
Galerija nije uvezena
obrisano na zahtjev korisnika
neka ovo bude zadnji post ...sto se tice ovog dnevnika....
hvala ljudovi....
hvala,hvaala...ali najjaca fora je sto je ovaj dnevnik 2u1 prvi grow je zavrsio kako je zavrsio ali je dokumentiran , a ovaj drugi je dovrsen 2u1!
e ovako ... jucer sam odlucio da nedam da no2. postane gay! pa sam se odlucio za early harvest... bumo vidli kako puca za koji tjedan! ali sve u svemu ..zadovoljan sam plodovim rada ...ove dvije cure(cura i po) su mi dale oko 30g hedova ..no1. je bila fenomenalna ... a za ovu drugu polu curu cemo jos vidit! MISLIM da ovaj dnevnik moze medu zavrsene dnevnike uzgoja !:vb_whip:
tako nesto ...slicno je sammo sto je moja u malo ranijoj fazy!!!!!
ljudi nema peludi nema ...iz tih pizdarija izasla po dva pistila nekontam...moram sada malo bolje pogledat pod povecanjem ... jesu to prashnici ili pistilehosi.. vidit cemo za koji minut,,...
oovako ... dugo sam oko vutre i vutra je oko mene , ali danas sam naletio na jedan problem i nisam siguran koje je rjesenje ...pa bi trebo savijet od nekoga ko se vec susreo s ovako necim ... prvi put ovo vidim i neznam sta da mislim hremich u 70 dana cvjetanja ? izopacevina prirode ? koji je ovo k...c imajte na umu da se pojavilo samo na samim vrhovima hedova ...znaci nigdje drugdje neko na samom spicu na par hedova... nemam pojma sta da uopce mislim ...prvo su se hedovi poceli nekako izduzivat , pa sad ovo ...koji se k...dogada??? aj iskusniji koji ste vec dozivili ovako nesto i vi koji imate iskustva sa hremichima... NOTE: Sometimes a female plant contains male flowers, its rare but it happens. The male flowers on a female plant contain the same chromosomes as the female plant itself (X-X). This means that the Female plant can fertilise itself and can grow seeds that can only contain Female Chromosomes and thus grow female plants.
kako brzo ova biljka raste ...to je nevjerovatno ..ali jos brze nestaje ali je tolko slatkog mirisa da godi i njushkalima... a evo jedna za zoomere , naj jaca stvar na imageshacku je taj zoom ... netreba mi microskop da vidim tricyche live long and prosper V !!!!!
no1. is no more....
no2. lijevo no1. desno
dan 68. cvjetanja danas su cure dobile svoje prvo flushiranje ... no.1 je pri kraju i jako sam zadovoljan s njom...dok je no2. jos uvjek u procesu rane cvatnje(nije se jos pocela debljat) cure se kupaju... ...inace skinio sam 80% hedova sa no.1 ostalo je jos par koji se nisu do kraja razvili i pocrvenili pa sam ih ostavio jos malo... evo koja slika no1. i mali hedich... sve u svemu wu je pre bolesna ... istina da prvi put kurim svoju sensi ali ovako nesto ...psss!! evo ako nekoga zanima koju sam zemlju koristio ...kupljena u trg.centru 25kn 10l :bong7bp:
ma neda mi se prckat opet ...ove bb i hg cuvam za proljece... a ako mi pukne mozda stavim jednu bb u box
da desna je jako malo listova imala tokom cjelog growa ...a ovu drugu sam malo trimo...
updatinho... dan 63.
dan 53. Ovo je ostalo od no1. A ovako izgleda no2.
update...dan 47. cvjetanja No2. jako dobro napreduje i pocela se malo debljat .... Curin pas je malo njuskao ....shokiro sam se kad sam mu vidio hed u ustima...
SMOKE REP. no1. Zanemarit cemo to sto je ovo moj prvi grow( drugi ...ko je pratio zna sta je bilo sa prvim, ali su oba u istom dnevniku )i to sto prvi put pusim SVOJE ... ali nitko se nebi posramio sa ovakom vutrom ...miris je jako neobican (svjez i lagan ) okus je odlican vise ima okus po nekoj drugoj biljci sa tropskog podrucja nego po vutri iz mog ormara...a sto se tice rada .. Jako sam zadovoljan puca u glavu , ali isto tako nije onaj klasicni STONED filing vec je smijalica do ibera , a opet imam motivacije nakon jointa... Kad se sve uzme u obzir jako sam zadovoljan,,,, a sto se kolicine tice nema puno ...ali kad no2 da svoj max. bit ce oko 20-30 g a to je sasvim dovoljno za 1. exp CFL grow...!! OBJE biljke su stare 70tak dana samo sto je no1. malo prije rekla svoje ...ali zato za no2. treba jos bar 2-3 tjedna ... :goldmaryjane::maryjane:
skinuto je jako malo samo 3-4 heda koja su bila full smeda... a ostalo je jos u proceduri...no2. je lud ko shiba , uskoro cu stavit neke fotkice , a sto se tice dima ...... strava je !! smoke rep . kasnije danas....
evo nakon pomnog razmisljanja ... pala je odluka da skinem zrele hedove sa no 1. , a ostale cu ostavit jos koji dan ... a sto se tice no2. ima jos sigurno 3-4 tjedna do kraja... SRETNA NOVA 2009.!!!
DAN 41. cvjetanja Imam jednu dilemu .... biljke su sada 41 dan otkad su pokazale pistile , a na 12/12 su 20ak dana duze ... e sad dali su one 41 dn u cvj. ili 61.dan u cvj. ??? Mislim mogu ja brojat kako got , ali me zanima zbog ove prve... izgleda mi zrelo...!:read:
ma da.... samo nekk su dlakave , debele i nek smrde...!!!
neraste zadnjih dva tjedna .... samo se deblja... danas sam imo malo degustaciju , uzas kako puca u vuglu....ajoj!!!
bdzzzhhhh ... vrag mi nije dao mira i skinio sam dva mala hedica.... UZAS ... puca u glavu ko bleasvo , nisam mogo glavu drzat ... jako sam zadovoljan s obzirom na sve ... a ima jos dosta da sazrije i da se susi i cura.... uf jako se veselim "!!!
kontam da ce no .1 uskoro na sisanje ... sad cu ju samo vodom dva tjedna i onda cap - cap, a no 2. je tek sad krenula tako da no.2 ima jos naj manje mjesec dana ... no1. no2. Sad bas gledam i nekako mi se cini da je no1. na slikama puno svjetlija nego u zivo... kad ju gledam cini mi se da je bar 70%pistallonesa smede.... a na slikama izgleda 50% 50%...jeli to opticka varka ??? :D a tek joj je 40 dana cvjetaanja....
meri krismis .... nisam gledo u box 2 dana i naravno sranje... jedna lampa mi je pala na glavni hed biljke no.1 i spalila dobar komad heda ... uzas....
stavim ih na klijanje kada ove budu u zadnja 2 tjedna ... 2-3 cu maznut u indoor, a ostalo ceka proljece ... za proljece se zestoko pripremam , imam 3 fem himalaya gold i evo sad nekih 7-8 BB fem . a do proljeca bi se obitelj trebala jos malo prosirit na white label ili neki skunkich... zelenikawasaki ... pa brate ako budes dobar decko mozda i tebi djed nesto donese :D
Novogodisnaj prinova u obitelji ...
ZNAM BRATE DA NECE BIT PUNO ...AL ni nemogu ocekivat vise ...ja sam sretan i zadovoljan sa 20g suvog ako bude, a na proljece.....druga prica, ovaj dnevnik su mi prva 2 indoora , a posto je prvi grow zavrsio kako je zavrsio nisam se htjeo zezat.... 2. puta pa sam ih odma stavio na 12/12 od starta ...zato ce i bit malo manje kolicinski ali nije bad.... moje omiljene zene.... :wave:
Vrijeme je za UPDATE... dan 31. cvjetanja malo me muci sto su vrhovi listova (sami spicevi) pozutili kontam da su se malo opekli..., ali sve napreduje po planu ... NO1. NO2. Inace dodao sam jos jednu stednu 827 i mislim sutra odletit po jos jednu 865 da im olaksam grand finale, ali neznam kak ce ti novi lumeni djelovat na temp u boxu ... saznat cemo trasu !! LIVE LONG AND PROSPER... :D
imas puno lisne mase ....to je vjerovatno posljedica vise plavog spektra .... ja imam 5 stednih 827 crvenog spektra a samo jednu 856.... a sto e tice kidanja osusenih , zutih ...listova ...subjektivno , nek kida ko hoce a ko nece nemora.... :sand_play:
to sam i ja konto ....ali ono pitam radi reda.... :D
ljudi i ljudovke nemojte dopustit da vm se ovo dogodi ... nisam gledo 2 dana i dodem do boxa a ono ...SUPRAJZ zuti listovi ...odma sam posegnuo za super vitom ...ugl . zanima me misljenje iskusnjara ....o cemu se tu radi...dali je toplotni udar, manjak , ili nesto 3. pisite PAF PAF PASS
MALO mi je dosadno i nespava mi se ko i obicno pa reko sta nebi napravio APDEJT : evo cure su usle u 4. tjedan ...ili ti 24 dana cvjetanja ...ovako trenutno izgledaju.... zacudilo me sto ima jako malo lisne mase ...a bongash je bas napomenio kako mu to smeta kod cfl-a ...pa evo lisne mase malo a ovog drugog dosta :) prva cura je malo naprednja ... (Stoneru aj zoomiraj i pogledaj jesu se to kristali poceli hvatat ili haliram) a druga cura malo kasni za prvom ali ne puno ...cca 10-15 dana Napreduju sasvim ok , jedino me malo muci sto imam samo 10000lu ... a treba mi jos bar 2-3ooo lu da bi to bilo onako kako bi ja htjeo... samo mislim si ako dodam jos 2 stedne da ce to grijat previse ...sad ih imam 5-827 i 1-865 kad se sve zbroji jako sam zadovoljan za 24. dan ... samo jedna primjedba SMRDEEEE ko vrag!!!:watchplant:
ja sam kupio zemlju sa perlitom i ostalim pizdarijama... pozz
jos samo da stisnu dugmich pa u NITRO.... i kraj!!!!!
20 DANA CVJETANJA ... zaljevam svaka 2-3 dana ovisno o isusenosti zemlje... GNOJIVA...pola doze jedan tjedan plantala cvjet drugi hesi... -HESI fosfor + -Plantella cvjet -super vit -...h202 ovako to danas izgleda tolko za sada----
kontam da sam ju malo predoziro :sick:...nalupo sam u zadnjih 7 dana i plantelu i hesi fosfor + i super vit... uzas...ponjelo me gradivo!! sta sad da ju flusham ili da ju pustim na miru i lagano destilirana vodica...:D??? dobila je kanđe... a ja sam zaboravio jel se kande pojavljuju od previse hrane ili od previse zaljevanja,... kontam da je dolje mozda tobla... nisam ju jos ni jednom flushiro ... a vec je to zrela koka... nije vise curica...!!?? osim toga ....sve napreduje po planu--
imas pravo ...naci cu neku vunu ili nesto...:spliff:
11. DAN CVJETANJA... CURA 1. CURA 2.
NIJE mi jasno ... obje biljke su isto vremeno posadene ...na istom su svj. rezimu , a vidi se velika razlika .... pa sad pitanje.. jel normalo da cura 1 . bude tolko razvijenija od cura 2. CURA 1. Cura 2. ...close up... I zaboravio sam predstavit svoju ukrasnu biljku ...koja nazalost nije nasla mjesto u boxu ..pa se nada zubatom suncu... dosla narudba ... :heartbeat::spliff:
ajmo koji komentar... CURKA num 1. CURKA num 2. dosta slikanja sad za neko vrijeme....:respect:
:wave:eo da informiram one koji prate ...od 3 biljke ..dvije su cure a mudonju sam izbacio i nosim ga legi da mu sluzi kao ukras ....A STO SE TICE MOJIH CURKI jako lijepo napreduju svaki dan sve vise pistila i malo me sad muci sto sam ju odma stavio na 11.30/12.30 ali valjda ce bit ok... :watchplant: MUDONJA CURE
Moja sreca danas nije mogla bit veca... prvi put nakon tolko cekanja ....PISTALLONEEEEE!!!!!!!! Probudio se ja danas , i klasika idem vidit sta se događa u boxu , cura spava a ja plesem od srece .... prvi put nakon dosta pokusaja pred mojim okicama pistili ...niko sretniji !! zapravo tolko sretan da sam i curku moro probudit ...da se pohvalim da imamo bebu !!! :spliff: ljudi posto sam padre!!!!!
to ti se samo cini :sand_play: OPTICKA VARKA :)
...
ma brate ucim dok sam sa starcima.... a kad budem solo, ....druga prica... ali proljece me jako veseli..!!!!!!!! ps.stoner- BOX JE KOJI CENTIMETAR siri od pc towera... a te je visine ... ima cca 7500 lu:maryjane:
uf gadno sam se sje,... uzeo sam pre velike posude.... uzas
evo malo ... novosti....