Moje prve biljcice.Interesuje me da li sam zajebao ovu drugu biljcicu jer sam joj odsjekao vrh.Prva baca cvjetove dok druga baca hedove.Ne znam nista o uzgoju. Zemlja obicna Sjeme uzeto iz njapasa koji sam kupio Nikla tamo sredinom marta u saksiji od palme Biljku drzim na tarasi Nisam dodavao nikakva djubriva niti je spricam bilo cime.Jednostavno sam je pustio da raste kao sto su rasle prije svih tih derivata.Zelim cistu domaju koja se sama izborila sa prirodom.Zalijem je jednom dnevno ujutru sa flasom kole od 2 litra.