Datum nicanja semenke: 22.03.2021 Isklijavanje u vlaznim ubrusima 48h Početak vegetacije: ~ Breeder: Seedsman, Barney farm Strain: Jack Herrer auto x 5 Gelat Og x1 White Widow x1 Ayahuasca Purple x1 Vrsta uzgoja: Potground H - 10% perlit Tehnika uzgoja: resavamo u hodu- Lst i topiranje sigurno Rasveta u vegetaciji: Sunmaster 600w dual spectrum Snaga svetla u vegetaciji (W): 600 Rasveta u cvetanju: Hps 600w dual spectrum x2 Snaga svetla u cvetanju (W): 1200 Reflektori adjust a wing sa super spreader-om i aircool tube bez hladjenja Nutrijenti: Slavol, Hesi root, Hesi Phosphorus, Hesi Bloom Box: deo sobe 2x1.5m vazdusasta folija po zidovima Ventilacija: tt200 pro(1000m3/h) sa termoregulatorom i regulator brzine okretanja, kupatilski fi200(400m3/h) , stubni vent i jos jedan sobni za cirkulaciju Ph Milwaukee, digitalni i mehanicki tajmeri, ovlazivac vazduha 6l, grejalice, kad krene cvetanje bice i odvlazivac Saksije za pocetak 1l pa cemo autose prebaciti u 25l a ove 3 photo idu u 16-17l Sta je plan: 5 autosa pod jedan reflektor, 3 foto pod drugi. Prostora imaju, svetla imaju, malo ce biti problem odrzavanje temp po mraku zbog snage ventilacije jer je previse jaka i vuce vazduh iz ostalih prostorija gde je dosta hladno al cu vec ishendlovati te stvari. Malo me hvata trema jer mi je prvi grow bio vrhunski a proslo je dosta vremena pa bih da probam ponovo. Ocekujem podrsku i ne zamerite na nekim glupim pitanjima opet mi se sve zbrkalo kao na pocetku :) Mentorstvo @Jednomsemora Jos slika ide kasnije Zivi bili :thumb::respect: