Poštovani drugovi i kolege! :) Nisam bio siguran oću ili neću,ipak sam odlučio otvoriti "light" verziju dnevnika... Pravi dnevnik stiže uskoro s novim većim boxom i jačom lampom.A to će biti i med grow,za ulje. Al' ajde otvaram dnevnik da arhiviram sve slike growa na jednom mjestu. BOX - 90x90x180 SVJETLO - 400w HPS ZEMLJA - Terramagma REŽIM - 12/12 od starta SJEME - Automazar & Special Queen FOOD - Sve od ADN-a,Connoisseur part A & Part B,Bud Candy,Big Bud Ovo nije med grow,već ostajem bez zaliha iz prošlog growa...pa je frka,zato i je 12/12 od starta...da imam za pušit. Sutra poslikam stanje,a do onda još jednom slika koju sam već postavio na forum...no offense! :) Update će biti 1 u 6-7 dana... Neka krene "sretan grow" spam :D
Ova zadnja je dala 90gr suhog...ipak daleko od 150gr koliko je dao auto super hash iz jednog od zavrsenih growa :)
Biljke su mogle biti i puno bolje,ali eto,growao sam u "krivo" vrijeme pa se nisam posvetio 100%...bilo mi je bitno da odrade svoje sto prije da imam sta varit. Nisam bas ni gnojio,pa sam kombinirao razna gnojiva itd...uglavnom cirkus,jer sam čuvao set gnojiva za veći box. SPECIAL QUEEN SMOKE REPORT Okus i miris potpuno drugačiji od mazara...a i rad,kod mazara je dosta prisutan zemljan okus,kod kraljice uopće...okus dosta baca na citrusno voće,kao i miris...baš mi je sjela. Rad,zuja u glavi ali je puno lakša i blaža od mazara...puno slabija,ne spušta toliko...kao da daje kick energije lagane,ono očekuješ suprotno a koncentracija i dalje na nivou,na nogama stabilan i poletan,ali osjećaj nekakve "lakoće",kao da lagano lebdiš,nema utega kao kod mazara...bojao sam se da ne bude ubitačna poput mazara i baš mi se sviđa,super dnevna pljuga. "Rad" traje prilično kratko,što je opet dobro jer obično s društvom se zapali po 3-4 u 1h,super za ostat relativno normalan a opet zuja u glavi prisutna,totalna pozitiva. Eto neznam kako da drugačije opišem...uglavnom vutra je "lagana",za razliku od mazara. Eto može u završene...
Pala je i kraljica... Smoke report naknadno... Eto završila ova priča :)
To je bilo na programu :D Da,sad ide u teglice na kjuranje...:)
Izgubio sam se neznam koji je dan kraljici koja je ostala u boxu,ajmo reć 70? :) SMOKE REPORT AUTOMAZAR Osušeno na podnom grijanju na 24c :) Okus izrazito zemljan,jaka za grlo (klorofil)...a rad,spuštalica tlaka...i to drastično spušta tlak,oduzima tijelo i um...zapalio 2 u 45 min i nisam trebao. TV je nemoguće gledat,vijesti je nemoguće gledat tj.pratit priču bilo kakvu...drug koji je bio kod mene,nekoliko puta sam ga pitao da mi ponovi šta mi je rekao prije 30tak sekundi jer jednostavno je mozak na minimumu :D Strašno nešto,odmah sam se sjetio teme "Pušite li na radnom mjestu"...no *ucking way,za ništa sposoban...doslovno za ništa,vjerujem da bi sorta bila odlična protiv bolova...i za spavanje!
Sama si je kriva :D
74.dan Škare su radile :D Gotova oba mazara i 1 queen. Ona visoka queen je dobila po p***...slomio sam je,sad je ostala sama u boxu i njoj će trebat još barem 15 dana.
Guglaš https://www.google.hr/search?newwindow=1&q=grow+silencer&oq=grow+silencer&gs_l=serp.3...13918.14332.0.14595.4.4.0.0.0.0.0.0..0.0....0...1c.1.64.serp..4.0.0.h19qiUomunM Ja našao u 3.5 sekunde Winflex metal silencer 315/900 SR 315 Ljudi google zna...koristite ga ;) Evo ti cijeli arsenal silencera https://www.google.hr/search?q=http://www.cultureindoor.eu/239-silent&ie=utf-8&oe=utf-8&gws_rd=cr&ei=rVaEVvqQHIGeUrfvl7gJ
Ne baš...to je samo za miris :)
To ti je "New AGRIBOX V2 BBS 120x120x200cm" Ne planiram testirat za sad ništa osim onoga što imam,moram potrošit menke koje imam :) Jučer stavljeno na klijanje 3x Blue Automazar DP i 2x Auto Big Bang GHS :)
120x120x200 :) srry to je slika s neta...
Složio 600w HPS box,ubija me temp...za sada testiram... Jel mogu skinut ovo bijelo s filtera? Nekakva tkanina,cemu to sluzi uopce? Brijem da bi imao puno bolji protok bez toga.
Ja bi na tvom mjestu nastavio regularno voda-hrana-voda do pojave prvih amber trichoma...prvi amber trichomi je ono sto ja cekam,cim vidim prve ide flush i to je to... Idem ti bacit oko u dnevnik... EDIT: 600w grow incoming :)
Hranim...danas ću mazare zadnji put nahranit...pa za 4-5 dana opet provjera trichoma,pa ovisno o tome na sta naletim ide ili flush i samo voda ili jos malo hrane :)
Još malo i mazari gotovi :) 69.dan
61.dan,ovoj visokoj je 54.dan Nastavljam ishranu s HESI starter kit :) Živili:wave:
Razmisljao i o tome,pod pravim kutem je "slomit",mislio sam izolir traku i gnjecenjem savit.Jedino se bojim da ne zaklanja svjetlo drugim biljkama tako,pa sam to zaboravio. Al' ako ovako ostane,bit će OK...
Pokušao,predebela je stabljika...i prilično čvrsta,oće puknut :) Ako krene dalje,nemam izbora nego je skratit,al brijem da je to to...da neće više rast.
Mogu je samo odrezat,ali za sad nista ne diram :) Nek' joj bude,kako si je zamislila,ali da je bezobrazno je :D Za sad je OK,ima lumena za svih,ako ova ode jos 5cm gore bit ce problem...onda ce radit škare :)
57.dan Ovaj put malo lošije slike,žurio :)
Ako bude puna kao ova iz ex growa bit će joj sve oprošteno,opet imam istu situaciju :
Nikakve intervencije ne izvodim ovaj grow :D Light & Wild grow :) Ako tu stane dobro je,opet ću imat ogromni glavni hed...imao isti problem kao i u proslom growu,3 izrasle slično četvrta odeee...al je ta imala hed i pol. P.S. Odradio defloraciju :D (defolijaciju) Priličan broj lisnate mase završio u ledu,bit će za sok,il neš.,shake npr.
50.dan Ništa novo osim što sam upalio DSLR :) Queen i dalje raste,neznam do kud više...ludnica:)
50.dan Niš osim što sam upalio malo DSLR :) Queen i dalje raste,neznam do kud...
Zar stvarno mislis da sam slucajno pogrijesio :D
47.dan Skužio sam da je bloom gnojivo samo jedno od 3part kombinacije,pa sad kombinira sensi bloom part b i bloom kao 2part :) Inače priča je čudna oko gnojiva za ovaj light grow,sensi bloom part A sam prolio i nema ga više,a Bloom sam imao u zalihi bez ostala 2 MICRO i GROW,pa kombiniram,set gnojiva čuvam za primarni med grow koji uskoro kreće (Euphoria,Blue Automazar) Inače biljke sve 5,nema problema,osim što je 1 special queen izrastao u bestiju...svih je prerastao...pa je mala borba :D Inače popio sam 4 pive od 0.5l,prije toga zapalio 2,zgažen sam,pa se nadam da sam kvalitetno i razumljivo napravio update :D Inače odradit ću i defloraciju,skinut ću nekoliko listova iduće zaljevanje :)
42. dan Nebi inače radio update ali lijevi special queen je izrastao sigurno 15tak cm u 3 dana! Odmah nakon prvog gnojenja...inače ovaj grow testiram i gnojim samo s ADN Bloom i Bud Candy
39.dan Danas dobile prvu dozu ADN Conno A+B + Bud Candy Još malo pa u rizli :)
Zato i je light grow :) Bez topiranja,treninga,itd...dakle bez pretjerane muke oko growa,samo voda,zrak i zemlja :bocni:: Bit će to dobro :djede:
32.dan Situacija sve ozbiljnija :) Box se počeo popunjavat kako treba,lagano su počele i cvjetat...
25.dan :)
Ma vrlo jednostavno,natjeram biljku da komunicira s mnom :) Mora pokazat da je žedna,tek onda zalijem...kad se listovi totalno objese,zalijem...korjen dođe do kisika,a bome i sprečava nastanak budji. Kad sam imao grow u 18l pvc,kad sam bacao zemlju,primjetio sam malo budji na dnu posude...što nikako nije dobro,jednostavno to dno se nije nikako sušio i to je to,zato volim smart potove.
U cvjetanju...sad sigurno ne dok se razvijaju,to radim odraslim biljkama...,jednostavno čekam da listovi totalno potonu,onda zalijem...i to je to,tako svaki put... :) Ali primjetio sam da to traje dosta dugo ako je biljka u PVC teglama,jer pvc dugo zadrzava vodu...ja radim s smart potom gdje biljka taman kad popije,sve je suho...cca svaka 3 dana zalijem,toliko otprilike traje da se isuši kompletno... Neznam kako bi ta metoda funkcionirala u pvc teglama...zato ih ne volim jer korjen ne diše,konstantno je mokro.
18.dan (jučer slikano) 2. dan 12/12 Gore automazari,dole special queen... Nemam šta puno reć,sve ide svojim tokom :)
Ovo je box 90x90 400w :p 120x120 će za cca metar dana u akciju... Ispalo je na kraju 2 tjedna vege :)
@t@mara sram te bilo...tek sad se javljaš,pihhh...budem se i ja tebi tek na 2. stranici javio,neoprostivo.:D Za 2 dana update boys&girls,na oko divljaju :) Prebačene danas na 12/12. Zaboravih napisat da je zemlja mješana perlitom.
Pa da...ostajem bez zaliha,ali to ne znači da nemam zaliha za izgurat ovaj grow :) Da sad nisam posadio,za 2 mjeseca nebi više imao...zato je frka,razmisljam unaprijed!:thumb:Čim padnem ispod 50tak grama je frka :D
Tko kaže da nemam za pušit,nemojte me vrijeđat ljudi :D Imam taman da ne pazim puno koliko pušim do kraja ovog growa :) A imam i ulja,a imam i hrpu trima od kojeg tek trebam napravit hash...:p
Budem zaboravljao zalijevat ali namjerno...ta metoda (dehidracija-hidracija) mi je donjela prilično velike hedine u prošlom 12/12 od starta growu :)
Neznam,odlučio sam ovaj grow odradit brzinski :) Trebalo je 12/12 biti od starta...al zaboravio timer namjestit... edit: ovaj avatar me zbunjuje skroz. vrati stari hahha edit 2:tko mi je napisao prvi "edit" ? :D
E jesam blesav,nisu na 12/12 nego na 16/8...sad vidio da mi je timer tako namjesten...sad će biti tako jos par dana pa ide 12/12. 13.dan 16/8 Idući update 08/09.11
A čuj,meni je med grow critical i violator kush...prinos nije slab i udara u glavu :)
Zadnji grow je isto bio 4 biljke 12/12 od starta i isti taj box je bio solidno popunjen pa nisam pretjerivao :) Ali možda ubacim jokera s klupe...još se nećkam,razmišljao sam o tome iskreno. Budem vidio idućih dana...iako nemam puno vremena...