Evo i mene opet ,malo sam se ulijenio sa vodenjem dnevnika,ovo je vec neznam koji grow po redu,uglavnom oko 4 god staza... Navest cu samo najosnovnije: Sjeme: Sweet seeds Jack 47 fast version Zemlja : Plantela balkonia Gnjojiva: Hesi starter kit Rasvjeta,malo opsirnije: Zeus 308 xt lm301h ONE .nekih 140 w, plus dvije ledice Citizen 4000 k na 50 w,plus dodatno par ledica 660 i 730 nm +uv 390 nm.. Uvjeti u boksu: temp nekih 23 do 25 stupnjeva,vlaznost oko 60 posto... Nisam bas zadovoljan sa sweet seeds,sumnjam na losu genetiku,vidljivo na slikama,jedna raste normalno,druge dvije su malo kilave,cetvrta skroz u banani,cak razmisljam da je izbacim... Sad su u pocetku petog tjedna,ovo u plasticnoj boci su klonovi uzeti danas,normalno samo sa ove najzdravije biljke...
Nema unosa u ovom dnevniku.