
Galerija nije uvezena
Evo, da pocnem, imam onu temu za outdoor ali je otisla losa, pa da ne mijesam biljke iz vrta sa ovom iz sobe... Nisam neki uzgajatelj, prije par god sam imao pokusaj uzgoj u kucistu, izraslo je, na samom kraju sam je spalio s gnojivom, jedva je bila pusljiva, ugl, trash... Znaci, radi se o AK47 auto, raste mi u cosku sobe.. Od rasvjete koristim 4 CFL-a 3 x TEŽ 6700 k, i 1x Philips 2700 k... za sada, ne pokazuje manjak svjetlosti... ... razmisljam o nabavci HPS 400, jer problema sa temp nemam, a da za kasnije, eventualno, imam rijesen problem.... kako do cheapest way-a za tu lampu ? Hvala.. Posuda: promjer neznam, neda mi se mjerit sada, 10 l kapaciteta.. Zemlja: Composana za katuse ili tako nesto, sa perlitom, zabunom sam kupio tu, tek prekjucer sam skuzio da treba biti za ruze, ali izgleda da biljci godi i ova... Zaljevanje: 1x u 2-3 dana, po pola litre vode... ovisno o tome koliko se zemlja osusi... Gnojiva: Kupio sam Palantella Cvet, ne mislim gnojit prije 1 mj starosti biljke, jer smatram da u zemlji ima dovoljno hrane za taj prvi mj, kako je 10l zemlje u igri, tako sam to odlucio, ako imate drugacijih savjeta, molim Vas, hvala Vrijeme: Stavljena na klijanje 21.03.12. sto bi znacilo da joj je danas 17 dan... mozda 15 od kada je klica stavljena u zemlju.. Kako sam vec napisao, sada raste u kutu sobe, kako nemam potrebe za skrivanjem, tako raste bez straha... dugorocno gledano, nabavio bih neki ormaric, samo cekam neku akciju u nekom trg centru ili nesto slicno gdje bi nabavio ormaric, ali bi volio da ormaric bude prostran da mogu to bez straha ubaciti u nutra, naravno, isto, hps, samo sada, odjendom, nemogu to izfinancirat....bez akcije :) Za hps, vec sam napisao, kako do najjeftinijega ? Prijedloge i sve slicno, slobodno iznesite, naravno da mi je u interesu poslusati iskusnije... I za kraj, za sada, slika naravno, danas 17ti dan ... ta raaaaa : i slika okolisa...zagradjena s 2 stara kompa...