Pozdrav drugovi i drugarice, cjenjeni forume jedan veliki :respect: Laganini završavam priču sa ICED NL dnevnikom https://www.vutra.org/threads/ice-d-nl-400w-hps-zelenko63.17013/, te iduči grow je zapravo aktivan. Sve sam si razmišljao, šta sve ovo meni treba s obzirom na garantirane blesave uvjete te početka ljetnih vručina. Na kraju balade brine me i knap ventilacijom koja sada zapravo gura ok, no kada budu u pitanju 35+ celzijaneri, neznam baš. ( Racionalno i realno obrazloženje troška sredstava kod kupovine novog tt125 -priloženog ženi )smiley9934smiley9934 Malo bum se mučio i sa prostorom jer LSD je prerastao vege box, dok Critical je još u njemu te solira pod CFL 3X 2W+1Y. Zapravo sve ovo predstavlja izazov, outdoor počinje kod mene još indoor je :watch::watch:smiley9934smiley9934 Znate o čem pričam :razvaljen:: Presađene u veče potove nedavno, te slijedi još finalno presađivanje u 15-20 L potove. Neke osnovne teh. specifikacije : 80x80x160, HPS Sylvania S-HTP GroExpress -400W smještena u ACR Spoetnik reflektor- hlađen turbinom TT100 te koji je spojen na PK filter. Zemlja odnosno supstrat je grow mix od plagrona. Gnojivo je također full organic linija od Plagrona sa univerzalnim boosterima i aditivima. Režim 24/0 vege , nakon toga na 12/12. Trenig: topiranje (1-2 max) te LST, loli kasnije. Znači, kada dobiju prostora ide presađivanje, od klope još ništa osim vita race-a folijarno 5ml max na 1L, zalijevanje svakih cca 4-5 dana, reguliran ph6,5. Specifications Gender: Feminized seeds Barneys Farm - Critical Kush seeds are feminized seeds that only produce female plants. Type: Indoor, Outdoor and Greenhouse Barneys Farm - Critical Kush is suitable for growing: Indoor, Outdoor and Greenhouse. Genetics: Indica 100% Barneys Farm - Critical Kush contains the following genes: Indica 100%. High: Heavy stoned Barneys Farm - Critical Kush gives a ’Heavy stoned’ effect. Flowering: 50 - 60 days Barneys Farm - Critical Kush flowers for about 50 - 60
Nisam vagal... nema potrebe ... Jedna tegla u upotrebi dRuge su na sigurnom ;) Ja sam zadovoljan a smoke report ide za jedno realno vrijeme u smislu minimalnog cureanja pa da to sve ima smisla :) ŽIVJELI I ŽIVJELA :vutra:
Pozdrav drugovi i drugarice, cjenjeni forume jedan veliki :respect: Prođe 11 dana od zadnjeg updatea, pa evo da i ovu priču privedemo kraju premda je mogla još koji dan potrajati no zbog obaveza biva malo ranije. :watch::gled: Sveukupno 71 dan cvjetanja,78 na 12/12, 120 dana + životnog ciklusa. FIN, END, KRAJ, KONIEC... :makaze::makaze::makaze: Ispalo je malo manje mokrog nego CK no ništa zato (cca 500g), moja mučenica je prilično dobro zgurala do kraja s obzirom na sve njene traume, lomljenja, piganja itd. :bocni:::bocni:::bocni:::bocni:: Mini Zaključak i primjedbe ; Sve u svemu, s obzirom na vručine i ludo vrijeme prilično pristojno ispade. CK je prilično zadovoljna vručim tretmanom dok LSD baš i ne tolerira gornju granicu podnošljive vručine. CK također može više pojesti od LSD-a no kada je u pitanju voda...LSD pije ko blesav tj prilično više... I u konačnici; CK više jede, manje pije u odnosu na LSD koji skoro dva tjedna duže cvjeta. Prilično dobro podnose treninge, što je vidljivo u konačnici nakon svij pizdarija koje su ih snašle. Bio bih prasac kada bi rekao da nisam zadovoljan, jesam. No može to još bolje, i bude... Ovom prilikom zahvaljujem se svima koji su pratili dnevnik i kolegama koji su ovaj dnevnik učinili boljim i kvalitetnijim i bez kojih praktički nebi bio realan niti moguć. Hvala Vam zbog toga te znajte da to cijenim. Slike u prilogu LSD Živjeli i živjela :vutra: Živjeli i živjela :vutra:
waynejohn bit če da su ga tripsi od jučer zmazali za doručak :D:D:D hahahhaha :)smiley9934smiley9934smiley9934 E baba baba... ;)
Pozdrav drugovi i drugarice, cjenjeni forume jedan veliki :respect: 69 dan na 12/12 ( ~62 dan cvjetanja ) FIN,The End, Kraj, Koniec... Eto da ne duljim previše, pade pod nož. Zrela, fina, masna i slasna i super je sva :) Totalno zahvalna biljka, bez nekih koplikacija završava ko zmaj ;) Mokrog 600g Slike u prilogu Critical Kush
Pozdrav drugovi i drugarice, cjenjeni forume jedan veliki :respect: :D 68 dan na 12/12 ( ~61 dan cvjetanja ) :sun2::sun2::sun2::sun2: Critical samo šta nije došel do ovog tu momka sa škarama XD :makaze::makaze::makaze: Ali stigne, pomalo. Odlično se napunio, tvrd kao kamen..ljepljiv i miršljav:) Mislim da bu bil pun pogodak. LSD puni fakat pomalo, on im jahanja cca 10 dana +ak ne i 15. LSD Full doze klope, dok Critical šibam samo sa sugar royal tj samo voda ,nema više za CK nita :) Temperature pale na 24-26 nočna te dnevna 28-30 max. Vlaga nešto viša 30-45 %. Slije u prilogu :) Critical Kush LSD
Do 25 % vele da more ic...ak se ne varam sto je zapravo mnogo:) LSD nije ni približno gotov, pa ga ni ne maltram... Dosta se napatila jadnica, pa ono... Ima cajta.
Pratim omjer trihoma od prije koji dan.. kada zeljeni omjer bude postignut, onda bumo cepali.. Sada je na vrhuncu...kakti Full potentna, no ja bi malo vise amber trihoma... ..e sad 2,3 ,5 ,7 dana nebitno... Prakticki je to to,e sad kakve bu dama volje..nadam se dobre jer ide super vrijeme...kisaaa..pa da mrvu i pozuri.
Pozdrav drugovi i drugarice, cjenjeni forume jedan veliki :respect: :D 61 dan na 12/12 ( ~54 dan cvjetanja ) :sun2::sun2::sun2::sun2: Critical Kush laganini završava, pitanje dana...;) Malo sam škicao pod mikroskopom, mliječna skoro full, čekam više amberice pa ide pod nož. :makaze::makaze::makaze: LSD puni pomalo, on im jahanja cca 10-15 dana +-. LSD Full doze klope, dok Critical šibam samo sa sugar royal. Temperature vesele; nočna: 28-30, dnevna 30-33 C. Vlaga: 30-40 %. Slije u prilogu :) LSD Critical Kush Živjeli i živjela :vutra:
Da drug, toliko više strujanja zraka i samim time automatski više prostora za manipulaciju...a samim time i šansa za spustit taj stres na najmanju mogucu razinu, kaj se vručine tiče. Ja sam se preporodio :):respect:
Pozdrav drugovi i drugarice, cjenjeni forume jedan veliki :respect: :D 54 dan na 12/12 ( ~47 dan cvjetanja ) :sun2: :watch::watch: LSD lagano puni, ali fakat lagano i ima jos jahanja cca 3 tj. ugrubo +-, dok Critical Kush bude puno prije, cca 10 dana +-. Hrana na najjače, pune doze. :watch::watch: :sun2: Zaljevanje svaka 3-4 dana sa 10 L vode ili hrane, ovisno o procjeni. :joint: Temperature prihvatljive za sada te vlaga također. :smoke: Temp;26-29C noćna, dnevna;29-33C max., vlaga:30%. :gled: Naviknule su se na novi house i zaista je razlika boli glava. Sve u svemu,ok. :sun2::sun2::sun2: Slie u prilogu. LSD Critical Kush Skupa Izaberi i uzgoji :) NUAdgt5Glk0 Živjeli i živjela :vutra:
Pozdrav drugovi i drugarice, cjenjeni forume jedan veliki :respect: 47 dan na 12/12 :gled: Premještene u novi dom, 1 x 1 x 2. Čoeče kao dvorac veliko haha XD Baš sam se iznenadio, pa jbte ,hala ;) Ubacio još 110 w pll bloom kao mini boost. Hrana na maximalcu kao i temperature. Noć 28-30C, dnevna 30-33C. Ništa specijalno se ne događa, LSD sporo puni dok Critical odvaljuje. Zadnja trečina u tijeku, laganini finish se nazire XD Slike u prilogu. Critical LSD Box
Stipe heh, nije ništa na što se čoek nemože naviknut, samo da ta buka u konačnici ima smisla tj.da dela posao a onda je sve manje bitno. U usporedbi sa 125 ili 100, parcijalno ili skupno, kada se svi zavrte...Da, aerodrom u kutiji,tajfuni,neverini ...decibeli frcaju, frekvencija zvana turbitubo eco tec ... Mom mozgu ugodno zujanje dapače izaziva osječaj zadovoljstva jer znam zasto su tamo XD No čuo sam i jače pa mi je lakše ;) lauba drug, zemlja se okreče te ciklusi prolaze, godine u nepovrat odlaze ;) Godina traje 365 dana, to je 3-4 životna ciklusa uzgoja,a samo u jednom ciklusu naše zemlje. Sada je to to kaj se visine tiče... Bit ce to taman Cca 40 dana na 12/12, 33 cvjetanja cca. Dimenzije su 80*80*160 Danas stiže pojačanje, 1*1*2 pa bude bilo lakše.
Jedan od rijetkih trenutaka ..pogotovo u 7 mjesecu... Nasljednici
Ajde ne zajebaj nego razmisljaj o terminu, da znam zvat sensia da oladi pivo:P
A isuse i marijo hazeri druže, pa nemoram bit u prolazu da bi došel u goste, tu smo si :):D Dapače, volio bi. I btw lako tebi kada imaš ladno pivo, ko i nebi uz sve te silne LED-ove. :D:D:D
Tak mi se i cini da bu CK nesto ranije, eo procjena na slijepo.. 12-13 dana bude LSD duze u kutiji...haha:) 3 ili 4 tjedna koja su pred njima su ključna u smislu realizacije kvalitetnog finsiha te dat cu im maximalno paznje i mnogo mnogo fine papice... pa bumo vidli kak bu ispalo ali Critical je pun pogodak... Sve u svemu, sorte otpornog karaktera sa stavom...
A malo sam potočao ćunu, izliječio duh i defragmentirao mozak...barem dio njega...sta je ostalo, ako je...a u to cisto sumnjam jer me glava probija u zadnje vrijeme...:D Sada rutina laganini u zamahu, te eto povratak u slatke probleme growerskog svijeta:sun2:
Pozdrav drugovi i drugarice, cjenjeni forume jedan veliki :respect: 35 dan na 12/12 :gled: Bio sam odsutan 2 tjedna, biljke prepuštene mom šogoru na milost i nemilost njegove volje i znanja eyessss: S obzirom na iskustvo i lude temperature, dobro su zgurale. :let: Nisam ga maltrao tablicama hranjenja, več samo voda čisto da prežive do povratka gazde.:popcorn:: Situacija je sljedeća: LSD Primjetih nekoliko light burnova na LSD-u te sam iste uklonio a ostale pocropao jer se fino protegnula i zagrlila reflektor. Jadan LSD, trpi takve traume od samog početka te njegovo zaostajanje za CK je očekivano. Pokušavam zakrpat minimalnu štetu od stresa uzrokovanog treningom i vanjskim uvjetima, tako što bude dobila boost u smislu podizanja imuniteta te bostinga u smislu cvjetanja.:razvaljen:: Hrana na maximumu, Algabloom, GreenSensation i SugarRoyal. Svaka 3 dana, 5-7 L. Budem jos jednom folijarno aplicirao Vita race pa da poguramo stvar u pozitivnom smjeru.:bocni:: Critical Kush Critical Kush napreduje sasvim zadovoljavajuće, te je u maloj prednosti.:joint: Tretman oko CK-a je manji jer zaista ne pokazuje nikakve znakove friških trauma, te se naviknuo na situaciju te puni se fino. Hrana jednako kao i za LSD, Algabloom, GreenSensation i SugarRoyal. Svaka 3 dana, 5-7 L po potrebi i ranije. :sun2: Temperature paklene, noćna 28-30C,dnevna 30-33C. :sun2: Kada zagusti, palim klimu pa spustim na 30 ako sam prisutan ako ne, onda se šečemo na gornjoj granici ...:bocni:: Ventilacija na maximumu, BB150 pokriva prostor između hedova i reflektora te udara po njima, a 125 hladi 400w i baca van zrak. 1 vent na upuhu, te jos jedan dodatno za CK, svi pasivni i aktivni upusi su online. :watch: Sve u svemu sada je oluja unutra i ta temperatura je u granicama prihvatljivog.:joint2: Dalje bumo vidjeli, slike u prilogu. LSD Critical Kush Skupa Živjeli i živjela :vutra:
Pozdrav drugovi i drugarice, cjenjeni forume jedan veliki :respect: 24 dan 12/12 Nemam kaj previše za pisat, hrana na najjače samo AB te GS i SR svaki drugi put po procjeni dobiju i bez pauze, zaljevane svaka 3-4 dana po 3-6 L ovisno o temperaturi. Temperatura po noci 28-29, dan 28-32. Vlaga varira i ne predstavlja nikakav problem za sada. Iduća 2 tjedna idu pod komandu mog šogora, a ja odo ja GO. Tako da jedan update bude bio preskočen. Upute su napisane i mislim da nebu frke i panike. Slike u prilogu LSD Criticak Kush BOX
Bilje kropane, točnije LSD. Malo je dobio po p...kak mi se cini ali na vrijeme reagirano i sređeno. Cropana, lolipopana i totalno uređena. Critical Kush samo LST, njemu nikaj ne smeta. Dodatno ubacio u box blauberga da miješa zrak, 125 izbacuje,te jos dva da upotpune dojam... Jedan aktivani na upuhu te jedan između lampe i reflektora, Sve u svemu, sada bi trebalo biti ok :) Critical LSD
Pozdrav drugovi i drugarice, cjenjeni forume jedan veliki :respect: 17 dan 12/12 Ošišane kako spada u prvoj rundi, bit ce jos jedno mini uređivanje poslje. Hrana 3-5 L svaka 3-4 dana AB 4ml/L, GS I SR po 1 ml. Nakon ovakvog šišanja ide jos jednom VR folijarno da ublazim stres. Temp 30 -32 max, kada zagusti hladi klima. Unutra uragan fino se njišu te stale sa stretch u zadnji čaš,probile bi box jer reflektor nejde više nikako... Slike u prilogu LSD CK
Pozdrav drugovi i drugarice, cjenjeni forume jedan veliki :respect: Kasnim zbog obaveza no nista zato, jurimo 14 dana na 12/12, temperature vesele 31-32 max, u boxu oluja te reflektor na samom plafonu. Od hrane plagron bloom 4ml na 1L,sugar royal te green sensation 1ml/L svaka 3-4 dana cca 5 L . Uredit cu ih ovih dana, malo loli i laganini hlađenje. Sve u svemu ok za sada ali tek sada show s temperaturama počinje XD LSD Critical Kush Skupa Živjeli i živjela :vutra:
Hvala drugovi, Vi ste moje dodatne oci i sigurnosni osigurac . Te zaista to cijenim i uvazavam. Hvala. Živjeli i živjela :vutra:
Hvala drug na brizi, no iskreno mislim da nije blizina lighta jer su tek dva dana unutra, pod totalno zadihtanim reflektorom i turbo ventilacijom da se fakat njišu. Možda se blic prelomio nekako šugavo,neznam. Te box je temeljito očiščen i dezinficiran prije dolaska bilja, znači usisano,oprano,izribano, i s četkom sve mrežice odčepio itd. Prašine je bilo na sve strane. Samo ti meni reci druže ak ti nekaj sumnjivo , dapače možda ja u tom momentu nisam primjetil pa je svako skretanje pozornosti zlata vrijedno.
Pozdrav drugovi i drugarice, cjenjeni forume jedan veliki :respect: Veliki box se oslobodio, te danas 07.06 neka bude služeno na 12/12. LST turbo, topiranje odrađeno uskoro loli, od klope još ništa osim vita race-a folijarno, 1 put tjedno. Zaljevanje 3-5 dana 5 L vode. Pratim situaciju, pa u međuvremenu puknem dovoljno dušika za prijelaz da nebi bilo deficita.:D Temperatura vesela, nocna 28-30, dnevna 30-32, klima po potrebi, vlaga 40 -50%. Ovisno o tome koliko ce podivljati nakon switcha, takav ce bit odgovor i s moje strane...:udarac: Čak imam i mrežu u pripremi ako zaskripi.:puuuh:: Dobro se LSD oporavio, te podnio trening isto tako i Critical kush. Slike u prilogu Critical Kush LSD Skupa Dodatak Živjeli i živjela :vutra:
Pozdrav drugovi i drugarice, cjenjeni forume jedan veliki :respect: Prebačene na 18/6 sa 24/0. Laganini se priprema režim 12/12 po odlasku ICE-a iz velikog boxa koji ima jos par dana pa tako i ostale radnje vezane za daljnje napredovanje. Zapravo nemam kaj za nadodati, jer to je to :) Kada presele u box, zapravo onda kreče priča. Slike u prilogu Critical K. LSD Skupa
Iskreno, najradje bi ga za prvu banderu za jajca objesil:D Preznojil sam se, nekoliko desetaka tisuća puta skresao sve po redu... naravno diskretno koliko je situacija dozvoljavala...onako u sebi, znoj kapa a ja krešem haha Par krugova po kući ko baltazar, zapalio gens i iskulirao... Mah, jbg desi se svašta...ovo je najmanji problem... generalno gledano.. To je za njih cviječe, posadili bumo novo... :bocni:: :upiii:
Sensi Star druže stize malo jača turbina, pa bude pala temp. za koji celzijaner. Budemo vidjeli kako ce reagirati na stres kaj se topline tiče nego uz sve to, LSD je maloprije imao sudar s mojim sinom prilikom transporta na balkon...:mad: Jbg,frajer se vozi na tuniranom motoru i juri ko gluha svinja..i eto ...:grrr::grrr: @hazeri taman utegnuta da ju malac kresne... Neznam koga bi okrivio,ženu najbolje:upiii:...da mi bude lakše bar malo... Možda je dijete u svojoj podsvjesti htjelo klonirati, neznam...teško mi objasnit,kako ? Možda je samo bilo kloniranje u igri, a čale ne kuži...:fuck::fuck::fuck::fuck: = = Ili sreća u nesreći,ili kako već...:poop: Živjeli i živjela :vutra:
Pozdrav drugovi i drugarice, cjenjeni forume jedan veliki :respect: Vanredni update zbog presađivanja, te ostalih obaveza oko bilja. Došlo je do male promjene u smislu odluke oko litraže pota, znači prva komba je bila 18/11L, no ipak sam se odlučio na 18L LSD/ 18L CK. Presađene u supstart growmix od plagrona, te sada slijedi ubojito gorki trening. Vita race boost je spreman za uskočit, te je to jedini preparat koji dobiva. U growmix sam još prije zamiješao ostatak startrexa..cca 2 žlič. na 5L zemlje. Topirane jednom, te sada LST cropiranje, i stavljanje pod kontrolu na najjače. Prije Poslije Laganini je počelo roštiljanje u boxu te sada dolazi do izražaja, da TT100 mozda po zimi dela posao...no po ljeti zaista nema nikakve šanse sa 4 nula nula... Trenutno u boxu po noci 27-28, po danu 30-33 C. Slijedi oporavak te nastavak progresije u smislu napredka te ubrzo drugi režim rasvjete, tj cvjetanje 12/12. Dosta stresa za danas, no to je život... Živjeli i živjela :vutra:
Istina sensi, svjetlo i buksanje su problem jer su toliko velike,da se vide od bio kuda pa po danu izbrijavaju vani onako pasivno a po noci u boxu aktivno... Mislim da imam riješenje, viziju... i bit ce interesantno;) Trening tri puta tjedno po 1 h ;) hahah XD
Pozdrav drugovi i drugarice, cjenjeni forume jedan veliki :respect: Situacija je sljedeča, dosta mjesta se oslobodilo u boxu odlaskom NL-a pa tako i one primiču svojem posljednjem presađivanju. LSD bude išao u 18L, Critical u 11L, o treningu cu iducem updateu jer sada mi je jos nekoliko stvari pod upitnikom a vrlo je diskutabilno. Mislim da budu odmah po presađivanju, tj za koji dan, išle na 12/12...;) Očiti stretch budem riješavao treningom tek nakon presađivanja. Hrana nula bodova, režim 24/0, temperatura vani po danu 20-28 12 h, box 12h temp. 28-30 C. Vlaga 40-60 % ovisno o vremenu. Zaljevanje svaka 2-3 dana. Slike u prilogu LSD Critical Kush Zajedno Živjeli i živjela :vutra:
Pozdrav drugovi i drugarice, cjenjeni forume jedan veliki :respect: 1 update, zapravo još čekaju red na big box. Tik prije seljenja, bum ih presadil u finalne posude 18L/11 L. Od hrane nikaj osim vita racea, folijarno 1 x tjedno. Topirane jednom, te režim je 24/0, temp 25-27 vani, 28-30 pod svjetlom,vlaga 40-50 %. Slike u prilogu LSD Critical Kush Skupa Živjeli i živjela :vutra:
Hehe drugovi hvala vam, bit Ce zanimljivo. Neki novi elementi, na kraju Bumo vidjeli kako Ce se odrazit. @Imbra Presvetli ,u pravu si. No, odgadam sve radnje koliko mogu Kako bi kupio potrebno vrijeme da zavrse.. Malo sunce, malo u veliki box, malo tamo i bude to.