Živi bili groweri, Nakon dana i mjeseci citanja vasih iskustava, doslo je vijeme i za jedno moje. Ovako... Box - 60*60*125 stirodur 4cm, ofarban u mat bijelu boju. Rasvjeta - vege - 8*15w (6400k) 2*23w (2700k) = 166w - cvjet - 8*23w (2700k) 2*15w (6400k) = 198w Ventilacija - ulaz - pasivni fi 125 - izlaz - PC vent 12cm - unutra - PC vent 9cm Ovlaživač - električni Sjeme - Jack Herer - auto, feminiziran / Advanced seds.... (feminizirani Jack Herer - WTF :) ) Zemlja - Composana Blumenerde posuda cca 1 litra, kasnije ide u 10 litarsku Gnojivo - Slavol+Plantela crvena ali tek kada dodemo u cvjet Kako je box u negrijanom prostoru sistem je slozen tako da vent za ispuh preko termostata pali na 27 st.C i gasi na 25 st.C. Mada su neki rekli da nece raditi, sve radi super i kad je temperatura uvan boxa 5 st.C (niže još nije bilo) . Biljka je danas 7-i dan u zemlji na cca 10cm od lampi i meni se cini da sve u redu. Malo me muci jedino vlaga jer mi ovlazivac dosta spusta temperaturu (vlagu drzim na 55-65%) e vent skoro i ne pali ali kako svako malo bacim oko sta se dogada ni to nije problem. Sve u svemu uzivao sam u slaganju boxa uzivam i dalje i nadam se da ce sve do kraja ispasti ok a ako zapne vjerujem da cu imati od koga dobiti dobar savjet :) Živjeli