
Galerija nije uvezena
Ojla svima!!!! Eto i ja izgubh nevinost sa vama :ninja: Bio mali klon na poklon, pa reko ajd sad, nek se naucim necemu, dobar hobi za mirovinu :prof10: Tako ja njega potucala po prozoru, malo vjesala ispod lustera na plafonu sa 3 stedne od 23w, eo slikice I tako sve dok boxich nije bio slozen U boxu pocela fino rasti i presadim ju u 6l, zemlja Substral sa lava granulama 23.3. Box visine 1mx0,5x0,5, hps 250w I ona totalno popizdi, vidim odnio vrag salu i ja to ponovno presadim u 16l i svezem:b_cowboy: Kostalo ju malcice to silno presadjivanje, ali cini mi se nista strasno, malo zutih listica 18/6 rezim, uglavnom, posto sam tu malo kenjkala dok nisam timer uzela. I eto je sada na 12/12 od 13.4. sinoc uslikano :respect: