Dobro dosli u jos jednu avanturu .ovdje cemo popratiti jednu biljku u mom dvoristu radi se o incredible bulk x holy grail kush fem domaceg proizvođača :D vrijeme sijanja : zapiknuta sjemenka u zemlju 27.5 gnojivo : GHE – Tripack (flora serija) hard water – (3x500ml) koja sadrzi - 500 ml FloraGro HW 3-1-6 - 500 ml FloraMicro HW 5-0-1 - 500 ml FloraBloom HW 0-5-4 zemlja : reciklirana iz proslog outdora + homeogarden kokos + 10l crvene tera brill sveukupno oko 25 l trening : topiranje na 2-3 nodi i po potrebi lst, cropping i lolipoping pa evo i slika ZASTITA OD POGLEDA ALI SUNCE JU MILUJE NA VELIKO :D toliko od mene do tipkanja WEEDetix :))
ipak sam izdvojio naj suhlji izapalio jednog topa pa mozei moke report :rasta: Incredible bulk x holy grail kush rad je balansirani ijako ugodnibody stone i head high rad , ugodan dim za druzenje ,smijanje, i pricanjegluposti i zajebanciju okus a neznam slicno neka slatkasti kiselkasti keks a miris onaj ganja smel koji posjeca na znoj sa notama limuna mozda malo papra s nekim slatkim skoro medastim pozadinskim mirisom
jos dan sušenja pa u tegle
harvest trimanje i to je to kad se posuše slika kojeg suhog vrha ,vaganje i smoke report to tada uzivajte evo i slika
mislim da je to to dobila je danas vodu samo cekam da se posusi sljedece slikanje ce bit otrimam :D probao sam koji vrh pred 5dana fino voza jos 2-3 dana i ide dole nema se tu vise sta čekat :D slike
ne ovo nije weedetix genetix a izgledala je u jednom trenu zeljna dušika pa sam joj dao malo i previse :D
a ko ce znat ja mislim da je moguce i previse dusika u jednom trenu pa otila u lust sta se tice genetike to je mjesanac incredible bulk x holy grail kush tak da ko zna koji su se geni tu probudili :D
pred dva dana dobila samo bloom po tablici dusika ima i previse polako pocinju zutit listovi to je to polako debljanje je prestalo nisu masivni vrhovi ali su nabiti fino i kompaktno ljepi miris onako ugodanj ganjđa smell kojeg je tesko opisat onak da ti sline odma se krenu nakupljat u ustima jaki miris vutre sa nekim blago slatkastim notama cekat cu jos par dana pa polako cap cap cap evo i slika
dosta je bilo vec par dana loe vrijeme ili je slabo sunce ili kao danas kisa vlaga vani 80-90 posto magla temperatura nocna oko 14-15 idealna atmosvera za pljesan a i radi loseg vremena svako tolko stagnacija pa sam odlucio ja nju unjet u box pod Meanwell HLG-240h-c1750A (250+w) 4 x CREE cxb3590 3000k BD 90cri evo i jedna slika jedva sam ju kroz vrata prenio sva jadna objesena i mokra sace ona kroz koji dan da dode k sebi pa da malo jos napumpa i omasti se u miru toliko od mene za koji dan bolje slike kad se mala dobije :D
dobila duplu dozu sa tablice fino napreduje za sad je dobro nocne temperature su 5-7 c bile zadnjih par dana njoj ne smeta jos i fino piči evo i slike
da zemlja ju je trebala limitirat rast jedva je ispod ograde tako da je ovako super
gnojenje kao proslo sve peet sve regularno crv stavljen pod nadzor koliko vidim(sebacil insekticid) deblja se ,masti se
luli prava gospoja jedna je preko metra kvadratnog povrsinski
doso domo nakon 15 dana curka super bez hrane bile 15 dana nis im ne fali dobri duh ih je zaljevo vodom svaka 3 dana vodom a bilo je i ponesto kise danas dobila u 15 l vode po tablici FloraGro HW 15ml FloraMicro HW 20ml FloraBloom HW 30ml eto i slika kako napreduje prosudite sami :D
ma njima bloom ide odpocetka do kraja ko i ostale komponente samo se mjenjaju omjeri
u 5 l vode po tablici FloraGro HW 15ml FloraMicro HW 10ml FloraBloom HW 7.5ml malo dodatno privezanan zicom i rasirena po mrezi mreza je sad potpuno puna cvijetanje moze krenut :D
u 5 l vode po tablici FloraGro HW 15ml FloraMicro HW 10ml FloraBloom HW 7.5ml poduplao joj dozu fino gura moracu je malo jos privezat za mrezu ako ce se dat eto nema se kaj rec previse sve manje vise dobro gledajte slike :D
danas nocna vizita zaljevanje samo vodica ljepo gura to kad krene cvasti bice svasta :D
:thumb:
neki dan pognojena kao i post prije sve po tablici ali dogada mi se vec zadnjih 3-4 gnojenja to da ju pognoji a poslje padne kisa i ispere sve zato je stalono gladna a sa druge strane tegle su i ak budem krkao gnojivo i ne padne kisa npr bice overdosa pa lagano idemo istim tonom pa sta bude :D eto i slika
u 5 l vode po tablici FloraGro HW 7.5ml FloraMicro HW 5ml FloraBloom HW 3.5ml nastavljamo u istom tonu jucer 32 c danas 10 c manje nakon nocne kise i jutarnje naobake ona raste eto malo i popunjava mrezu jos vegetira nigdje cvjeta tu i tamo koja pistila iz preflowera pa eto i slike
@LupusHerbivor malč je malč suho sijeno koje ce ic gore u debelom sloju da bolje drzi vlagu to kad me nebude koji tjedan kad odem na godisnji bice i neko navodnjavanje a za pucanje grana ne brini ima stapova i štapica i špage kolko volis vezat cemo jos ak treba gnoj dobiva netreba granule u zemlju jer dobije svaki tjedan GHE hard water tri pack :D @420Florist :D hvala
nisi svatio poantu mreze sad je biljka na 150-160 visoka bz mreze a jos ce icu vis i treba ju malo rasirit i spustit tako da ce tak i ostat a kaj se tice zemlje i org gnoiva dobiva ona dosta gnojiva i to je nepotebno 5 cm zemlje nece puno promjenit a i treba biti mjesta u tegli ako stisne jos jace vrucine taj prostor ce ispunit neki malč da bolje odrzava temp i vlagu ....
danas pognojene sa 5 l vode i unutra dodano po tablici FloraGro HW 4.5ml FloraMicro HW 3.5ml Florabloom HW 2.5ml prekjucer nabacio lagani scorg da ne ode nebu pod oblake i dalje svaki dan bar malo kisa pa sunce i sparine eto i slike
danas pognojene sa 5 l vode i unutra dodano po tablici FloraGro HW 2.5ml FloraMicro HW 2.5ml Florabloom HW 2.5ml fino gura pokazala pistile usla u preflower jucer ju malo cropo 4-5 najvisih grana fino je porasla sa teglom je oko 150 cm a bez tegle bi bila cca 100-110 cm jos uvjek red sunca red kise sparine i vrucine al njoj pase i ne buni se :D eto i slika
danas pognojene sa 5 l vode i unutra dodano po tablici FloraGro HW 2.5ml FloraMicro HW 2.5ml Florabloom HW 2.5ml raste jača sve je luđa :D iako je svakih par dana kišoviti njoj pase gura i gura :D
danas pognojene sa 5 l vode i unutra dodano po tablici FloraGro HW 2.5ml FloraMicro HW 2.5ml Florabloom HW 2.5ml
rastemo :D iako je svaki dan vise oblaka nego sunca :D danas pognojene sa 5 l vode i u nutra dodano po tablici FloraGro HW 2.5ml FloraMicro HW 2.5ml Florabloom HW 2.5ml
Danas pognojene sa 5 l vode i u nutra dodano po tablici FloraGro HW 2.5ml FloraMicro HW 2.5ml Florabloom HW 2.5ml fino gura :D
danas topirana i klonirana :D jucer nisam topirao jer je padala kisa a nevalja topirat kad je jako vlaga visoka i pada kisa jel otvorena rana biljke se lakse inficira danas izaslo sunce pa je ito odradeno pasalo joj kisa i gnojenje jucer izgleda dosta veca nego jucer evo i slike prije topiranja topiranje topirana i klonovi toliko od mene WEEDetix :))
Danas pognojene sa 5 l vode i u nutra dodano po tablici FloraGro HW 2.5ml FloraMicro HW 2.5ml kap supervita kisa pada al njoj pase :D toliko od mene do tipkanja WEEDetix :D
zadnjih par dana neki oblaci sa tu i tamo kojom kapi kise fino gura s obzira na vrijeme za dan dva opet tura gnojiva i nek se grana pa cemo vidit kad napravit slj toping :D evo i slikice
Danas pognojena i topirana da ne pitate zasto ju gnojim ovako rano razlog je to sto je 90 posto zemlje reciklirana istrosena zemlja i zadnjih par dana su bile jos i obilne kise tako da je dosta jos i isprana pognojene sa 5 l vode i u nutra dodano po tablici FloraGro HW 2.5ml FloraMicro HW 2.5ml kap supervita te sam ju topirao na 2 nodi eto i slika preTopping poslje toppinga :D toliko od mene do tipkanja WEEDetix :))
imam bukse po dvoristu cijelo dovriste mi ima okolo betonski zid od 180cm :D dodam malo neko sjenilo ili pregradu tek toliko bas da nisam bezobrazan da ovi okolo sa balkona bas ne gledaju u to :D btw ovo mi je valjda 12 sezona u kojoj imam neku biljkicu u dvorist :D tak da utabana je staza ta istrenirani susjedi :D
najvise volim kad neko misli da imam samo jednu :D
ima i za poslje zastita sve u svoje vrijeme :D