pozdrav , Otvaram dnevnik posto se osjećam dužan i zahvalan forumu na hrpu informacija pa eto da I ja pripomognem forumu :D znaci svaki savjet ,prijedlog je dobrodošao .. otvorenog sam uma pa necu zamjerit na savjetima ,prijedlozima i kritikama ,puuuucaj jer svi želimo znat vise :D Bla bla idemo na opremu Tent :1,5x1,5m Svijetlo : ECO farm 760w Posto nema nigdje info o ovim lampama samo da napišem da je svijetlo ispitano ,nije prevara i urod pod lampom je top ,rekao bi i previše za 1,5xx1,5 box Ventilacija : INFINIty t6 (hvala forumu na savjetu vent je vaaau ) Ako je netko nedavno naručivao taj vent s Amazona zanima me da li je dobio isto pro controler koji je s wifijem iako nigdje ne piše da ima wifi na stranici pa nez jesam li samo dobre sreće pa su mi poslali s wifijem 1 stupni ventilator 1 mali ventilator 1 Fan clip Potovi :14L Sjeme : 9x red hot cookie Gnojivo :hesi +atami cal mag ,mykoriza,hidrogen i još ako nađem neki zanimljiv dodatak Sjeme sam stavio u maramicu ,nakvasio ju vodom te istisko vodu iz maramice i stavio na tacnu i u pećnicu!! Hehe nećemo ništa kuhat samo mi se pokazalo jako dobro to s pećnicom neznAm zašto kako al pase im ta klima,nakon 14h klica se otvorila te stavljeno u male kalice
Pozz svima evo da završimo ovaj dnevnik Zimnica je spremna ,zatvorio u tegle i stavio foliju da bolje drži ,osušilo se malo vise posto je vlaga 50% u stanu .. Sve ukupno na 6 red hot cookies sam dobio 700g .. S obzirom na kratku vegu i da ih je trebalo 9 bit ovo je super ,skoro g/w Eto ekipa to je ,ja zadovoljan :banana_rasta:
Hvala kolega ipak znam stat na loptu razmislit glavom i priznat da nešto nije uredu ,svaka čast ekipi na pomoći i svima koji prate ,svaki savjet sam uzeo u obzir ,razmislio i izvuko neku pouku ..a to je bit Idemo dalje idemo jače :rasta: Kuva se nešto novo uskoro i evo malo slika .. Suši se još sve ,dok grane ne počnu pucat Materijala za hasis ima dooooosta ,skupio sam od zadnja 3-4 growa lisce ,bit će to opak hašš :banana_rasta:
RED HOT COOKIE SE SMRZO TE JE POSTO FREEZE RED COOKIE Zaboravio sam na onu sto sam prebacio van jer sam primjetio da je hermic Danas sam otišao po nju , -1 je vani ahahaha I čak dobro izgleda ,završila je naglo al Nije istrunula i propala ,listovi su zeleni bili i ima mirisa ,sad gledam kristale i čine se dobro ,otrimo sam ju sad pa čekam da se odledi da vidim kakva je Kristali su ljubičasti ,evo par slika
56.dan cvjetanja Hot cookie su gotove i sve su prepilane Izrezo je na grane i otrimo sto sam vise mogo ,sad su u mreži i javim se kada se osuši i bude spremno za vaganje Dva različita oblika i 4 različita okusa biljki ,jedna uopće ne mirise na voće nego nekako začinski ,jako .. nevjerovatno ,čak nisam vise ni siguran dal su i to sjeme zeznuli Haha smjesna genetika nez šta bi reko al sweet Seeds me vise neće vidjet Mreža je cijela puna još sam iza naslago,dosta za danas posla a sutra ih budem okreto i premješto Itd Itd
48.dan cvjetanja Poskidao skoro sve lisce ,dolje je ostalo hedova kojima fale svijetla a počeo sam skidat lisce jer ću Radit hash od listova pa dok ne požute listovi bolje da ubederm 2 in 1 :)) Poskidale su mi se žice kak sam zaljevo pa su se grane dosta skupile i to je sve bilo dosta gusto ,sad je to okej malo još svijetla i pod nož Grane su lijepo puno 20-30cm batine ,bas se lijepo popunilo s time sam zadovoljan Kristali su skoro svi mliječni ,taman dok dođe koji smeđi (20%cca )ovo pri dnu biljke će završit Svaka je na svoj način posebna a sve iste Haha jedna ima ogromne hedove ,druga jako masna ,treća prufasta , jedna mirise na limun ,druga opet neko voće i tak bit će svega Haha Biljke se toliko osjete da mi ispuh radi skoro do jaja da se ne osjeti u stanu Evo malo slika
46.dan cvjetanja Voda voda voda Odradio flash danas Svakoj sam dao 7 L vode po 3ml/l Advanced nutriens Te nakon toga nastavio zaljevat s vodom nekih 30ak litara još S obzirom da sam zadnja 2 puta dao samo vodu i ovaj finisher bit će to dobar flash Sljedeći puta se javljam kad bude berba -56.dan
42.dan cvjetanja Red hot cookie Držao sam panelna 35-45cm ,sada sam ga podigao na 55cm i smanjio na 80% Jednostavno ne može podnijeti i razgradit toliku svijetlost ,izdržalo je do sada jer sam kombinirao sa jačim dozama hrane i cal Mag,+co2 vrece +ostali dodaci za otpornost biljke ali vise ne ide ,počeli su vrhovi bit suhi malo ,gubi masnoću Itd pa sam brzo odreagirao pa nadam se da neće bit problema sada Koliko vidim živnule su i počele bacat još pistila Malo sam dao jaku dozu hrane pa se vidi na listu zato sada dajem samo vodu , Zadnje zalijevanje sam dao hladnu vodu kao neki low stres i vidim da joj se super sjelo i zasecerila Se još vise pa ću to još koji put odradit Možda hranu ni necu vise davat na li la sam vidjet ću jer ovo će još taman negdje 2 tjedna Temperatura je isto okej od 20-28 Vlaga 65% Jedna je dobila boju ,tj malo al dobro eto bar znam da ima hahaha Dobile su 3 L vode svaka
Hvala beštija puno znače savjeti ovakvih znalaca vas par sa foruma Normalno da nisam zamjerio na oštre kritike u startu nego sam se trgnuo i napravio to kako i treba Imam dosta iskustva recimo nekih 10-ak godina al uvijek sam to traljavo radio sto je meni bilo okej ,al vegu sam znao i po 2mj Radit sto sad vidim da je čista glupost i da za mjesec dana to mora ic na 12/12 I te male sitnice na koje nisam obraćao previše pažnju PUNO ZNAČE , samo sam si gledo svaki takav kiks 5-10% slabije ili duža vega i nakraju ispadne traljavo Preporuka je i vodit dnevnik pa da uredno sve imaš napisano i znaš kada si šta davao jer svakom se desi da nekad zaboravi sta je dao i koliko ,ovak kako dajem tako pišem Evo ovako to izgleda ,kava pljuga fotelja i promatranje lagano Pozz vutra forumu pravi ste :banana_rasta: :rasta:
39. Dan 14 litara vode na sve Super vit Cal mag 1ml/L Bloom 4ml/L Boost 2ml/l Fosfor 2ml/l Power zyme 2ml/l Evo lud sam il neznam ,zabiberio sam danas Full dozu opet , Nekontam ,opet vidim nedostatake cal maga (slika 1,2) I opet su listovi posvijetlili ,nekontam jel poždere to sve pa traži još il šta ,al vidim da kad dam hranu listovi se vrate u zelenu jako i nakon par dana opet posvijetle zato sam odlučio sad zabiberit opet dozu pa da vidimo šta će bit Edit:dodo sam još par slika gdje se vidi kako svijetle listovi
Update 38.dan Prošli put sam im dao hranu 2l po biljci i to nije dovoljno pa sam ipak danas dao hranu Full doza Bloom4ml/l Boost 2ml/l Power zyme 2ml/l Super vit Cal mag 1ml/l Fosfor 2ml/l Da bas me zadesilo , 2 automata i jedan hermic kojeg sam izbacio van ,evo i slike išao danas bas vidjet i okej se drži ,oko nje sam stavio kravlji izmet odstajao 3godine i izgleda super zdravo hahah malo je poljubicastilo,slika 1 ,2 Znaci ovaj dnevnik se pretvorio u horor , 3 vrste sam u jednom trenu uzgajao a samo s htio istu sortu sve hahaha Sljedeće hranjenje ide u ponedjeljak posto sam sad dao samo 1.5L po biljci posto sam jučer zalio a nisam dao hranu pa nije popila sve Inače sve oke sad su se počeli napucavati hedovi pa ću malo povećat i fosfora sljedeće zalijevanje Kadica je super ,hvala ..nakraju ju samo izvadim ljepo operem i box cist ko suza :) U međuvremenu mi frend dao cijevi pa da napokon vent ne uvlači stranice ,super iskemijo taman sve i moći ću na to stavit one ventove na štipaljku Poz poz Stay high :rasta: :banana_rasta:
37.dan cvjetanja Svaka po 2 L vode Mali update da se pohvalim sa podnicom i da napokon sam maknuo kartone :) Znaci na box 150x150 savršeno pase kadica za gepek 120x120 (Silux trgovina 200kn ) Na zalost nijedna nije dobila boju ,i pistili polako smeđe tak da vjerovatno neće ni bit boje ,i mislim da će ovo bit gotovo već nakon 8 tjedana al budemo to vidjeli Pod ovu skroz desno sam podbacio stiropor da budu u ravnici I defolaciju sam morao opet Radit jer previše gusto je bilo i dolje su se počeli susit listovi a svakako bi to radio da smanjim vlagu i povećan protok zraka U petak dajem hranu pa se čujemo tada sa updateom
32.dan cvjetanja Svaka po 2 L vode i Full doza Bloom -4ml|L Boost 2ml/l Power zyme 2ml/l Super vit Cal mag 0.5ml/l Fosfor 2ml/l 1g/L mykoriza Malo pokazuju glad na nekim mjestima al inače sve super odlično Automat prvi koji sam ubro upravo se osušio fino i mmm ,nisam neki pre velik za okus i miris al nešto fino slatakasto neznam stvarno Stavio sam na kjuranje i lagano nek odstoji Dobio sam na jednom 40g kao sto sam i pretpostavljo,uglavnom zadovoljan s automatima s obzirom na uvjete Eto to je to ,cookies se fino puni već vidim razlike u fenotipovima ..neki su nabijeni dosta neki manje ..ima hrpuuu kristala,sad se već kristali šire na velike fan listove ,kontam bit će brutalno ,boje još uvijek nema nikakve Peace
Hvala na info Jedini ulaz koji Lampa ima je ovaj za grupno dinamje(slika 1) Sonda je tu u boxu među krošnjama :) Čudi me jedino sto se nisu pohvalili da ima wifi jer u opisu piše samo bluetooth da ima.. A neznam jesi li ikada probao koristit te ventove sto rade na vlagu? Uglavnom čisto da kažem da ljudi znaju da to bas i ne funkcionira ,prvobitno mi je to bila ideja da tako riktam vlagu al jednostavno ne može vent toliko izbacit da bi znatno smanjio vlagu i opet zrak koji ulazi u box preko soba je vlažan jer je vani vlaga Haha tako da sada skidam vlagu u boxu klimom Pozdrav s ECO farme :))
29.dan cvjetanja Trebale su sutra hranu dobit al ću sačekat malo pa dajem vodu danas a hranu u petak subota Danas su dobile svaka 2 L vode Mykoriza 2grama /L vode Power zyme 2ml/l Super vit Zadnji automat sam skinuo nakon skoro 60 dana i sada ih je napokon 6 ,pravilno raspoređeno
Jel zna netko šta je ovo na automatu ?
Pozdrav s ECO farmeee :D 23.dan cvjetanja Svaka je dobila po 2L vode Nije prošlo ni tjedan dana od prošle doze gnojiva a već pokazuju tragove gladi ,ubija Rubovi žute ,listovi svijetle boje Pokazala je i znakove gladi cal maga iako dajem stalno 1ml/l Svijetlo ubija Podigao sam na nekih 45-50cm i 100% boost -2ml/l Cal mag 1ml/l Bloom 4ml/L Super vit Fosfor 2ml/l Power zyme 2ml/l Automati 52. Dan -automat zaklan :) moglo bi to još al bit će ovak super ,inače idem do nekih 30% smeđih kristala Nemam mjesta vise i ovih 6 sam sada raširio po cijelom boxu ,znaci pogledajte samo šta su napravile od početka rezima 12/12,narasla je 3-4 puta veća tak da sam im odlučio Dat slobode širenja na cijeli box Još jedan automat je ostao i taj će kroz tjedan dva il kad već pokaže da je gotova ,sto prije to bolje zbog mjesta Znaci da je bilo 9 do kraja razvalio bi box ahahahaah Evo hrpu slika pa valjda će te skontat Uljepio se cijeli i jedva uspio kristale snimit al nisam htio vise dirat tak svježe
21.dan cvjetanja Pozz svima Na žalost uočio sam hemofrodita ,tj na jednoj biljci i to pretežito na jednoj grani .. Ova u sredini lijevo Neznam šta da sad radim ,odrezao sam te manje grane gdje sam to uočio Nema puno Kontam sačekat ću koji dan i vidjet oce li se to pocet širit il neće uopće ,Pregledat cu je još jednom i odrezat sve gdje to vidim Ostale grane izgledaju normalno Nekih 5 banana sam naso kao sa slike
49.dan automati Desnoj odrađen flush danas jer će bit gotova za nekih tjedan dana ,taman toliko hrane će izvuc iz listova Ostavio ovak nekih 20min i dobro Lijevi automat će kasnit koji dan pa za par dana ide flush Sljedeće javljanje u vezi automata kad bude berba i to je to ,necu ih mjerit vagat Nema puno al je maaasno gadno ,na dodir smola teška ,nešto slatkasto je i nisam primjetio nešto previše kristala al kazem zato je masno Ima cca oko 40 grama po automatu s obzirom da je bilo na 12h ok je to
18.dan cvjetanja Da,ipak gladne pokazale su danas, tako da sam dao Full dozu pa čisto da si zabilježim Jbga ima puno update-ova al to je jer su ove dvije automati a i želim da sto vise objavim sto se desavalo ,nadam se da nije problem Počeo sam i boost davat ,fosfor će pričekat malo do sljedećeg petka Sve su dobile po 2 L bloom 4ml/L Silic 0,3/L Super vit Power zyme 2ml/l Boost 2ml/l Cal mag 1ml/L PH 6.4 Lampa na 100% ,Rešetam tak od početka do kraja cvjetanja Ventilacija na 5 /10 Ventilatori su do kraja pojačani Temperatura 23-29 Vlaga je sad super kad se počelo grijat Bude 50-60%
Pozdrav s ECO farme :) 29 dana vegetacije 17.dan cvjetanja Vlaga se kreće od 50-65% Nakon defolacije su me mrzile koji dan al sada su se oporavile i puknule su još malo u rast :D 7 red hot cookies su dobile po 1.5 L vode svaka Super vit PH 6.5 Nisam im dao puno vode a ni hrane zato jer sam prošli put dao punu dozu i imaju još hrane ,pa ću za koji dan kada tu vodu popiju Dat dozu gnojiva i ostalo . To je i preporuka ako niste sigurni da treba Dat hranu,dodaš malu dozu vode čisto da ima dan dva pa onda opet po listovima pogledat jel treba hranu i jel pokazala šta po listu Automati -46.dan sve ukupno 1.5L po biljci 4ml-L bloom 1ml/l cal mag atami Boost 2ml/L Power zyme 2ml/L Fosfor -2 ml /l Super vit Atami Silic boost 0.3/L Naručio sam po preporuci tekućinu za čuvanje pH metra Stavio sam tu tekućinu u čep pa zatvorio pH metar i ostavio ga uspravno , ? PH sam narikto na 6.3 Eto ga to je to , za sada sve super nadam se da će i Ostat ,zadovoljan sam jer pazljivo pratim na najmanji list i pokušavam da bude minimalno žutih i pecnuti listova :))
13. Dan cvjetanja Biljke su usporile sa rastom te je pravo vrijeme za napravit DEFOLACIJUU bez da puno uspori :) Prvi puta i zadnji put u ovom Grow-u skidam lisce ,možda još di koji al to je to Automate sam nagurao u cosak sto vise mogu da s ovima popunim sto vise Tu i tamo još koju granu zategnem Postala je gadna gužva ,otežano zalijevanje I prilazak jer ih je 9 al ice automati uskoro van pa možda stane jedan korak u box
11.dan cvjetanja na ECO farmi Lampu sam spustio na nekih 45-50cm i na 100% S vlagom ću se probat provuć ,kreće se od 50-67 ,jaka je ventilacija zraka u boxu pa me to većinom spašavalo Jučer su izbacile prve pistile ,nije htjela još cvjetat pa eto već 11 dana se samo širi i eto pustila :) Lampa ne oprašta ,biljka ždere ko luda ,nisu još kalici skroz suhi ali ću zalit danas jer su listovi počeli svijetlo zelenit i primjećujem da traže TNT vise ne dajem ,krecem sa cvjetajućim gnojivom i to punu dozu Poravnao sam ih sve u ravninu i kreće punjenje grana :) Bloom 4ml/L Power zyme 2ml/L Super vit Cal mag 1ml/L Silic atami - 0,4/L Dajem malo veću dozu silica zato da te grane sto sam Sada raširio dobiju debljine i da sve to ljepše prihvati PH nariktan na 6.3 Automati brutalno mirisu nešto slatko i Cirtus se osjeti Ćiribu ciriba vidjet ćemo šta su mi zabunom dali :,) Kristali se polako kreću širit na listove
8.dan cvjetanja na ECO farmi :) Vlaga 61% Temperatura 28 -22-23 Zalio 7 biljki sa 21 L vode Root 1ml/l Super vit TNT 1,5ml/L Power zyme 1ml/l Boost 1ml/l Silic 0,1/l Mykoriza 1g/L Cal mag 1ml/l I dalje savijanje grana Automate sam podigao na kutije da dobije vise svijetla a ostale sam ostavio normalno da se izduzi sto vise u strecu ,kad prestane strech spustit ću lampu i automate u ravninu sa ostalima Stigle i sjemenke za sljedeću probu :) Također i mreža za sušenje
Pozdrav sa ECO farme :) 5.dan cvjetanja Zamjesao sam opet na vrh zemlje cal mag alga ,dodao sam svakoj po otprilike 30ak grama Root 3ml /L TNT 2ml /l Super vit Atami Silic 0,3/l Atami cal mag 0,5/L Power zyme 2ml/L Svaka je dobila oko 2 L mješavine PH naštiman na 6,2 Još uvijek nisam ni jedan list skinuo posto se nisu razvile koliko sam planirao pa ih ostavljam da tiskaju sto vise grane ,defolaciju ću Radit nakon streca iz 2 tjedna vidjet ću još koliko i šta Lampa je na 100 %, žari box :) znaci bez cal maga i bez ovih vrećica možete mislit šta bi bilo s njima kad roka 760wati Haha nemoguce Temperatura i vlaga su mi super pa nisam bas pisao podatke ,ako zaškripi nariktam s klimom ili grijanjem . Ventilatori radi na 4-5 kako kada Na jednoj sam primjetio malo spaljene vrhove al jako malo ,mislim da je nedostatak hrane jer je panel na 100 pa zdere bas bas Pretpostavljam da je to posto su sve dobile isto hrane a na drugima nema spaljenog ,i na dnu biljke sam primjetio par listova da su otpali i požutili ,posto nisam sasvim siguran zato dajem nježniju dozu pa lako dodam opet ,al mislim da je to to sad od vege gnjojiva Voda je na grijanju da primi temperaturu sobe i da odstoji sto je dosta važno. Čeka se Light off pa ću onda zalit :)
2.dan cvjetanja Svijetlo stavio na 100% udaljenost nekih 50 -55cm Automate sam zalio sa 2 L vode I stavio sam ih do ulaza odma na vidik :) Boost 2ml/l power zyme 2ml/l Bloom 2ml/l Phosphor 2ml /l Super vit Ostale imaju svega za sada Kao sto sam dao kritiku moram i pohvalit Hempatia team ,ispali su skroz pošteni,nakon sto sam im pokazao račun i slike i sve objasnili priznali su da je moguće da su automati te su mi odlučili Poslat kod 15% i ponovno sjemenke .zahvaljujem :) Iako mi je ovo malo poremetilo ritam ,mislio sam da sam spalio lampom i svašta nešto eto nešto lijepog :) Sada moram odvojeno gnojivo davat za Automote a posebno za ostale + sto sam stavio sve na cvjetanje i teško ću popunit prostor +automati su mali i na 12h sada ,al eto imam za probu opet sjembe E daa ,uključio sam i stupni ventilator na 2
Šta ne ,nekontam ? Šta imam lagat kažem ti vidio sam to već kod kolege ,nigdje nije probijala svijetlost ni ništa jednostavno počele cvijetat.. Ovo sto posto nisu automati pa eto cvjeta ,jedino da su zeznuli bas kutiju il nešto al čisto sumnjam Tj evo ti račun Neznam da ih kontaktiram u vezi sjemenki ?
Samo dvije te bas u cvijetu , Ostale nisu ali izlaze grane kao hedovi evo slika neznam kako bi objasnio
29.dan Slabo piju vodu pa sam zamjesao gnojivo i sve sto treba u 7l vode i podijelio to na sve 40ml TNT 50ml root 20ml Power zyme 10ml cal mag I podesio pH na 6,2 Doza je malo jača al to je ujedno zadnje hranjenje sa vege gnojivom Zalio sam odma iako nisu sve popile posto ih kroz koji dan stavljam na cvjetanje a svakako bi moro Dat jednom još pa bolje odma i taman će to pojest do negdje drugog tjedna kad ću pocet davat za cvijetanje Sve već skoro pokazuju da su spremne za cvjetanje i kao da su stale s rastom pa sam ipak odlučio sutra stavljat na cvjetanje iako bi volio još koji dan Svijetlo sam malo digo da se izduze ak uspiju šta u strecu i stavio sam na 80% i sutra ću prebacit na 12/12
28. Dan vegetacije Dvije su počele cvjetat posteno Zahvaljujem kolegi koji me nagovorio da se pomaknem,povezali biljke i rasirili ih ,sad bi to trebalo bit gud :) Vodu i hranu ću davat kroz dan dva i to će bit zadnja doza gnojiva za vegu posto ću negdje na 35-om danu prebacit na cvijetanje Sve zdrave zelene ,di koji znak di sam ju mal lampom pecnuo Sada sam digo lampu da odu u visinu posto smo ih dobro rasirili ovo je ipak malo vise watti Lampa i na vegu nema šanse preko 60% ,pojede prostor ,čak bi reko da je za 1,5x1,5 box 600 w i previse a s ovim treba pazit jer u tren spalim. Dosta je širok panel ,skoro od ruba do ruba i to sve roka direkt jer nema neki kut odsjaja
26.dan vege Nisam dodavao ništa još jer sam zadnjih puta zaljevao po 2 L vode pa imaju vode i hrane ,sve se super odvija zeleni su listovi Ali.. jedna je počela cvjetat ,sve ostale normalne ,na 18 h svijetla i vidim da će Nastavit cvjetat nije samo znak Kad malo razmislim možda sam ju mal šokirao svjetlom,bilo je na nekih 45 cm i probo malo na 80% svijetlo sto je totalno glupo bilo i nepotrebno Smanjio sam nakon dva dana na 60% i udaljio na nekih 60cm .. Sad su lijepo buknile Napunio sam vrećice sa sodom i Liimunskom kiselinom zbog co2 u omjeru pola pola 250grama na dvije vrećice Ne znam sada sto sa tom sto cvijeta ,sačekat ću još malo pa vidjeti jel Počet davat gnojivo za cvjetanje lagano il šta
22.dan vege Dodao na vrh kalica mikorize 10g po kalicu Root 4ml/1L Power zyme 2ml/L 2ml/L TNT Super vit Silic boost 0,1/L Cal mag 0,5ml/L Sve to 2litre po biljci PH vode 6,6 Lampu sam malo digo na nekih 50 cm da se izduzi posto su dosta niske Doljnje listove sam odrezo jer su u zemlji bili Super se sve razgranalo ,vidit ću još koliko ću držat na vegi al kontam oko 35 dana
17.dan vege Vruće Dao svakoj 2L ovog puta da se cijela zemlja aktivira i da procuri Run off minimalan Dodao super vit 0,5/L cal mag atami Silic boost atami 0,1/l Zaboravio nastelat pH vaaaa al dobro prezivijet će U slobodno vrijeme radim bonsai Haha vidi se korijen kak sam ga u krug na početku zamotao,sad je stabljika to već -na ove dvije desno
14.dan vega Lampu sam pojačao na 60% -40-45cm Topirao sam im vrhove i dodao dodatke da to fino preživi :D 3L vode na sve Atami Silic 0,1/L Root 4ml /L Super vit
9.dan vegeee Lagane doze vode 200ml po biljci +Root Dodao sam malo atami cuzz Silic 0,1/L 2ml/L power zyme Svijetlo na 40 % i sve po starom ostalo ,čekam da podivlja ovo je malo dosadniji dio pa ću rijede pisat novosti :D TNT još ne dajem ,možda nakon 3 tjedna vidjet ćemo još da ne pričam unaprijed
3. Dan vege Kreće rock n roll Pa gle nama growerima je 140 w malo al ajde stavi ju sebi pred kuću pa ćeš vidjet jel ti to puno hahaha Ma naravno drago mi je da ekipa baci koji komentar pogotovo ovakvi pro groweri :D Čekao sam dodatke pa to tak pomalo, sve je pod kontrolom ,a tegle su već pune iskustvom prijašnjim al sam odlučio napraviti i ovaj Grow posto cijelu sljedeću godinu ne mislim growat a trošim dosta na godinu dana Išao sam na more, biljke bile same ,falilo vode ,nije svijetlo bilo na max ,velike temperature a ja nisam bio tu i sve me to koštalo al opet je urod bio dosta iznad g/w ,al ne mislim vise Radit preko ljeta posto putujem dosta i nemam vremena Zemlja zamjesana sa cal mag algama -50g po kalicu Mykorizu sam također zamjesao sa zemljom cca g/L zemlje Pri presađivanju dodao roota Prebačene pod lampu na 40% cca 45 cm visine
Mali update Dodao sam korex (hvala na podsjetniku )univerzalno sredstvo za korijen Umjesao u gornji dio zemlje i zalio zemlju lagano spricom posto je već imala vode dolje To sam sve trebao ranije dodat u zemlju al dobro ce i ovako bit ,plan je za kojih tjedan dana presadit u 4l kalić pa ću onda po doljnjem dijelu korijena opet Dat korex Istina da nije preporučljivo , jer je jako osjetljivo ,savijao sam i prije tako i nije bilo problema Za lampu nisam bas pohvatao šta kažeš al isto je testirana i čak bi reko da bolje raste nego na panelu u boxu jer je samo bijelo svijetlo Btw nisu klasične ulične ledice nego je bilo na nekoj benzi s koje su skidali jer im dost troši pa sAm uspio dobit to od kolege ,ubiti rađeno vec sa tim i odličan je Sto se tiče prebacivanja u box to ću odradit kad prebacim u kalice od 4 L ,ovdje im je za sada lijepo :D
Haha a jeste me stisli ,nediljom sad radit :) Ja to tako malo ležerno al dobro potakli ste me da to napravim cici pici Haha Stabljiku sam lagano s dvije ruke savio i zakopao u zemlju i nadodo još zemlje (zato nisu bili puni zemlje kalici) Dodao sam i mali vent :) Pod ovim svijetlom i ovako ostavljam dok ne ojačaju tjedan dva ..u boxu panel mogu smanjit samo na 300w pa je to previše i bacanje para ,ovaj panel je od 140w bijeli spektar pa onda to tako radim I plus sto bi u boxu moro neki stol ubacit tak da ovo je gud ✋ Inače dobio sam par gratis sjembi pa ih ima 11 cookie,stavio sam sve pa ću birat u slučaju da jedna ne uspije ili nešto bude da sam siguran ,a ostalo sam mislio poklonit
Dan 1. Pod lampom Za sada ovako ,premale su za box Panel neznam koji je al znam da je skinut sa rasvjete i dobro radi Klica čim je izašla stavljena u kalić,danas je to tako izašlo pa su stavljene pod panel ,pomalo društvo nisam početnik hehe ide to sve ✋