na obe odem jutros da ponovim zalivanje kad gledaj cuda jutros zabodem jos 20l i po 5 l 50ml plantela list+50ml slavol , sve ukupno 50l sa dva dana pa se setih ovde nekih kako kukaju sto mora voda da se rmba :) p.s. ko kaze ga ovde raste vuja
pozdrav opet mali update zadnji put popile troduplu dozu plantele ovog puta bez slavola cvetanje se i ne nazirebice problema posto sam u planinskim krajevima. Imam jedno ppitanje , interesuje me da li je ova levo biljka sativa ?
gud bay plantela list helo plantela cvet ;) zute mi ovi unutrasnji listovi , da li je gladna ili sam preterao jebemliga :vozdra:
dva puta je dobijala samo vodu posle prihrane a prihrana je bila dupla doza zelene plantele , moram da smanjim malo gas sa djubrenjem izgleda sam se nalozio preterano
pozdrav redovni update juce dobile prvu dozu plantele cvet , a bogme pocele su da se farbaju po malo bice dima hohoho
stanje redovno samo ladna voda danas sudeci po listovima ova manja sativcina
@Tarzan strpljiv sam ja ne brini samo da vreme posluzi danas dobile crvenu plantelu i poprskane switchom na cetvrtoj slici se vidi nekakav problem sa stabljikom , ima li neko ideju sta moze da bude?
update i pored switcha budj se pojavila.koliko sam video to sam skinuo . jbg ako krene da se siri moram da skidam
al se ovo sranje siri , skinuo sam vrhove na ovoj manjoj cvetove koje sam skinuo ocistio od budji isprao u rastvoru hidrogena i probacu water curing da vidim dal ce mocida se uradi sta sa tim
e pa drustvo kod mene preuranjeni zavrsetak. Posto najavljuju do daljneg niske temperature resio sam da skinem biljke , do duse manju sam i morao odrala je budj. manja veca jedna zajednicka da me je vreme posluzilo mogle su jos da budu napolju al sta da se radi otrimovane i stavljene na susenje od vece i od manje , od koje je sigurno jedna trecina bacena zbog budjavosti sitni budovi trihomi su mutni po negde ima i smedjih al nikako nisam uspeo dobro da ih uslikam i na kraju levo trim u alkoholu desno hedovaca dok se osusi javljam smoke report do yada hvala svima na pomoci i onima koji su pratili dnevnik , prvi mi je grow tako da sam zadovoljan bice bolje dogodine