pozdrav ljudi evo mene opet nakon outa zaljubio sam se u growanje i jednostavno mislim da cu growat i konzumirat nasu biljku do kraja zivota :)pa krenimo sa suncanom kutijom :) BOX:40x27 visina 55 cm SVJETLO:hps 70,cfl 35,led 3w zbog plavog spektra. VENTILACIJA:dva pc ventilatora 12 v OSTALA OPREMA:mammoth thermo/hygrometer,ph mjerac,ec mjerac. ZEMLJA:terra magma i agro cs zemlja za sijanje i razmnozavanje ph 5.5-6 GNJOJIVA I DODACI:perlit,plantella list ,plantella cvjet ,hesi boost i hessi super vit OPŠIRNIJE:box je home made od ormarica,iznutra je mat bjele boje a na vrhu gdje su svjetla oblozen alu folijom samoljepljivom.jedan vent izvlaci na vrhu drugi puse po biljci , a ulaz je pasivan .temperarura dostigne najvise 30 c, najmanje kad su ugasene lampe 18c,vlaga 45% nekad malo gore nekad dole :) u boxu je domaja koja je proklijala 27 . 10.i dobila nekakvu bolest koja se izljecila prvim gnojenjem i od tada raste normalno topirana je 17.11.planiram i scrog nekakvi,auto anubis od pyramid seeds koji je stavljen u vatu 11.11.15,13.11.proklijao i stavljen u mjesavinu tm,agro cs za mlade biljke i perlita,14.11.izasao iz zemlje i danas 18.11. dobio prvu malu dozicu plantelle list. eto toliko od mene za pocetak ubacit cu neke slike da vidite kako izgleda to sve i molim da mi se iznesu sve kritike i greske jer sam novi u ovome i prvi mi je indoor .eto unaprijed zahvaljujem. stay high
@PowerSeed moze-dnevnik-u-završene:)
pozdrav ekipa! ja sam ostao duzan smoke reeport ;)AUTO ANUBIS pyramid seeds:eek:va sorta me iznenadila prvo prošle godine u outu pa ove u indoor,miris je vocni grapefruit sa nijansom limuna i nekog mirisa sapuna ,cvjetovi su zbijeni sa ogromnim kaliksima, tirkizno zelene boje i prekriveni morem trihoma.Rad dima je odlican taman je vecina milky trihoma i nekih 30 %amber lagano svakim uvucenim dimom je intenzivniji high.prvo opustanje face i glave pa opustanje tjela i uma :) tjera na razmisljanje i zakljucivanje ,a u drustvu na pricu i smjeh. Okus dima je sladak i vockast kao i miris i bas hrani pluca samo traze jos dima :).ja sam zadovoljan skroz iako ce bit jos bolji kad se iskjura pa vam javim za mjesec dva detaljnije.eto toliko od mene :let:i dnevnik moze u završene !
hvala @Barbarossa, malo je dnevnika s ovom sortom. slabo je ljudi growaju ,meni je ovo drugi grow da growam anubisa i stvarno sam odusevljen kvalitetom ,mirisom i radom anubisa a i lagan je za uzgoj preporucujem ga svima :) @why so serious hvala na cestitkama :) i naravno da ti javim postupak na pm ;)
ovakvu šiju jos nisam vidio, ovako ljepljivu . izgleda kao vosak a za mrvljenje je nemoguc. ljepi se za prste razvlaci se kao zvaka morao sam ga pusiti u "guji"a i nju sam jedva razvukao i poslje nozem skidao s prstiju jer drugacije nije moguce.Miris je miris anubisa onaj vocni grapefruit plus jos neki medeni, plus kad se zapali onaj aromaticni miris hašiša.Nakon prvog dima vec se osjeca opustanje face,sklapanje ociju o sto vise pusis sve vise te ljepi u kauc :) inace sam pusac sa previse tolerancije pa vise ni ne osjecam odavno onaj high kakav bi trebao biti ali ovaj šit me bas posjetio na pocetke pusenja i ona prva napusavanja kad nebi znao ko mi glavu nosi.Mogu vam reci da mi je ovo najbolji hašiš koji sam pušio do sad i koji sam napravio . to je sve od mene za sad stojte mi dobro :respect:kad se hedovi posuše javim se sa smoke reeportom pa dnevnik moze u zavrsene :)
šija je ispala odlicno radio sam sa obicnom cjetkom za šecer u prahu :)
pozdrav ekipa danas 4.2.2016.moj auto anubis je skončao svoj život . ostavio bi ga jos ali primjetio sam plijesan na glavnom hedu pa sam bio primoran na harvest. plijesan mi je odnjela dosta vrha i da nisam to primjetio danas ko zna koliko bi se jos prosirila .nema veze zadovoljan sam skroz trihomi su nekih 30-40 % amber kad se osusi ici ce smoke report pa dnevnik moze lagano u zavrsene ;):respect::cool23:od trimova cu napraviti ice hash, pozdrav:vutra:i da nemam vagu pa neznam koliko tocno ima ali ima dosta za jedan automatic :)
jesam jedan popcorn al na njemu nije bilo nista jos sam ga osusio na grijalici pa ga nisam ni osjetio al imao sam anubis u outu i bio je odlican dim nadam se da ce i ovaj bit dobar :)
pozdravljam vas ljubitelji kanabisa 14.11.2015.godine rodio se ovaj moj auto anubis :) i sada ceka pravi trenutak za skidanje.ovaj forum mi je omogucio da ne moram vise kupovati i pusiti smece vec da mogu uzivati u svojim plodovima!zato sam vam veoma zahvalan i :respect:evo jos cu vas malo maltretirati sa slikama pa javim kad dode pravi trenutak za:makaze::grob:eto toliko od mene za sad nisam bas za pisanje i gramatiku pa imajte razumjevanja ako je nesto krivo hahah pozdrav od funkija :sesir:
Nego sta !,jedva cekam :banana_rasta:
pozdrav vutro! evo javljam se cisto da zabiljezim da je jucer 29.1.16. odraden flush i poskidani zuti listovi ,trihomi su jos prozirni nekih 40 % i mlijecni 50% tu i tamo koji amber pustit cu je najvjerovatnije do nekih 30-40%amber i onda ide pod nož:makaze:
moze tako sam i mislio al bolje pitati pa da sam siguran :) hvala kolega :respect::let:
hvala na brzom odgovoru zeleni ,znaci moram joj napraviti flush sad danas ili sutra jer jos do kraja ima negdje 2 tjedna?zaljevat cu je sa korigiranom vodom :) hvala .edit : dal da skidam ove zute listove ili da pustim da ih bilja sama odbaci da sve "issiše"iz njih ?
jucer zalivena sa 3 litre ph korigirane vode + super vit .Do kraja samo voda ! dva pitanja:dal da do kraja korigiram ph ili moze ne korigirana voda ? i kad je najbolje napraviti flush ? hvala
jucer zalivena sa 3 litre ph korigirane vode + super vit .Do kraja samo voda ! dva pitanja:dal da do kraja korigiram ph ili moze ne korigirana voda ? i kad je najbolje napraviti flush ? hvala
znam napisao sam u postu povise da racunam jos minimalni 3 tjedna na to sam mislio kad sam napisao da broji zadnje dane :)
ej ekipa nazalost nisam mogao naci larve za slikati jednostavno ih vise nema ili ih ja nemogu naci a prije ovo drugo XD.biljka broji lagano zadnje dane zivota ,potrosile su mi se baterije u mikroskopu pa nevidim bas cisto trihome ali vecina su prozirni i mlijecni.moram ovih dana nabavit baterije da to bolje vidim .planiram skidat na 50/50 mlijecni i amber.ovih dana flush i to je to mozda dobiju super vit i zadnjih 5 litara flusha cu koorigirat ph :) do kraja ce ici samo voda.
Je ima tu na vutri recept samo mislim da ih sad zimi nema tj da cvjetaju ljeti :)
hvala ti kolega onda cu isprskat sve .e znam sta je buhac raste vamo po dalmaciji ;)ocu danas cu ici do boxa pa cu poslikati ako ih vidim! puno si mi pomogao:thumb::respect:
ocu ako ih opet vidim odma cu ih slikat hvala ti puno.a mislis da prskam po zemlji ili po biljci i po boxu i jel taj insekticid puno štetan ?i jos jedno pitanje mogu li koristiti bio kill ? hvala puno:respect:
pogledat cu danas kad budem isao do boxa ima li ih jos pa cu uslikat .od sad svaki put zemlja ide na pečenje.gdje nabaviti taj bioPy znas li i hvala na brzom odgovoru .i ja mislim da su fg
pozdrav ljudovi evo vam koja slika jos najmanje 3 tjedna do kraja :) e primjetio sam neke kukce u runoffu zasad nisu nista naskodili ali bojim se da se nebi sad u zadnje nesto poremetilo pa pitam dal da poljevam insekticidom ili sta da radim .kukci su jedva vidljivi okom bjele boje i skakucu po vodi .gledao sam mikroskopom i po listovima ih nema . poprskao sam box alkoholom 70 % :respect:
E ali to nije zanimljivo :joint2:
haha dao sam mu jede sve hed, list,stabljiku jos mu samo sjemenku nisam dao :)
ma znam power :) samo postoji neka teorija da automaticima nije potrebno korigiranje ph pa sam isao sam sebe uvjeriti u to :) iduci grow ce biti korigiran ph i provjerena zemlja a mozda cak i kupovna lampa . ovaj grow sam namjerno odlucio vodit u sto tezim uvjetima pa kad je u ovim uvjetima biljka ok morat ce bit dobra kad joj priustim idealne uvjete :) :respect:hvala pow! e dali da smanjim na 18/6 i mogu li nastaviti gnjojit sa bloom boost ili da kupim bloom complex ?
pozdrav ekipa evo stanje u mene 135 w cfl+70 w hps,biljka dobro napreduje ako uzmemo u obzir da joj je ph 8 i nešto..namjerno ga nisam korigirao od pocetka pa do kraja ,pocela je izlucivat trihome ,rezim je 20/4 . sta mislite da spustim na 18 /6? i gnjojena je 2 puta sa manje od pola doze p+ (hessi) sad cu nastaviti sa bloom boost ili da kupim bloom complex ?eto toliko od mene bilo bi mi drago kad bi mi neko odgovorio na ova moja pitanja i kad bi dao neki savjet ili kritiku ! eto hvala vam i pozdrav:thumb::respect::vutra:evo nabavio sam ruske hrčke i oni vole nasu biljku :)
ja sam pre kratak s novcima i meni bi bilo puno lakse kupit lampu gotovu sa reflektorom i samo je stavit u box ali jednostavno nemam novaca pa se krpim kako znam i mogu,cak mi je i slađe growat kad sve lijepo sam napraviš i složiš.meni je ovo prvi indoor sa losom zemljom i rasvjetom al sta je tu je nadam se da cu uspit dobit kvalitetan dim i da ce te vi uskociti ako bude potrebna pomoc ,ovo je ipak sve jedan veliki pokus bez puno pripreme i ja sam zadovoljan kako god okrenes,za sljedeci grow cu se sigurno bolje i profesionalnije potrudit . u ovom growu nisam mjerio ph ni ec .tj jesam ali nisam korigirao sto se i vidi na listovima :)ovo je zadnji update u 2015.godini zelim vam sretnu novu godinu svima !24.dan cvjetanja:respect:
ne širi se zutilo :) a sto se tice gnojenja mislim da cu je pognjojit jos jedan put u cvjetanju i to ce biti to ili 2 puta s manjim dozama :)hahahah a neznam koliko je sirok ni visok trebam izmjeriti uvjek zaboavim danas cu ako se sjetim :) pokusat cu se sjetiti :upiii:. hvala na podršci !
hvala jamo :) a pognojena je samo jedan put sa tnt sa full dozom neznam zasto zute izgleda mi kao manjak P ,pa sam u prskalicu ulio par kapi fosfora i poprskao po povrsini zemlje pa zalio vodom ,a moguce je da je do ph jer sam ovaj grow odlucio ne spustati ph :) inace ph vode kod mene je 7.9-8.0 pa moguce da joj je malo "jaka" :) a sto se tice boxa nisam bas pre zadovoljan jer mozda sam trebao napravit malo širi da mogu stati 2 biljke mislim mogu i u ovaj ali u manje pitare :/
pozdrav!evo ubacen hps 70 :) prvo sam stavio umjesto jedne male cfl 20 w pa je za pola sata temperatura bila na 45c.onda sam izvadio jos jednu pa je pala na nekih 41-42c:zvezda::rekao sam nema tu pomoci nego stavit ventilator jos jedan .bacio sam se u potragu i nasao u garazi neki mali pc vent spojio ga da puse prema vrhu biljke i temperatura je pala na 22c :) odahnuo sam napokon bilo je vec kasno dobro sam se napusio i provjerio za nekih 2 sata i temperatura je bila na 25 :) :vutra::respect:
i to sam razmisljao hvala power, da je stavim u sredinu okomito na plavu ?
pozdrav ekipa malo sam podigao lampe da se izduži ,dodat cu hps 70 .e sad mi treba vasa pomoc jer se nemogu odlucit dal da je stavim umjesto ove velike plave ili umjesto 2 male crvene od 20 w .šta vi kazete ?
to je sobni box za ovaj koji je u garazi nisam jos napisao dimenzije;) uvjek zaboravim izmjerit .ja sam kriv :upiii::zvezda:::respect:misliš da stavim samo hps ili da ga dodam na ovaj reflektor sa cfl ?,ja sam mislio umjesto ove plave ili umjesto dvije crvene ,dvoumim se :cool23:
Ne vidis krivo reflektor je pomican imam jos metar u visinu :) ,sta mislite da na ovaj reflektor dodam hps 70 umjesto 2 crvene ili umjesto ove velike plave ?
jesam, donje grane danas pozatezao:)kako mislis nestaje mjesta u visinu ili u širinu?
lipotica a ujedno i zvjer ,miriše do ispred garaže haha mogu mislit sta ce to biti kad bude u teskom cvjetanju :)eUDKkZ919WA
pozdrav vutro 15.12.2015 anubisu je mjesec dana otkad je izasao iz zemlje ,ovako izgleda sad slomio sam mu jednu granu prilikom lst-iranja i zatezanja ostalo sve napreduje dobro najvjerovatnije u sobni box nece ici nista dok anubis ne bude gotov tako da cu dodati u ovaj garažni box i hps 70 kad krene formirat cvjetove eto toliko od mene za danas stojte mi zdravi i veseli i naravno napušeni ;) i ako moze koji komentar kakva je biljka za mjesec dana starosti,jel se slabo razvila za to vrjeme i treba li jos po vama ista dodavati? i da nisam nigdje napisao dimenzije novog boxa tako da cu to dodati kad izmjerim ;)
Shit slomio sam granu na anubisu doslovno je pukla popola .ispaljen sam na sebe koji sam ja debil ajme,nakon flasteriziranja biljke umocio sam je u gel za klonove i uboo u zemlju pa sta bude .mozda se ukorjeni pa bude cvjetic neki na njoj :(
pozdrav!7.12.2015. izgleda da je anubis ipak dobro prihvatio ovu zemlju i napokon krenuo bujati ,danas me pocastio s pistilama :) prije dva dana dobio je pola doze tnt-a i lijepo je to prozvakao :banana_rasta:. Sto se tice white skunka nije proklijao nazalost al imam jos dvije sjeme pa cemo pokusati s ostalima,ova prva sjemenka mi je odmah bila sumljiva ,bila je cjela nekako bjela i suha tako da od ove preostale dvije ocekujem klijanje !:respect::vutra::let:
hvala tarzane i ja sam ga uzeo najvise zbog cjene ,a i htio sam neki skunk koji nije bas svakidašnji i odabrao taj a i white label je dosta pouzdana banka tako da sam se odlucio za njih pa ako se pokaze dobar imam jos 2 komada za out ;), a imam jos i amnesiu xxl auto,anubis auto i tutankhamon.Tako da najvjerovatnije necu vise nista narucivat za out. Jedva cekam 3. mjesec :D
pozdrav ljudovi i oni koji se tako osjecaju! situacija u velikom boxu se popravila sto se tice temperature jer sam spojio kalolifer na tajmer i kad se gase lampe pali se kalolifer tako da je nocna sada oko 20 c ,anubis se opustio i raskomotio u svom novom domu i samo sto nije krenuo bujati dao sam mu jucer pola doze hessi tnt valjda ce mu prijati ! jos sam nabavio hessi tnt i p+ ,moram jos nabaviti bloom al za to nije zurba ,stigle su mi sjeme od white labela-white skunk fem i sad je jedna na klijanju ona ce u mali box(sobni) ako proklija :) :sesir::vutra:
@cerak1000 vjerovatno je klonula jer je jucer presadena a i zalivena sa 2 l vode,hvala ti na pomoci tebi i tarzanu :respect:
viđao sam to ali nisam sad pri novcu tako da cu vjerovatno staviti obicnu zarulju sa zarnom niti od 100 w ili mali kalolifer izvan boxa ,samo sto kalolifer trosi puno struje to me malo muci...znas li mozda koliko košta takva sijalica?
pozdrav ljudi evo box je napokon u funkciji ,anubis je zadovoljan morat cu dodati jos neku grijalicu ili neku zarlju koja ce grijati jer mi temperatura ne prelazi 23 c, režim svjetlo/ mrak 20/4 .biljka iz sobnog boxa je bila muzjak pa sam je:objesen:.sad bi mogao malo doraditi sobni box i smisliti sto ce odrast u njemu . nadam se da je ovo sve kako treba biti .hvala:vutra:
hvala na podršci napokon anubis dobio novi dom ovako to izgleda zasad al vjerovatno ce biti jos nadograđivano ima jos dosta posla. i izgleda da je ova lola iz sobnog boxa muzjak :/ mogla bi je amnesia zamjeniti, pustit cu je jos par dana:puuuh:::respect:i jos nesto presađen je u mjesavinu agro cs zemlje za mlade biljke, klassman substrata na bazi bjelog treseta, terra magme i malo perlita nadam se da ce prozvakat nekako taj mix jer nisam imao nego to morat ce se nekako snaci :bocni::
jedna je velika ova plava i ona je na sredini dalje od vrata a ove ostale su raspoređene blize vratima okomito na veliku :) slikat cu danas kad dovrsim pa ako nebude valjalo razmjestit cu
pa razmisljao sam 3 na jedan kabel 2 na drugi ,na jednoj strani ova velika koja je plavi spektar na drugoj 4 crvene .velika i 2 crvene ja 1 kabel 2 crvene na drugi i planiram jos sastrana ubacit 3 ili 4
polako :) migrirat ce vjerovatno danas jos par stvarcica treba obavit po boxu kupit zarulje i lanac ili konop i termo/hydrometar pa to testirati sve i onda novi zivot za aubisa moze poceti :banana_rasta::skot:::vutra:
hahahaha morao sam ga zaljepiti bas je nekako high za u box
domaja dan 30,anubis 12.dan. box u zavrsnoj fazi jos mi preostaje samo nabavit lampu i napravit reflektor :respect::vutra:e usput zna li itko sta su ove bjele tockice na listovima?( slika 6).
pozdrav! evo trenutno stanje u boxu :domaja 25.dan danas (21.11.)prebaceno na 12/12 . anubis auto 7. dan za sad sve ide dobro . novi box je napravljen jos mi preostaje nabavit lampu i zaljepit mylar. najvise bi volio hps 150 al nisam bas pri novcu tako da cu pokusat nabaviti bar hps 70 s javne rasvjete ili cu za pocetak krenuti s cfl dok ne dodem do neke jace hps lampe za pocetak ja zadovoljan evo neke slike pa ako nesto nije kako treba ili bi moglo bolje pisite, kritizirajte i dajte koji savjet ;) :popcorn:::cool23: