Obavještavam poštovanu zajednicu da je na programu nova sezona Tajnog vrta....emitiramo jedamput tjedno Ko i svaki put, kod mene samo provjerene i renomirane banke/proizvođaći sjemenja....ne volim ove dotepenske američke izraze, draži su mi domaći :D ovi nikad-čul proizvođaći sjemenja ne mogu u moj vrt ewo vrta, model predratni stodvadesetka.....je bezeveze, nema ni rukave.....samo rupe....al su fine kvrge iz njega izašle...... O sjemenu ima u naslovu pa slobodno gledajte :D dva LCxHP, dva CK i jedan za dušu S#1 Turbina je 150 a čupa oko 550 kubika na sat....ne znam napamet...tak nekak a po njima od prvog dana šamara dobri stari Rade snage 25 w....radi ko prvi dan....mrvicu glasnije.....kasnije pojačanje Zasad svjetli MH 250 a kasnije......normalno, ide pojačanje Zemlja - slikovito......mada može bez problema ova zemlja bez dodataka Od poštara do izbijanja iz zemlje je prošlo manje od dva dana....najbrže ikad Trebalo je bit 3 LCxHP ali jedna je zginula po putu pa su sad dve ostale Manje posude su 2 litre a veče 4.......kasnije pojačanje :D I tak je to krenulo......prije dva tjedna.....zadnje slike su 14 dana života Ova zadnja nije presađena jel mi fali pol kante zemlje da mogu presadit normalno :fuck: budem sutra Od hrane je Hesi kutija u opticaju i dobijaju SV, Root i PZ u dozama kolko piše na flaši....kod mene nema ono budem pola za početak ovo ono...kolko piše tolko ide.......prije dupla nego ispod mjere......ovo se odnosi na Hesi....druga hrana - druga priča Lampa je na jedno 20 cm od ove srednje....moj nepuni pedalj....250etka ne grije niš posebno u ovom prostoru pa to Rade s lakoćom rješava + turbina na prvoj brzini PH metar - normalno da imam.....ali ga nisam izvadil iz ladice jedno godinu i pol Od zahvata po biljkama ide rezanje špice i to je to do cvata, onda skidanje kilavih grana i to je sve Ako ne zaboravim....onda zaljevam s odstajalom vodom....dan dva tri.....ako zaboravim onda direkt iz pipe i šus u posudu....prije par godina je bila