Liberty Haze, Shaman, OG Kush CBD Oprema: Box: homemade 120x100 Rasvjeta: MH250 i 400w, cvjet HPS 600w + aaw Pot: 25l Supstrat: Potgrond H, kokos Plagron i perlit Nutrijenti: Plagron terra grow, power roots, pure zym, terra bloom, sugar royal Tehnika uzgoja: LST i topiranje Ventilacija: Winflex TT 125 Strainovi: Liberty Haze - Barney's Farm Shaman - Dutch Passion OG Kush CBD - Dinafem Seeds Datum početka: 9. 10. 2018. Novi boxic je u prvom planu pa cemo vidjet hoce polozit. Oblozen je diamond folijom, ima 1 rupu za pasivan ulaz zraka 30x20cm i 1 za ispuh. Skroz jednostavno za napravit i duplo jeftinije nego da se kupuje box, samo treba imat mjesta za napravit ga smiley9934. Liberty i Shaman ce ici u 25l potove, a OG ce ici u neki manji, on je onak usputni strain u boxu. :vutra:
Evo nas na kraju jos jednog dnevnika! Zadnjih tjedan su bile samo na vodi, ostalo sve znate. OG je bas masivan, tvrd i nabijen, dok je Liberty malo manje nabijen ali nema tu neke zamjerke, preporuka za oba straina. Nema puna slika, fotic me nesto hebo, a i vec je sve vidjeno dosad... Posljednja prije skarica OG Kush CBD Liberty Haze Hvala svima na pracenju, lajkovima i komentarima :respect: :vutra:
Da, kad idem u box nosim cipele s kapicom :))
70. dan 12/12 Zadnji updejt prije skidanja, na vodi jos koji dan i to je to nemam sta posebno za natipkat :razvaljen:: Liberty, OG
Shamanko je :makaze: Blagi drvenkasti miris :thumb: hedovi su dobri, ljepljivi i s obzirom da je sativa dominant, nisu skroz nabijeni al nisu ni toliko prozracni, da nije bilo jaja bio bi odlican. Pokupio sam i nesto sjemenki koje su poispadale dok sam trimo...
61. dan 12/12 Ekipa je dobila jos par stapova, bit ce i fucking sjemenki sad se fino vide. Shaman je na vodi i ceka svoj trenutak :makaze: OG, Shaman, Liberty
Hvala vutrasi :respect: 54. dan 12/12 Jos jedan tjedan je iza nas, priblizavamo se kraju... Shaman ce prvi ici dole, jos koji dan pa ce ici samo na vodu. Sto se tice mirisa OG dominira, smrdi na kilometar i bez filtera bi bilo nemoguce. Shaman ima neki drvenkast miris, a Liberty je najugodniji blago vockasti... Liberty, Shaman, Og
47. dan 12/12 Vozimo se laganini i dalje, veliki hedovi su dobili potporu, ful su teski i to je to, nemam sta posebno za natipkat... :vutra: Liberty, Shaman, OG
Hvala ljudovi Ne koristim Budfield, cak ni ne povecam na dodatne w :rasta: edit: al nije da nisam htio, nego znas onu de sutra cu prebacit pa tako prodje vecina growa, pa onda ide ona kad nisam dosad, necu ni odsad bit ce iduci grow :D
40. dan 12/12 Tu smo negdje na sredini cvjetanja, hedovi su poceli otezavat, uskoro ce trebat neku potporu... biti ce fine mrcine ::volimj:: Svaka 3,4 dana dobiju hranu i to je to... Svjetlo se taman upalilo kad sam sliko pa eto par slika samo... Liberty, Shaman, OG
33. dan 12/12 Od zadnjeg update sam skinio jos pokoje jaja na Shamanu, bilo je i otvorenih i iskreno vise mi se neda gledat i cupat jer sam siguran da je opraseno tako da zadnja 3 dana nisam ni gledo, veceras je zaljevanje pa cu vidjet kakvo je stanje... Hedovi su se krenili debljat i onako fino izgledaju, nema velikog razmaka izmedju noda, bas onako kako volim :rasta: Shaman, OG, Liberty
26. dan 12/12 @bastovan20 zakljucak je da me ::sex:::D Na OG-iju nisam naso vise ni jedno jaje, a razlog jajima na njemu je ajmo reci i "ocekivan", bio je izlozen stresu stalno jer se bunio tokom cijelog growa na unutarnji vent, imo je i jaci loli a i kropan je tako za da njega mogu reci da i ima opravdanje za jaja. Shamanova jaja pripisujem genetici, imao sam ga vec pa znam da je osjetljiv i zato ga nisam ni diro previse, imao je samo minimalisticki loli, par doljnjih listova tek tolko da mogu lakse zaljevat. Vise ne baca toliko jaja ali jos se pronadje pokoje, sinoc sam naso jedno otvoreno u hedu, jbg promaklo mi kad je gust tako da sam se pomirio sa sjemenkama, a nadam se u sto manjem broju smiley9934. Liberty je ok, na njemu nema nista, kropo sam mu jedan vrh... Shaman, OG, Liberty
ma kaka dosada, evo bas sam sad skinio desetak jaja i sa OG-a, cetiri su vec bila otvorena, pelud su istresli po grani... sa Shamana sam i sinoc i veceras isto skido i vratio sam ga nazad u box... i tako, veselo ce biti, opet :razvaljen::
A ocito mu je takva genetika osjetljiva iako nije imo nekog stresa Blader ma nije problem skinit par jaja ako vise ne rastu ali ovdje ih je bilo puno vise od par pa zato prevencije radi ide u mali box do daljnjega... a sto se tice otvorenih tu si onda imao srece jer inace bude cirkus, provjereno smiley9934
Jedan izvanredni update, na Shamanu sam nasao jedno otvoreno jaje i skinio sam jos jedno dvadesetak komada. Vec sam ga jednom imao i isto sranje je bilo tako da ga definitivno ne preporucam nikom!! Prebacio sam ga u mali box ispod led-a da vidim kakva ce situacija biti u narednim danima....
Nezz, nemam pojma, nekako me ne privlace 4 autopota :D Nekako vise volim jedan autpot imati i to mi je taman za manji box... Uzeo sam bas novi od 25l, sad samo dok dodje na red...
19. dan 12/12 Stanje je ok, prije 4 dana je odradjen lagani loli, jedino sto me zahebavaju sto ne piju jednako, Shaman i Og su treci dan ful zedni, a Liberty bude tek peti dan pa dobiju onda cetvrti dan svi zajedno jer mi se neda posebno zaljevat... OG, Shaman, Liberty
12. dan 12/12 Krenilo cvjetanje, piju 3l svaka 3,4 dana,,, temp19/27C, vlaga40% OG sam ipak kropo i sad su tu negdje u visini s tim da Shamana moram dodatno podizat sto me iznenadilo jer kad sam ih sadio zadnji put morao sam ih kropat. Liberty, Shaman, OG
5. dan 12/12 Lagano se strecaju, box se krenio popunjavat... Libertya sam malo usro s lst-om, nisam ga podjednako savijo pa su mu sad grane nejednake, nikakav big deal al eto.. inace si to ne dopustam smiley9934 Shaman je gust i vapi za lolijem al nek se strpi jos malo. Liberty, Shaman, OG
:sun2::sun2::sun2: 50 dana vege je iza nas, od veceras je na 12/12 ispod 600w :rasta: pass: 0000 303364969
@Tema1 Nisam fan kropanja, ici ce vrhovi kraj reflektora i bit ce to ok, isprobano vec. Dan 47. Jos uvijek usporeno piju al nema veze, samo nek rastu, ako nista drugo, ustedio sam na gnojivu smiley9934 Mislio sam ih danas prebacit na 12/12 al pustit cu ih jos tri dana pa da zaokrzim na 50. dana vege... Liberty, Shaman, OG
Dan 40. Vise manje sve je ok, nakon 9 dana su popile 2l smiley9934 Jos desetak dana i idu na cvjet. Kako nisam OG lstiro, on je sad duplo vislji pa ce vjerovatno imat problema s burnom jer visinu svjetla prilagodjavam ovim dvjema al nema veze, njega cu vjerovatno povuc izvan reflektora pa kako mu bude, on je ionako usputni strain... Liberty, Shaman, OG :vutra:
Dan 33. I dalje vegetiramo, lst-iramo, jedino OG nisam diro, mislim da cu na njemu napravit prvi loli da pocistim sve ispod vrhova jer je on 2x topiran pa da probam izvuc samo 6 glavni vrhova... :let: Liberty, Shaman, OG
Dan 27. OG je topiran jos jednom, druge dvije nisam htio dirat. Krenio sam s laganim lst-om. I dalje ih zaljevam s 1 litrom jer se sporo suse, treba im 4,5 dana, dno saksije je stalno mokro pa sam maknio podloske i uzeo sam ove platforme s tockovima eyessss:, trebale bi sad imat vise zraka, a ako se bude i dalje sporo susilo onda cu izbusit saksije pri dnu sa strane. MH sam smanjio na 330W, nikako vani da zahladi... Shaman, Liberty, OG
E to ti majstorcina radio, nemoze to bilo tko smiley9934:thumb: S klamericama i polako, nategni opali, nategni opali, pa sjedni i zapali, vidi dje labavo pa ponovo nategni i opali haha :rasta: Pre siroka bi bila i pitanje je jel bi se od topline izbocila itd... jednostavnije je ovako i cvrsce. A sto se tice platforme s tockicima, ima za kupit, vec sam ja to snimio samo se ceka financijski trenutak :)
Nisam iz razloga sto sam planirao samo dvije da se mogu sirit kako hoce, al dok je to sve krenilo i teglica s cbd-om se ispraznila pa sam onda ubo jedan cbd nek se bori s ovim dvjema...
Fala, neka bude kako ti kazes ::listomahanje::
Dan 20. Temp 27,28C, vlaga 40% Idu laganini, zaljevam ih s litrom svaki drugi, treci dan, cekam da ubace u brzinu vise. Veceras cu probat stavit 400w mh pa cu vidjet kakva ce bit temp, ako bude prelazila 30C prvo cu probat smanjivat wate na prigusnici jer box dobro zadrzava toplinu... Lijevo Shaman, desno Liberty, kockasta OG
Centralno ide preko termostata u drugoj prostoriji tako da ovisi... nisam, u prostoriji je stalno mrak tako da ne trebam nista
Veceras topirane, Shaman i OG iznad 2 node, a Liberty iznad trece :rasta:
Tnx ekipa :respect::vutra: Prvi update je na redu, dan 12. Presadjene su danas u finalne potove i zalite s 1l , 1ml roota i zyma. Za dan dva cu ih topirat. Temp 22/29C, vlaga 35-50% Sto se tice boxa its ok za sada, grijanje radi a temp ne prelazi 30C. U kockastoj je OG, lijevo Shaman i desno Liberty koji je malo sporiji u odnosu na ostale
Skoro da, 260 je visina. Materijal me izasao nesto manje od 500kn i 200kn folija bez koje se moze bez problema, cca 100€ i box do plahona smiley9934
Ne, fino sve sjeda kako spada. Bila je opcija da naljepim onu traku gumenu sto ide oko prozora da zadihtam ali ne treba.
Grijanje je predvidjeno za cobove eyessss: e sad sto se tice hps posto se jos ne grija non stop temp u boxu je ok, ali vidjet cemo jos kakva ce situacija biti kad pocne svakodnevno grijanje, vrlo lako bi moglo biti i problem smiley9934.