Pozdrav drustvo, evo mene sa drugim pokisajem sa foto :) orvi je proso neslavno ali na greskama se uci :) Da krenemo ovako... Od semena: AK 47 regular ostao 1 kom (jedan je decko) Mk 2kom Runtz 1 kom(bila 2 ali mackor jedan pokidao dok sam presadjivao) Box 120x120 Panel mars EVO 300w Turbina TT mini 125 10 venta od kompa za mesanje vazduha kasnije dodam i stubni vent kada bude trebalo Od ishrane ceo hessi i calmag ionic i mykoriza... Zemlja mesavina, potH 35%, kokos 35% i vermikulit 30%... U svakom potu oko 18l stalo mixa Klojanje je bilo u casi vode i kada su pustile klicu odma u zemlji 16avg 24 avg 27avg 2 sep presadjene ove 3 dpk cekamo da AK pokaze pol. Stavljenaykoriza oko korena i zalivene sa 2l vode 5 sep mali trening I danas 8 sep jedan AK presadjen i opet malo trening To je to za sada, panel je na 50% na visino od 55cm, jos nisam ubacivao hranu planiram od sledece zalivanje... Slobodno se ubacice u narednom vremenu, svaki savet ili sugestija je dobrodosla... Ipak sam do sada naviko na autose i bude samo gas i da ih krkam svako zalivanje hranom .... :) Pozdravlja vas Zlatnik :D