Pozdrav svima...evo moj prvi post a ujedno i prvi indoor.Nadam se da ce sve ispasti kako treba jer od starta nisam imao blage veze sta radim a evo vec nakin 45 dana a ono nije ispalo lose kako se meni cini. Pa da predjemo na star;) 5 komada Apple fritter autoflower Semenke kupljene od growerschoice Potova raznih otprilike 15l Osvetljenje led bestva 4000w serija 1 do sada je bilo paljeno na plavoj boji ili ti za vegetativni period. Za koji dan planiram da okrenem na crveno... Zemlja kod ove u plavom potu a ujedno I najveca je sadjena u zemji kupljenoj I namenjenoj za vanjsko sadjenje isto tako i ova mala u belom potu ili ti kanti:() ove ostale tri Dva ventilatora , jedan ispuhni sa karbon filterom Na biljkama nije radjen nikakav trening niti sam kidao ili rezao grane. Prvih mesec dana nista od hrane a posle jako male doze terra aquatica Root booster i sada od 45 dana polako cu poceti sa Bloom booster istog proizvođača. Temperatura u boxu koji je velicine 120x120x200 ne prelazi preko 32 stepena a vlažnost je na oko 50% Najveća ima 110cm a najmanja oko 30cm bez ove u beloj kanti ona je 10cm zbog moje nepaznje , nedostatka materijala tj lošeg i traljavog presadjivanja. Svaki dobronamjeran savet a I kritike su dobrodošli. Peace and love