
Galerija nije uvezena
Ipak sam odlučio otvorit dnevnik da podjelimo ovo skupa i ako zapne negdje da uskočite: Sjeme GHS.. Auto Bomb 10 komada (fem) Lemon Skunk 10 komada (fem) Super Bud 5 komada (fem) Rasvjeta-HPS sylvania 600w Zemlja-Terra Magma Ventilacija-(zasad jedan kućni vent unutra) temperatura kad je lampa upaljena 27-30,a po mraku od 16-19.. Reflektor-kućna izrada (podsjenčani lim) gnojivo-Plantella (jedan-dva puta list, nakon toga cvet) Da krenemo box je obljepit ukrasnom folijom samo ona druga strana naravno (ima joša par rupa koje nisam obljepio al u gužvi sam,bit će rješeno), dimenzije boxa su 1,2x1,2m. Ventilaciju ću sredit u narednih par dana jer vidim da im fali svježeg zraka,nemože to sve jedan vent zamjenit,nema upuha ni ispuha,otvorim box po par puta dnevno da uđe zraka..Što se tiče posuda imam one dugačke posude što trebaju pregrade al ja namjerno nisam stavio pregrade da vidim kako će ispast,znači korijen će se upetljat al to ne bi trebalo smetat,mislim da je ovako bolje jer korijen ima dosta prostora,a planiram ih baš do kraja ovaj put odradit(posude su dugačke metar, a u svakoj je pet biljčica). Evo i sličica da vidite kako to sve izgleda, biljke su u posudama od 3.11 KOLEKTIVNA: Lemon Skunk: Auto Bomb: Super Bud: to je to do sljedećeg updatea. pozdrav svima :ovca
Hvala na pohvalama,izdržale su u zajedničkim posudama i dobro ispale,ali sigurno da je bolje u pojedinačnim držat,zbog nutrijenata i svega,jer svaka biljka traži svoje,kužiš.Al zadovoljan sam kvalitetom,stvarno je jak rad i najbolje kad znaš šta pušiš hehe :) Nastavak growanja ce malo pricekat :) Pozdrav svima
Ako nije problem molio bi samo da se dnevnik prebaci u završene ;)
Pozdrav ekipa,nisam napisao još smoke report evo došlo je vrijeme i za to pa da se dnevnik prebaci u završene :) Čekao sam da vutra malo odstoji u teglicama i sada je najbolja,na vrhuncu,još sam danas uzeo bong,gdje ćeš bolje. Šteta što nemam fotoaparat pa da vidite kako izgleda,stvarno odlično. *SMOKE REPORT* Auto Bomb: Šteta što ga nema više,dvoumim se između njega i Super bud-a kojeg da smjestim na prvo mjesto. A.B. me je stvarno oduševio,nisam se nadao da će biti baš tako dobar i ugodan za pušit.Najsvjetliju boju je imao od ove 3 sorte,specifičan voćni miris i imao je jako puno smeđkastih dlačica po sebi.Totalno lagan za konzumirat,znači ne grebe grlo i ne treba ga uopće mješat sa duhanom.E sad rad..Na ovoj sorti sam uglavnom bio preko dana,znači nikakvo zabijanje,jednostavno vam ništa nije teško,sve vam se da i prihvaćate sve sa užitkom,lagani smješak i stalno vedro raspoloženje,oči su dobre za razliku od Lemon skunka ili Super Bud-a :) Posebno bi spomenuo kreativnost,opažanje glazbe i različitih zvukova iz daljine,znači detalji koje ne opažate ovako normalno u svakodnevnom životu,zaintrigirat će vas na ovoj sorti.Moram napomenut da mi je bilo teško zaspat na ovoj sorti,ali to je moj primjer,nemora značit da je zaista tako.Napomenio bi da je odličan za čitanje,učenje,crtanje,stoga ako imate problem sa ocjenama i ako morate provest noć čitajući knjigu,zapalite ovo i uživajte,zanimat će vas sve,zanimat će vas i kakav sporazum je potpisan 1947 godine. :)) Super Bud: Zanimljiva sorta,idealna za bolove,za spavanje,apetit,depresiju ili ako ste nezainteresirana osoba zapalite ovo i uplovite u svijet ideja i misli ali stvarno,na ovoj sorti svaki dan imam drugi poslovni prijedlog i više se ni sam nemogu odlučit hehe,fantastična za razmišljanje,vjerujte mi da će vam dati odgovor na svaki problem,tjerati će vam osmjeh na lice ali bit će body-stoned :)) Ovo sam koristio najviše prije spavanja,ili kad bi me nešto naživciralo pa bi se samo tako skulirao nakon samo par dimova. Jako brzo udara,baš je fast hitter,upravo prije ovog teksta sam probao na bong jedan lijepi vrh i nisam ga miješao sa duhanom,totalno me šokirao hehe,mislim da mi mozak na ovome radi duplo brže nego obično.Inače pogledao sam neki dokumentarac o meditaciji na ovoj sorti i toliko me oduševio da sam već na pola dokumentarca pogasio sve i sjeo i išao meditirat,pustio sam neku chill muziku i moram priznati da je bilo zanimljivo iskustvo,jednostavno obratite pažnju na disanje i blokirajte sve misli koje vam u tom trenu dolaze pred mozak,znači opustite se i ne razmišljajte baš o ničem,ja sam nakon već 5 minuta osjetio nekakvu vibraciju kroz tijelo,hehe imao sam osjećaj kao da me trnci prolaze kroz cijelo tijelo i osjećao sam se totalno opušteno,osjećao sam se tako da problemi u mojoj glavi jednostavno nisu postojali,samo pozitivne misli,pozitivne ideje i kreacije,nešto jako lijepo i čak razmišljam da krenem malo meditirat jedno 20-ak minuta dnevno,to bi bilo jako dobro. Kombinacija zelenog čaja i ove pljuge je zarazna stvar,stvar koja će vaš život činiti puno svjetlijim u ovom kišno-snježnom razdoblju. Imate li djevojku i ako vam brani da igrate npr. football manager do kasnih sati,dajte joj par dimova ovoga i ona će već nešto zanimljivo pronaći i pustit vas na miru jer ona ne razumije one krugove koji trče po ekranu a ja sam lud jer mislim da su to igrači :) Definitivno meni najdraža od ove 3 sorte,No1. Lemon Skunk: Čovječe sorta na kojoj neznaš "ko koga (j)ebe"..Mislim da sam imao čak 3 različita fenotipa ovog skunka,imao sam 3 totalno različite biljke i po izgledu i po radu,stvarno je bilo svega,od smijanja i euforije do zabijenosti i vrtloga u glavi. Na ovome sam stvarno kako bi se reklo glup ko k....u početku dok se nisam navikao na jačinu ove sorte bilo je stvarno svakakvih scena,od paranoje do nekontroliranog smijeha,neznam šta bi vam rekao,ako se volite brzo vozit,ova biljka će vas sigurno jako dobro provozat :) Zanimljivo je to što se na ovome uvijek nekakva scena dogodi,npr dođem na kiosk popodne i kažem dobro večer,a večer ni blizu :) Na LS se jako teško skoncentriram na nešto,tipa film,jer mi sto drugih stvari prolazi kroz glavu i primjećujem iza monitora konac kako viri iz zavjese :D Baš te voza sa teme na temu,tako da od priče o barceloni i ligi prvaka završiš na sinkroniziranom plivanju. Svakako zanimljivo za provode i avanture,smijeh i zezanciju,duge razgovore,jel uglavnom ovo vas neće puštat par sati i većinom je high,iako me par puta i žešće zabilo,vjerojatno različit fenotip ili možda kašnjenje u branju,jer par njih sam ostavio baš do samog kraja,kad su sve dlačice već potamnile.. Eto zahvaljujem se svima što su pratili dnevnik i ispričavam se ako smaram sa ovim dugačkim tekstom nemam pojma pišem ovo valjda 2 sata,baš sam se zabuljio haha. Pozdrav svima ;)
Hvala na pohvalama i opet ponavljam da bez ovog foruma do ovog ne bi došlo :) Loop brate već sam poludio hehehe,bolje da ima nego da nema,trave nikad dosta :D
*Last Photo Update* Pozdrav ekipa,evo i zadnjeg photo update-a..Potrudio sam se da vam dočaram malo biljke izbliza pa ću vam stavit par slika,stavit ću i par slika od prije koje nisu bile na dnevniku i harvest lemona skunka i super bud-a... *Photo by Ludi Dim* *Neobjavljene slike iz dnevnika* *Harvest Lemon Skunk i Super Bud* To bi bilo to,još samo smoke report fali,a on će doći kad vutra malo odstoji u teglicama :) Pozdrav svim ljudima dobre volje :)
Pozdrav svima od ludog dima! *****HARVEST TIME***** (Lemon skunk & Super Bud) Lemon skunk su naravno ove veće biljke,super bud su ove lijevo niske grmaste debeljuce :) Trenutno dok ovo pišem pod utjecajem sam super bud-a,biljke koja tako puno obećava,na sušenju su 2 dana tek a ova mala debeljuca me doslovno razvalila..U opisu rada ove sorte naglašeno je "almost narcotic",a ja im totalno vjerujem hehe..Zabila me za kauč u samo par dimova,no o smoke reportu ću kad se kvalitetno osuši i makar nekih 7 dana odstoji u teglicama :) Tako da ako šta zeznem sa kačenjem slika ili gramatikom ne zamjerajte hehe,borim se sa debeljucom ali daje mi veliku inspiraciju da napravim ovaj update dnevnika baš noćas,eto sad je već 4 ujutro a ja piskaram u ležećem položaju :) Nešto vrhova je otišlo i za hash,neke još nisam stigao ni otrimat,nije to lak posao hehe. Ovih dana ću napravit jedan update slika iz ovog growa koje nisu objavite na dnevniku,odabrat ću one meni najdraže,poslikat ću vam i malo vrhove izbliza kad bude odstojalo u teglicama da se vidi kako je to sve odrađeno.. Znači napravit ću još jedan photo update ovih dana,smoke report na sve 3 sorte i evo još jednog završenog dnevnika.. U idućem javljanju napisat cu vam iskustva sa zajedničkim posudama i općenito iskustva sa ove 3 sorte,dnevnik se također može prebaciti i u moju temu 12/12 (od starta) koju sam otvorio da sve bude preglednije i da onaj tko bude zainteresiran za ovu metodu vidi što može očekivati.. Eto to bi bilo to,slobodno pitajte ako vas šta zanima,ubrzo zadnji photo update i smoke report! Živili :bong7bp:
Znam pročitao sam taj članak kad je oslobođen i iznenadio se ugodno..Ja smatram ipak da si napravio velik korak naprijed za medicinsku upotrebu i ulje,strašno velik korak naprijed..Pa gledaj to ovako,da zbog tvog članka se samo jedna osoba (a bit će ih puno više) odluči na ovaj alternativni način lječenja uljem i da se izlječi ili da bude napredka u rješavanju bolesti,možeš bit ponosan jer si učinio sjajnu stvar jer će bit ljudi koji će baš zbog ovog tvog istupa u medjima zasadit kod kuće i napravit si ulje,to po meni znači da si pokrenio lavinu,ljudi će otvorit oči sigurno,ali treba jos dosta vremena da stvari sjednu na svoje jer su naši političari totalno zaglupljeni idioti koji samo gledaju gdje šta pokrasti i kako sve rasprodati strancima da pokupe lovu,izmišljaju zakone za sebe,da mogu legalno to sve radit.. Ja isto mrzim nepravdu i ima situacija kad sam dosta najeba.. u životu zbog toga što nisam mogao šutit kad je o nepravdi riječ.Ali mi nije ničega žao.. Nego želja mi je probat to cbd ulje,totalno me zanima kako je na tome ;) Nemogu ni zamislit.Živio Mazar! :icon_mrgreen:
e tom Mazaru da hehe,ma šta će mi više repova,pa nije u repovima sve :D Mislim da si već pokrenuo jednu lavinu sa izlaskom u medije,treba hrabrosti,volje i truda za to sve što si ti napravio,svaka čast,mogli bi se i mi drugi malo priključit borbi za legalizaciju,ima puno ideja,treba se to provest u dijelo,što nas više ima to smo jači! Pozdrav brate,moram priznat da si mi omiljen član na forumu i kad prvo dođem na forum tvoj dnevnik se prvi otvara! :)
Evo još par sličica Auto Bomba da vidite koliko sam dobio..(2 su još uvijek na sušenju) PRIJE (17.11.2012) : POSLJE (31.1.2013) : Probao sam auto bomb i sad sam zapalio maloprije pa me uhvatila neka inspiracija za slikanjem i morao sam poslikat teglice :)) O smoke reportu malo kasnije,za par dana,dok probam sve biljke,jer su dosta različite po izgledu a i po mirisu..:) Nemojte me pitat koliko sam dobio jer nemam pojma,nemam vage.. Pozdrav :maryjane:
Hehe bilo bi još naprednije u svakom slučaju da bi bile posebne posude,to je sigurno jer kako kažeš neke su baš izdominirale i kradu hranu ovim manjima,a korijen se zapetljava..Lemon skunk ima ogroman korijen baš ću uslikat kad ga završim,jer pri vrhu u zemlju stavim prst do nokta i već osjećam korijen,nemožeš vjerovat..Svakako ću uživat u dimovima,to je sigurno.Lijep pozdrav ;)
87 dan 12/12 Od početka!!! Još jednom hvala na repovima,evo kako sam i obećao slike Lemon Skunka i Super Bud-a..Super bud je mala grmasta biljka,idealna za manje prostore da vrhovi su jako masni i tvrdi to je nevjerojatno..Nisam ga još probao..Lemon skunk je nevjerojatan koliko raste,na 12/12 od početka on je prerastao metar..Na jednoj biljci vidjet ćete na slici glavni vrh je masivan kao boca od Coca-Cole od 2L !!! Strašno,to još nisam vidio..Evo malo sličica pa pogledajte..:)) *****SUPER BUD***** *****LEMON SKUNK***** Lijep pozdrav od ludog dima,ako nekoga zanima bilo što neka pita slobodno ;) Živi bili!
Hvala na repovima i pohvalama,zaboravio sam napisat da je Auto bomb skinut 85 dan,znači 85 dan su biljke stare,ostao je lemon skunk i super bud,njih ću ostavit jos dok god ne vidim da su gotove,okačit ću slike idućih par dana..Pozdrav ;)
**HARVEST AUTO BOMB** Evo par sličica od auto bomba,skinuo sam ih,još ih par imam nisam stigao,njih ću sutra al evo da vidite čisto kako izgleda,zadovoljan sam ali mogle su dosta više dati,da su imale svaka svoju posudu i da sam imao boju prehranu..Puno sam naučio u ovom growu i idući planiram hydroponic..Mislim da je to puno bolji način od zemlje,brži i gramaža po biljci se automatski podiže :) Ostalo je još 10 Lemon Skunka,nabacit ću slike u idućih par dana i ostao je Super Bud 4 komada.. Evo slika: Pozdrav svim vutrašima od Ludog dima,poseban pozdrav ide MAZARU koji je nevjerojatan borac i čovjek bi mogao pokrenit nešto!!! Pozdrav legendo! ;) P.S. Zašto MAZARU? Zato što mi cimer uletio u sobu i kaže jesi vidio ovaj članak (za Mazara) ? Ja mu govorim ponosno DA,to je član našeg vutra foruma! :))
Hvala na pohvalama i repovima,neznam ni od kog stižu sve,neki se nisu ni potpisali hehe,ne kužim ovo jel misliš koliko bi bilo optimalno biljki na toliko prostora (misliš li o boxu mojih dimenzija ili?) A za 12/12 bi preporučio posude od 5 Litara,to je idealno po mojim razmišljanjima i iskustvima,više ti ne treba za 12/12 od početka..Neznam jel bi uzimao lemon,moja preporuka je da ga uzmeš jer sam se ja iznenadio,puna je kristala i ima jako velike vrhove,dosta masivne,polažem velike nade u njih i dosta očekujem od njih hehe,ne smijem ih više hvalit da se ne bi umislile ili da ne bi bile pod pritiskom..Ogromne su,eto primjera kod mene,76,77 dan 12/12 od početka,od 10 lemona koliko ih imam u boxu ajmo reći da je prosječna visina njih oko 90 cm do 1 metar!!!To je stvarno odlično,s tim da par njih još uvijek raste i moram lampu dizat baš večeras,nemožeš vjerovat,miris je najintezivniji od svih koje imam u boxu i najmasnije su..Ima jedno 2,3 lemona koje su tek sad krenile cvjetat (neznam jel je genetika u pitanju ili zajedničke posude) ali bit će brutalne,to se već sad vidi...Zato svakako preporučujem taj lemon i pušio sam ga prije oduševio me totalno..Samo još da napomenem da ovaj grow radim bez ph štimanja i zadnjih mjesec,mjesec i pol bez ventilacije u boxu,samo im malo prozor otvorim kad lampa ne radi da se ne vidi svijetlo i to im je dovoljno,budu zahvalne.. Evo jedna sličica,od ujutro je jedna mala na sušenju za posebne prilike,pa napišem smoke report kad bude suha,radi se o auto bomb-u..(kad je slikana nije baš nešto bila otrimana nisam imao vremena,sad je sređena) :D U zdravlje,budite sretni i nasmijani,ludi dim vas pozdravlja ;)
Hvala na pohvalama i rep+ ali opet ponavljam može to puno bolje,mislim da ću iz ovog growa naučit najviše,ovo mi je treći grow ali najviše iskustva će donest i sad sam napokon skužio svoje greške tako da mislim da najbolje tek dolazi :D
Nisam dugo update stavio,nisam imao digitalac a nisam htio ni bit dosadan..Hm auto bomb planiram skinut skoro,vidjet ćemo sve..Bijeli se kod nas a bogami i kod mene u boxu :D Mislim da je 76.dan od početka 12/12..Budem provjerio još :) *****AUTO BOMB***** *****SUPER BUD***** *****LEMON SKUNK***** *****GRUPNE SLIKE***** -Zadovoljan sam ali je moglo dosta bolje,žao mi je zbog zajedničkih posuda jer ih je par ostalo maleno i mislim da bi se mogle dosta više razvit da su svaka svoju posudu imale,ali nema tuge ni žaljenja,sve je ovo jedno veliko iskustvo..Idući grow će biti puno bolji,manje biljaka i više treninga,drugo gnojivo i par dodataka..Također mislim da je prava gužva u boxu i neke biljke su ostale malo "zakinute"...Lemon skunk raste kao blesav,neke su tek sad krenile cvjetat,ogromne su,bit će pravo debele hehe,jedna je ogromna,baš ogromna i naprednija je od svih,čini mi se da će bit gotova za jedno 15-ak dana,nisam još to u životu vidio da tako jedna biljka može izrast,glavni vrh joj je kao šaka cijela,strašno,uz puno sporednih debelih vrhova..Ali ima i par manjih al sad će se one popunit kad auto bomb izađe van..Auto bomb je "poljubičastio" malo od zime,mislim nije prehladno,preko noći je 11-14 stupnjeva,a on izgleda ne voli baš hladnoću hehe,al ne šteti to,čak je lijepo za vidit..Super bud mislim da će bit gotov kroz nekih 3 tjedna tako,sve ćemo vidjet ne želim ništa napamet govorit..Ventilator zadnjih mjesec dana uopće nije korišten,samo malo otvorim prozor i pustim im zraka,baš im paše..Na slici se vide i "kandže" ne brinite jer su žedne,ostavljam ih baš da ožedne i onda im tek dam vode i hrane i baš im paše,polude totalno..Večeras ću ih zalit a neke i pognojit hehe..Uživajte i pozdrav od ludog dima :D
Većina biljki je stvarno dosta otišla u visinu,iznenadio sam se,pogotovo za lemon skunk za koji sam čitao da se najviše izduži u cvjetanju,što se pokazalo stvarno točnim..Šokira me svakim danom,mislim da će im dosta još vremena trebat..E sad ima jedno 3 biljke koje su kao malo zaostale,jer su u istim posudama i teško dolaze do hrane i vode kraj velikih cura..Odprilike auto bomb-ovi su skoro isti svi,oko 60-80 cm...Dok ima 3,4 lemona koji su skoro dohvatili metar visine..Super bud je najmanji,pa sam morao neke stalke stavljat ispod posude da ih dignem malo da budu u ravnini,da uhvate što više svjetla,male su ali daleko najviše kristala imaju i mislim stvarno da će bit "ubojice" hehe...Baš su debeljuce,ogromne su..Nisam mogao sve posebno slikat jer nisam imao vremena,digitalac sam posudio na kratko,kako se bude bližio kraj slikat ću sve posebno i napravit kvalitetniji update da se zna šta je šta..Inače imao sam danas jedan dosta veliki problem,ali uspio sam ostat skuliran i naći pravo rješenje i izdržat to sve..Jebeno je ovo sve što je ilegalno,treba se čuvat na svakom koraku iako znam da nisam diler nit ću prodavat šta,ovo je moja zaliha a vidjet ćemo koliko će potrajat..Zbog ovog problema kojeg sam spomenio maloprije morao sam držat biljke cjeli dan u mraku i savinute a trebale su bit pod lampom,ali šta je tu je,danas su vraćene i bit će sve uredu..Živi bili,pozdravlja vas ludi dim,zahvaljujem se na repovima i pohvalama,ali i kritikama :))
Čini mi se 60 dan..12/12 od početka..Evo uhvatio sam vremena nakon ovih zajebancija oko blagdana,evo kako stvari stoje,auto bomb se bliži kraju i mislim ga vadit za jedno 10-ak dana do 2 tjedna,vidjet ćemo kako bude bilo..Evo slika.. Napravit ću to sve malo detaljnije kad mi a.bomb bude pri kraju,zauzima mi dosta mjesta..On će bit gotov uskoro pa će onda lemon skunk poludit..Super bud ima toliko kristala da je to strašno,to nisam još vidio..Uglavnom živi bili i pozdrav od ludog dima,ako nekoga zanima nešto samo neka pita :sick:
Evo javljam se da znate da sam živ i ja i biljke :)) Nisam ništa uspio stavit jer su bili blagdani,želim svim ljudima dobre volje sve najbolje povodom blagdana,na svim biljkama ću napravit "flush" jer sam na jednoj već prije napravio i dosta je pomoglo.. Naime biljke su malo stalo sa napredovanjem,već par dana kao da stoje..Mislim da sam pogriješio kod bušenja rupica na dnu posude jer tek sam danas skužio da ih ima premalo,odnosno da voda slabo izlazi dok "flusham"..Moguće da je na dnu posude zemlja bila dosta vlažna a pri vrhu suha i da se dolje nakupljalo svega i zaustavilo rast,odnosno da zemlja nije "prozračna" da ih guši to sve..Izbušio sam sad dosta rupica po dnu i sad voda lijepo prolazi,"flush" je obavljen na svima,jedino me brine ph vode ali sa tim nisam imao problema do sad nit je ova koju sam ranije isprao imala problema..Pratit ću sad u narednih par dana kako se sve odvija i ima li pomaka,a mora ga bit pa ću napravit photo update,sad nemam ni digitalac..Malo me to sve zabrinulo sad ali ipak mislim da će sve bit uredu,nadam se :)) Inače pogriješio sam sa zajedničkim posudama jer ima puno više mana nego prednosti,nisam razmišljao baš najbolje ali ajde sad makar znam,bit će ovo jedno veliko iskustvo..Pozdrav svima od ludog dima ;)
Napravio "flush" na jednoj posudi (Lemon skunk) pa ćemo vidjet..Nisam htio na svima baš,vidjet ćemo kako će se pokazat..Update za nekih par dana,ako zapne negdje i prije :)) Pozdrav!
Zla vještice hvala na savjetu..Razmišljao sam o tome,ne vidim šta bi im tu moglo smetat,može samo bit bolje zato sam i pitao jel bi bilo ok da flusham sad..To ću danas i napravit u kadi,znači da ih baš puno isperem,nema brige da se može šta desit?Za zemlju sam gore i napisao,logički je da će joj pasat jer nova zemlja (nove hranjive tvari)..:) Inače jako lijepo napreduju,problem je samo rasporedit ih po boxu jer su u istim posudama a neke su manje neke veće,ovaj super bud nije normalan,vidim po njima da su "opasne skroz"..Pune su kristala i strašno se ljepe vrhovi već,najmanje su ali najdeblje,bit će dobro u svakom slučaju hehe..
45.dan par slika..:)) Sve ide kako treba,piju vodu i jedu nenormalno..Ludi dim vas pozdravlja.:sick:
Hvala na savjetu,držat ću ih baš do kraja,nisam ograničen sa vremenom,znači ne žuri mi se nigdje,ovaj auto bomb će ići prvi,njega ću skinut nakon 75-80 dana,vidjet ću kad će bit gotove,uglavnom ići će do kraja sve ništa neću dirat prije vjeruj mi.Prva 2 growa sam bio ograničen vremenom i prije vremena sam ih morao skinut,to je najgore,ali morao sam baš,znači nije bilo do mene.;)
ma nisam nestrpljiv nego imam osjećaj kao da su malo stale sa "pumpanjem vrhova" jer su u istim posudama,pa jedna drugoj kradu vodu i bore se za hranu sto posto,jer kraj neke veće biljke mala teško dođe do hrane i vode..Ima divova al ima i par manjih zaostalih i jedna baš slaba,neznam uopće hoće bit šta od nje ali vidjet ćemo..Pa sam mislio isprat malo to sve,stavit zemlje nove jer u njoj ima dosta hrane i mislim da bi im pasalo..a opet mogao bih i glupost napravit što ti kažeš..Ništa,zalio sam ih sad normalno pa ću pričekat sa flushom..;)
Imam jedno pitanje,dali bi bilo dobro napravit "flush" sad,imam osjećaj da ako to napravim da bi biljke još bolje krenile napredovat,želio bih isprat tu kemiju i kad bi se nivo zemlje u posudama spustio dosta,stavio bih gore nove zemlje i mislim da bi onda bio pravi boom..Šta mislite?
Evo par slika 2 dana poslje gnojenja,full doza..Doslovno su poludile,to je taj boom i sad očekujem samo debljanje,maximalno :)) 42 DAN 12/12 (od početka) Bijeli se vani,a bijeli se i u boxu,svaki dan sve više,paranoja je splasnula,velika zahvala ovom forumu i sjajnim ljudima bez kojih ovo ne bi bilo moguće..Pozdrav svima od ludog dima :)))
hvala na pohvalama i savjetima,ma znam da tripujem al jebeš ga kad je ilegalno,imam 24 biljke i bio bi optužen odmah za dilanje,što nema nikakve veze sa stvarnošću,ovo je za osobnu upotrebu i ništa više..Pun mi je k.... više dilera i njihovih skunkova i zajebancija,prodaju maglu..A ljudi nemaju pojma i padaju na to..Uglavnom bit će sve uredu,pazim na njih i mazim ih maksimalno :)) Pozdrav ekipa do idućeg javljanja,ako nekog zanima nešto neka pita,što se tiče zajedničke posude nemojte to radit,bolje je da svaka biljka ima svoju posudu,možeš je bolje hranit i okretat i sve..Ovo je bio eksperiment al idući put ili će biti pregrade ili posebne posude.. Nije mi se ništa loše desilo,paše to njima ali kad svaka ima svoju posudu puno je lakše i kako bi rekao praktičnije..Živili
39.dan..12/12 (od početka).. Zbog ove zime mi temperatura pala na nakih 10 stupnjeva kad su svjetla bila ugašena pa sam stavio grijalicu u box da grije na najmanje i sad je idealno..Godit će im sigurno,imam osjećaj da im je malo zima bilo pa su i listovi potamnili dosta,mislim da je od toga.. Kako prolazi vrijeme paranoja mi raste,vjerojatno nepotrebna,ali ajde sad sam se skulirao danas i rekao sam sebi da nema potrebe,pametno sam sve odradio ali nikad neznaš šta se može desit,čak sam razmišljao o preseljenju boxa kod frenda jer mi se desilo nešto nevezano za ovo ali opet sam se uplašio malo.. Onda sam malo razmišljao o svemu i odlučio da nema potrebe za nervozom i paranojom jer ću se samo ujebat i to..Optimistično,samo optimistično i bez straha i vjerujem da će bit uredu ;) Ovaj forum mi jako puno pomaže u nekim stvarima i totalno me smiri i skulira,hvala vam ljudi ;) Pozdrav svim growerima i onima koji će to tek postati (oprez,zarazno je) od ludog dima..:))
Ne boj se frende sve je u dobrim rukama,2 su mi neke malo kao "zakržljale" oba limun skunka ali mislim da je do genetike,jer zadnje su izašle iz zemlje,a sve sam napravio kako spada..Ali ne volim ja njih zvati zakržljale i ljutit ih jer će se one oporavit,izvuci cu maximalno iz njih,znači 15-20 grama po jednoj bi bilo super..Vidjet ćemo,sve u svemu hvala na pohvalama i kritikama,ne bojim se ja za njih jer vidim da im je pravo lijepo,imaju svega,vode,hrane,zraka i dosta svjetla da budu velike cure,al ipak neznas sta se može desit,ali treba bit pozitivan i bit će sve dobro..:)))
*UPDATE* 35 DAN 12/12.. Sve skupa: Auto bomb: Lemon skunk: Super bud: Već je sad gužva u boxu,bit će napeto i gusto ali izgurat će se :)) :wave:
Da razmisljao sam i o tome mogu ti reći ali eto,odlučio sam se na ovaj eksperiment i uvjeren sam da neće bit problema jer znaju one koliko ih volim i imaju dobre uvjete,to je najbitnije..Pa brate naravno da te neću iznevjerit.. :banana_rasta:
Slažem se za presađivanje,nikad to ne bih napravio kad bi morao presađivat,ostaju do kraja u ovim posudama i od početka je na 12/12.. Zalio sam ih sinoć i pognojio,danas pogledam box i opet se iznenadim,pozitivno naravno,cvjetanje je krenilo pravo i sad do kraja očekujem da se uzgoje,da se samo debljaju,ja ću ih hranit redovno..Neka budu debele cure,BBW hahaha,bolje da ljulja neg da žulja :D Zajebavam se malo ;)
Imam termometar digitalni ali nemam za vlagu na njemu,do vikenda sad bi trebao i to nabavit,sad su u cvjetanju i znam da moram držat temperaturu,vlagu i ventilaciju pod kontrolom da ne bi došlo do gluposti sad kad je najmanje potrebno,također i ph mjerač i ph minus ću nabavit ovih dana..Mislim da nema problema ni s vlagom ni temperaturom,temperatura je idealna,26-28 kad lampa gori,po mraku 16-19 tako..otvorim prozor pustim im zraka svaki dan,pa otvorim malo box da se to sve "izlufta" i da uđe zraka svježeg,da mačke mogu disat normalno..:)) Ventilator imam kućni na 3 stupnja i dobro radi svoj posao.. Vjeverice jel ti sumnjivo šta pa pitaš ili?
Radim jedan eksperiment,baš me zanima šta im se može loše desit ako imaju zajedničku zemlju,mislim da ne može apsolutno ništa,može se upetljat korijen ali ne vidim ništa loše u tome jer vrste su istoj posudi (Ima 5 velikih posuda po 5 biljki unutra i sve po vrstama odvojeno i feminizirane su) Ovo mi je 3.grow sa 12/12 sistemom od početka i ovakav napredak nisam još vidio,biljke su jako zdrave vidi se to po njima,ne fali im baš ništa i ne vidim problem što imaju zajedničku zemlju,čak imam osjećaj da im paše..Miris je također jako intezivan i jak i sve ide kako treba ići ;)
**PHOTO UPDATE** 24.dan (12/12 Od početka) Gnojene danas drugi puta,plantela gnojivo..Uvjeti dobri,problema na sreću nema,zaljevano vodom iz pipe (nisam dirao ph) Ako nekog zanima nešto neka pita :)) Pozdrav od Ludog dima :devilfingers:
ovo je najbitnije: "if you play music for your plants,they will grow better" hehe,istina živa..Znam za utjecaj muzike kod rasta biljaka,sigurno je istina..A znam i ja zapalit i sat vremena gledat u njih ali neželim to često radit da se ne bi neugodno osjećale hehehe :D
Evo uhvatio malo vremena pa da nabacim nešto :)) Sutra kreće i prvo gnojenje..evo slika.. Evo prvo jedna usporedba 17.11. 20:11 Auto bomb: Po redu (po posudama,odozdo prema gore) Lemon skunk,super bud,lemon skunk: Super bud,lemon skunk: Mogao sam to i bolje uslikat al nemojte zamjerit malo sam odsutan od neke domacice bolesne..:D Jbg puši se domaja dok ovo ne bude gotovo a kad zavrsi bit ce veselo..:)) Iznenađen sam stvarno auto bombom jer nemogu vjerovat koliko raste a nisam jos ni pognojio..Nisam još rješio upuh i ispuh,imam još uvijek onaj vent kućni u boxu koji puše po njima,naravno ne prejako..Otvorim prozor na 2 puta po sat vremena da im uđe zraka i otvorim malo box da se izbalansira zrak :D Zdrave su jako,nemam nekih problema baš,nisam ni ph minus od frenda još donio jer vidim da su jako zadovoljne sa uvjetima da im sve paše,vidjet ćemo u cvjetanju,ali isto mislim da neće bit problema..Ma ja mislim kad netko stalno pipka po boxu,otvara,gleda ih svaki sat vremena da će onda nastat problemi,stvarno mislim da u cjepidlačenju nastaju problemi..Smatram da njima paše mir i ne vole kad ih se jebe i dira svako malo..Ja otvorim 2 puta dnevno i to je to,nekad i jedanput,ali ne znači to da ih manje volim od ovih nestrpljivih sto otvaraju malo-malo :)) Ja budem mislima uz njih,stalno mislim o njima,čak sam i pred curom krenio da ih zovem "bebice" pa ova moja poludi hehehe..I muziku im pustim ali ih ne ***** i ne tlačim previše,kao što vi ne volite kad vas neko jebe i tlači tipa šef,roditelji,baba i did kad vas pitaju sto puta jeste gladni i takve šeme,biljke vole intimu i slobodu i treba im to priuštit hehe.Tako ja gledam na to sve i nisam do sad imao nekakvih posebnih problema a imam dosta iskustva.. Raspisao se ja čovječe,tek sad vidim koliko,jebote ovaj post sam pisao nemorate vjerovat ali sat i pol vremena sto posto i pljuga mi se u pepeljari ugasila jedno 420 puta :D Pozdrav do idućeg javljanja :kauch
Par slika da vidite napredak u 4 dana..ja sam stvarno šokiran,pogotovo ovim auto bomb-om :)) Napravit ću za par dana detaljniji update..sad sam stvarno u gužvi..PEACE :bananica
Hvala svima na dobrim sasvjetima i podršci..Uvjeren sam da neće bit problema oko zajedničke zemlje i auto bomb-a jer će on prvi bit gotov,a lemon i super bud cu ostavit duže koliko god im bude trebalo...Biljke će biti sigurno približne visine jer imam dosta iskustva u 12/12,znam već kako to sve izgleda,nemože me ništa posebno iznenadit..Dobro je što mogu premještat te velike posude,npr sve 3 vrste su u istim posudama pa ih mogu micat (one koje budu manje naprednije stavim odmah ispod lampe da ojačaju) ali ne vjerujem da će biti problema,zasad sam jako iznenađen napredkom,nisam još ovako nešto vidio na 12/12,pogotovo auto bomb..Malo sam u gužvi ovih dana al proci ce i to,posao jbg :)) Pozdrav svima
Pa bilo je i meni zanimljivo,morao sam probat :D Mislim da ne može bit loše,jednostavno ne vidim razlog da im nešto neće pasat.. Treba eksperimentirat,jako sam zadovoljan napredkom u ovo kratko vrijeme,pogotovo auto bomb-om :D Ali to je automatic i treba joj 60-70 dana do kraja pa je normalno da je naprednija..Inače sam jako zadovoljan sjemenkama jer od 25 komada primilo se 24 što je jako dobro..:sun2: