Pozdrav, raja! Evo mene nakon dugih 8 godina opet aktivnog. Prvi i zadnji put sam imao odličnog mentora na svojoj strani, koji mi je pomogao u svakom koraku i doveo me do vrhunskih rezultata (hvala mu do neba). Nažalost, sada više nema vremena za mentorstvo, ali mi je savjetovao, kao i još jedan kolega sa sajta, da otvorim dnevnik i da će mi ovdje raja pomagati korak po korak (hvala vam ). Pa evo da krenemo (slike idu iza teksta). Od stare opreme imam: Box 90x90x160 Par ventilatora za dovod i odvod (još rade) Jednu LED lampu, ali slabu, i jednu onu žarulju (naručena je Lumatek Atis 300 Pro po preporuci) Zemlju Canna Terra Pro 50L, treba mi još Mjerač vlage i temperature još radi 3 saksije po 25L, 36 cm ø Crijevo za zrak je naručeno, 3m, 15 cm ø 8 sjemenki (3+5), nepoznato ime jer su starije, ali su sve automati. Naručene su nove za iduću rundu Karbonski filter je naručen Moj plan je bio uzeti ove 3 sjemenke i staviti ih u papir da prokliju (kao nekad prije), ali me prijatelj spriječio i rekao da ih odmah stavim u manje saksije i direktno u zemlju. Manje saksije su spremne, pa sam planirao sutra ubaciti sjemenke i postaviti ovu LED lampu koju imam, dok ne stigne nova. Evo, s obzirom na to da sam ukratko opisao situaciju, molio bih vas kolektivno za savjet kako i što započeti s ovim. Nadam se vašoj suradnji, ljubi vas brat