
Galerija nije uvezena
Pa da pocnemo. --- 6.5. sva cetiri autosa stavljena na proklijavanje (natopljeni ubrus papir u CD kuitiju, klasika) --- 8.5. proklijkale tri menke, NL proklijao dan kasnije (klice tek izasle par mm) --- 9.5. sve osim NL stavljene u 10L saksije napunjene do vrha zemljom (vidi se na slikama :) ) --- 11.5. 3x provirila samo taj NL se jos neda al bude i on vani nadam se :) u nastavku su slike od prijasnjih 5 dana...uglavnom cekao sam i cekao pa je doslo sunce i krenuo s growom ali kao sto vidm tjedan dana je sunce pa tjedan dana kisa s max 15 stupnjeva..do kraja tjedna bude kisa i od drugog tjedna bi trebalo biti sunce pa se nadam da nebudu puno otisle u visinu zbog toga. ovo mi je prvi puta u zivotu da sadim brendirano seme i nadam se najboljem :) kao sto se vidi sve je od pyramid seeda zemlja je ko i prosle sezone Plantella balkonia, standard za balkonsko cvece..ja prezadovoljan s njom..mjesao sam je s nekim humosom 20 / 80 pa cemo da vidimo rezultat u ranu jesen :) sastrane sam izbusio rupe za LS treninge ako budemo dojahali do toga :P danas slikano, auto kush i auto ww su identicne a auto purple je tek proviro iz zemlje pa to nisam slikao..uglavnom da se vidjeti da vec nakon dva dana na zraku krecu na sunce a vani kisa kisa..sad su pod krovom jos i planiram ih tako drzat jos koja 2,3 dana pa onda idemo direkt na sunce.. pozdrav pozdrav :)
Sva cetiri autosa mrtva :) idem redom Auto White Widow - 35 dana vege i 68 dana cvatnje = 103 dana zivota..iz pocetka jako dobar strain, super izvegetirao, nije zahtjevan..u cvatnji vrhovi su se poceli mastiti, jako voli plantelu i punio se maksimalno, no zbog mnogo kise ovog ljeta jako rano se pocela stvarat plijesan i to sam cistio maksimalno sto se dalo ali uzalud..na kraju sam dobio nesto malo suhog ali zadovoljan sam jer bude za dimiti :) dolje je slika nakon 8,9 dana nakon harvesta Auto Purple - 32 dana vege i 74 dana cvatnje = 106 dana zivota..jako niski strain, u vegi bez problema kao i u cvatnji, jako malo budji po njemu tokom cijele cvatnje ali to je zbog toga jer je ovo nenormalno prozracan strain tj cvetovi su jako jako prozracni ma kolko god plantele da stavio..i da, jos jedan bed, a to je da purple boja malo smeta kod procjene dal se uhvatila plijesan ili ne ali sve u svemu zadovoljan sam..ocekivao sa puno vise ljubicica ali eto, sta je tu je (btw uzasano ga je trimat :D ) slika ispod je od danas, sad 2 tj susiona pa tjedan u papirantoj vrecici pa idemo na kjuranje Auto Kush - 42 dana vege i 66 dana cvatnje = 108 dana zivota..prejeben strain, iz pocetka u vegi dosta kaskao za ostalima, krzljavo je to sve bilo a i prvi dio cvatnje, jako jako slabo a onda kad je pocela plantela djelovat, vrhovi su se debljali preko noci :D brutala, jedini strain od ova cetiri koji nije po sebi imao plijesan, fenomenalno nesto, da li je to zbog toga jer je to od femele seeds a ovi ostali su od pyramid seeds nemam pojma ali ovaj je rasturio i u growu a i u kolicini na kraju :) na njemu su kristali full mlecni i to mi je bomba posto volim head high..ispod je slika od jucerasnjeg harvesta Auto Northern Lights - 49 dana vege i 58 dana cvatnje = 107 dana zivota..super biljka, fenomenalna vega, malo je bila u zaostatku od samog proklijavanja ali nadoknadila, dosta duga vega i rast, odlicna visina, pocela jako jako dobro cvetati, odlicno prima plantelu, debljala se jako jako ali odna su nastali problemi, plijesan, peronospora, razne druge bolesti, gusjenice..nema bolestine koja ju jadnu nije napala ..kad sam radio harvest prijevremeni imao sam sto vidjeti, minimalno 15 pauka sitnih po njoj, u stabljiki pa i u granama unutra su bile male zute glistice, crvi, uzas uzas..da sa je ostavio malo malo duze bila bi krepala..steta, izvukao sam iz njeza nekih 10 pljugi i ok mi je to ako je vec tako moralo biti :) da je sve bilo po PSu bilo bi jako jako puno ali eto..isopd je slika od jucerasnjeg harvesta :D to je ono najnajzdravije sto e dako srezat iz nje to je to od mene za ovu godinu od autosa, cekam jos 2 regular fem tutankamona ali to planiram za ulje..za 2 tjedna slikam sve u teglama pa stavim fotku :) pozdrav pozdrav :)
Auto NL, bacite oko na smedu boju na trim liscu, na smede vrhove, to nije plijesan.. da li netko zna sta je to??..plijesan nisam slikao ali ima i nje po nekim vrhovima Danas sam pogledao s mikroskopom i vidim da su se kristali poceli mutiti i da ih ima vec dosta takvih..napravio sam flush i mislim da ide pod noz do kraja tjedna makar nije totalno zrela..ali bolje ista nego nista :) evo jos jedna slika u kompletu..auto kush i auto purple sam dobro sflushao i sad cekam jso malo pa da mogu pod noz..one su spremne za berbu :)
danas je 68. dan cvatnje za Purple a 61. dan za Kush..WW sam jucer skinuo nakon 48 sati mraka..znaci 67. dan cvatnje a kristali su bili potpuno mljecni pa mi je to ok..inace kad se sve osusi bude mozda 13 15g suhog..uzas, 60% biljke sam bacio zbog bolesti i plijesni..purple sam mislio isto skinut ali su mu listovi tamno zelene boje tvrdi pa mi to jos mirisi na plantellu koja nije otisla s flushom.. uglavnom vani jos stoje kush, purple i NL koji je ziva katastrofa..nema heda koji nije smedi mater mu..on kmora jos nekih pol mj barem vani biti ali mislim da bude i od njega nekih 15 20 suhog no ne brine me to :) pozdrav, slikice drugi tjedan ili nakon harvesta
pocelo se mutiti na AWW i AP ;) ostavit cu ali velim, bolesti mi unistavaju biljke mada i kod kuce mi je cijeli vrt u k**** pa mislim da je ova godina jednostavno losija za out :) bez obzira na masu, ocu ovaj grow odraditi kako spada a sto se tice krize, krize nema jer od prosle godine imam jos za naredne dvije :D
drzim ih od sad pa do kraja mj ako bude trebalo :P
pognojio sam normalnom dozom svaku osim NL, ona je dobila pred 4 dana..prica kaze sledece; nije plijesanj u pitanju vec boles nalika (a mozda i je) peronospori..cvijetovi jednostavno pocinju dobivati smedu boju a i trim lisce, ne siri se bas jako brzo ali me iritira to..
nejdem sad slikati :D sljedeci put kad budem slikao budem ih cijele..cca 80 do 100 cm ... sirina im je jako slaba
a duple doze plantele? ima neko iskustva s tim? nebi bas riskirao :D
odlucio sam da pognojim danas normalnom dozom plantele cvet (15ml na 2l vode) sve cetiri pa kud puklo da puklo, ove najgore hedove na WW budem skinuo osicstio pa stavio na susenje a ostalo nek jos uziva jer nije to to...pa makar onda bila manja kolicina ali da dim bude kvalitetan :) komentari, sugestije?!
vrlo radi ali plijesan se siri bas gadno, ako ostavim do kraja mj mislim da bude za 2,3 pljuge :) budem nesto iskemijao
Auto WW 55. dan cvatnje, ako bude 15 grama iz cijele biljke bude puno ... Auto Purple 55. dan cvatnje Auto Kush 48. dan cvatnje Auto WW mislim drzati do prve kise pa cim padne kisa onda ide 48h u mrak pa pod noz..ostale mogu prezivjeti jos kise..kristali su manje vise na svima prozirno mlecni
nisam al i da jesam sumnjam u suprotno jer to je prosto tako..dobro je, sta bude bude..imam jos dva tutankamona tako da nebude suse :)
:) moze, ostavljam sigurno jos 10tak dana a ako bude suncano onda i duze po potrebi..btw jucer sam scickao bar 25% svake biljoze..nema jebenog vrha na kojem nema plijesni :S
pa da, osim Kusha, on je najvise milki al nebi bilo lose da je polu brown polu milki...gledam prognozu za sljedeci tjedan i bas razmisljam da ostavim barem jos tjedan i pol ili dva..a ovo da su pri kraju, znam da nisu ali kisa me ubija
Auto WW, 45. dan cvatnje, dobio je veliki flush pred 4 dana, jos malo bude vani pa pod noz..kisa je neumorna pa mi je sve totalno sjebano, inace kristali su relativno milki Auto Purple 45. dan cvatnje..takoder flush pred 4 dana, skidam isto kad i WW..kristali su slabo milki i jako ih je malo (nakon harvesta budem opisao svaku sortu od do) Auto Kush 38. dan cvatnje a kristali su mutni mutni onako ful milki pa mi je to cudno s obzirom na malo dana cvatnje..naime ova me sorta jako iznenadila jer je prozracna jako i nisam bas obracao paznju i danas ajde da provjerim trihome pa sams e zacudio..pitanje..jucer nakon nevremena olujna kisa tuca bla bla bla biljka se savinula do kraja i sad je sva od blata i vidim po njoj puž tragove fujjj..zadnju dozu plantele cvet sam joj dao pre nekih 7 dana..zanima me kolko mi je pametno ubrat to za neka 2,3 dana? i zanima me jos kako da je ocistim, danas sam samo flush napravio reda radi...(sori na fokusu slike, nije mi bas uspjelo) Auto NL 31. dan cvatnje, kristali jos uvek prozirni, mislim da bude ovo anjbolji strain ove godine jer je najpotentnija na oko..planiram je drzati jos neka 2 tjedna minimalno ukratko kisa mi remeti sve zivo pa bude sve zajedno ranije zavrsilo od planiranog i zato sam odlucio da je ovo zadnji out jer previse zivaca i energije ovo kosta..ubuduce mislim da bude samo in i bok...prvo jebeni puzevi pa onda kisa od 4.mj pa i u 7mj. svaki jebeni dan bar 30 min kise, pa plijesan pa opet puzevi pa tuča..uzass
pa imamo mogucnost svakodnevnog obilaska tak da mi to niej problem a o kolicni ohoho..ja jako malo pusim..3, 4 pljuge tjedno :)
ja sam skinuo najmanje moguce (znaci zahvaceni dio) i ono sto je zdravo odrezao i to stavio na susenje a ovo jebiga bacim jer nema smisla tu vise..kako imbra kaze, ne siri se to tolko brzo da bi morao cijeli head bacit pa onda nije tolki problem..na kraju krajeva ako od 4 autosa necu moci dimit kroz zimu pa do sljedeceg gruwa onda u k :D
provjeravam svaki dan pa je to ok i onda cickam zarazene komadice :) mislim da budem izgurao jos nekih 7 do 10 dana pa onda skidam prijevremeno WW posto nije bas rodan pa da ne ode bas sve u k kako kazes
Danas sam prvi puta primjetio plijesan na Auto WW..danas mu je 41. dan cvatnje + 35 dana vege = 76 dana zivota..planirao sam ga skinuti za nekih tjedan i pol ali s obzirom da svaki drugi dan pada kisa a sljedeci tjedan bude totalno kisni zanima me: da li da skidam ranije ili ostavim pa sta bude bude? na A purplu nisam primjetio budj, vjerojatno jer je dosta prozracniji od A WW..kush i NL imaju jos dosta za zrelost hvala
auto WW 34. dan cvatnje auto purple 34. dan cvatnje auto NL 20. dan cvatnje auto Kush nisam slikao jer nema bas krislata po sebi pa mi ni nije toliko zanimljiv..al budem na kraju :) zaljevam manje visi svaki dan sa vodom 6.5 ph a jednom na tjedan 15ml plantele cvet na litar i pol vode zanima me sta da napravim s ovim listovima koji strse van..dal bi to bilo ok zrezat? i jos nesto..DSLR fotic sam dobio pa sad trebam prijedlog kojekakav..koliki ISO, blenda, ovo ono..pisite pa da fotke budu cim kvalitetnije :)
auto purple 14. dan cvatnje auto WW 14.dan cvatnje takoder auto kush 7.dan cvatnje auto NL, jucer prekjucer poceo s cvatnjom
moje imaju vise od 8 sati direkt sunca..sve cetiri su u istim uvjetima a samo purple je donje grane donekle izbacio :) sto se tice prihoda meni je abs svejedno..ako bude od ta cetiri 50 suhoga ja prezadovoljan :))
ajde bas me zanima..imam ja Auto WW od pyramid seeda..otprilike su iste :) da, sad vidim da je to jedno te ista dobro da si me sjetio..ja jos imam 3 fem tutankamona :D to kroz koji dan ide u zemlju
prekrasne su..koji autosi su to?
Jel se meni to cini ili je pocela cvatnja? 36.dan vege je a Auto Purplu je tek 33.dan a ima najvise pistila pa mi se stvarno cini da je poceo cvasti.. Ili je to samo pre flower :) Uglavnom, nisam siguran jel pocelo a i zanima me jedna stvar..koliko biljka zraste u cvatnji u odnosu na vegetaciju..jel osjetno ili nesto malo? hvala :) Sve zajedno..desno prva je auto purple, desno druga je auto NL koja kasni za ostalima :)
Auto Kush 32.dan vege Auto WW 32.dan vege Auto Purple 29.dan vege Auto NL 26.dan vege (izgleda mi bolesno i defektno a u istim je uvjetima kao i ostale tri) Ovakvi su listovi na NL i to me zabrinjava..mislim, mozda je od onog vremena kad bi pala kisa pa bi za 5 min bilo jako sunce pa bi se sprzili listovi ali onda bi taj isto problem bio i na ostalim biljakama..ovo smeckasto ne kuzim a rupe su vj od skakavaca..ne brine me previse ali ako neko ima kakav savjet, dobro je dosao :) za kraj jedna zajednicka.. btw kupio sam ph metar..voda iz pipe mi ej 6.9 ~ 7.0 a voda odstajala jedan dan je 7.4
drzim fige no joke :D
10L je..necu onda stavljat plantelu, nadam se da bude dobro izvegetirala i bez gnojiva :) nisam puno citao pa neznam kolko auto ima vege tj kad pocinje cvatnja..al mislim da ima jos vremena
Auto Kush Auto WW Auto Purple Auto NL , po izgledu listova cini mi se da mu je previse vode..kisa :) Nego da pitam, prosao je 21 dan od kad su ugledale sunce..da li mogu poceti sa plantelom list..zahvaljujem
Auto Kush, listovi su li-la malo..jel ima potrebe za paniku? Auto WW, iste velicine ko i Kush Auto Purple Auto NL, najsporiji :) Sve zajedno nakon kise. Nemam nikakvih problema ali eto, da se javim nakon 7 dana :) pozdrav
Danas sam ujutro presadio biljke natrag u 10L saksije. Izduzile su se skoro pa max ali sam taj dio sredio tako da sam sve to lista zatrpao zemljom pa da vidimo :) Inace provirio je i Auto NL pa su sad sve cetiri vani..e da, sve zajedno sam ih stavio na sunce i od danas nema vise micanja i premjestanja. Auto WW Auto Kush Auto Purple Auto NL konacno vani, odma sam ga presadio u 10L i sad nek se bori..na srecu pa bude sunca Eto, NL je trebalo tocno 7 dana da proviri iz zemlje a sjecam se da je i s klijanjem kasnio dan dva..ostatak je star nekih 7 dana a potpuni nedostatak sunca objasnjava njihovu velicinu..pozdrav :)
prvo sam ih stavio sve u 10L saksije ali zbog nedostatka svetla sam ih presadio u ove male na 4,5 dana zbog toga jer ove velike ne mogu staviti na prozor :D bude tako jos koji dan a drugi tjedan bude i sunca a i onda idu odma u 10L saksije nazad
auto purple, krenuo ne cini vam se ovo malo previsoko? (izduzenje) to su a ww i a kush auto NL jos nije provirio, mozda mu treba malo duze :)
hvala svima danas provjerio kad sam dosao s posla i sve se vise izduzuju..sad sam A WW i A Kush presadio u manje casice i stavio na prozor s vanjske strane pa da vidimo ako bude pomoglo to "vise sunca" u narednih 5 dana..Purple nisam dirao jer je tek danas provirio a NL jos nije vani..pozdrav i hvala jos jednom :)