
Galerija nije uvezena
Nakon prošlog neuspjelog growa : https://forums.vutra.org/dnevnik-uzgoja/9259-mightyherb-140-w-cfl-grow.html?highlight= kupljene su sjemenke iz Royal Queen seedsa , i za sada ide u redu... box je isti , zemlja ista, gnojivo je nekakvo BIO... Samo sta nazalost na vrijeme nije rađen LST ( ne pitajte zasto) i sada je veća biljka došla do lampi... U 5. tjednu su , još je 4 do kraja po uputama... Danas sam morao prislino napraviti LST , to mi se cinilo kao jedina opcija, uspio sam ih koliko toliko saviti, valjda ce izgurati do kraja :) Evo slika :) LST :)