Sweet Seeds Jack-47 Križanac između Jack herrera i AK-47 Sativa hybrid, fem. Thc 18-24% U originalu sam htio započeti sa ovim sjemenom. Međutim pošto je u nastavku vidljivo da je AK-47 biljka sva zakržljala, odlučio sam ju izvaditi i ostaviti da vidim što će biti s njom. I startao sam još jednu AK-47 biljku. Zatim sam dobio Gorilla Zkittlez staru 3 tjedna pa sam ove dvije odlučio ostaviti vani u malim potovima da preživljavaju. Ali da krenem ispočetka... Klijanje : čaša vode na 8 sati pa namočena papirnata maramica i zip vrećica. Kada je proklijala prvobitno stavljena u veliki pot u box pod ista svjetla gdje je bila i Gorilla. Vidno smrežurana (vjv. genetski) Startana još jedna AK-47 jer nisam znao što će biti sa ovom. Iako je u početku bila kao opečena i sporije rasla, poslije je izrasla u pravo lijepu biljku. Kada je Gorilla u boxu prebačena na 12/12 ova je izvađena van i presađena u plastični pot od Gorille. Ovo je ista ta "beskućnica". Izmučena, negnojena, uvezana, topirana bezbroj puta. Gladna i žuta. Kada sam završio Gorilla Zkittlez presađena u 20l smart pot i stavljena u box. Suhi listovi poskidani i zalivena sa 15ml TNTa, 1 kap Vit u 5l vode. Svjetla 18/6, na otprilike 80% jačine i 60 cm udaljenosti. (Izbacio sam aplikaciju. Nema smisla). Puštam ju 2 tjedna u veg jer mi treba više lisne mase za cvjetanje pa prebačena na 12/12 . Desila su se 2 prijeloma na stabljici ali vjerujem da će sve biti uredu. Puno stresa ovo seljenje, presađivanje, promjena "klime", svjetla i lomljenje. Svakako 18/6 i veg gnojivo pa ću vidjeti kako će odreagirati sljedeća 2 tjedna na sve ovo što sam joj napravio. Nakon tjedan dana bačena mala biljka koju sam startao jer nisam bio siguran da će ova preživjeti pa će obije završiti u boxu. Biljke su u vegetaciji jedno 3 i pol mjeseca. Ali su namjerno zanemarene i ostavljene u malim potovima kako bi ostale male za box. Vidi se po debljini glavne grane da je dugo u veg. Gnojene od prenošenja u box 3 puta sa punom dozom: