Pozdrav, ovo mi je prvi grow ikad, nisam mislio da ću otvarati dnevnik ali eto nešto me tera :D Pripremao sam se dosta dugo, čitao brda dnevnika i mentorske kutkove, uglavnom Badijev. Poželite mi sreću i nadam se eventualnoj pomoći ako bude trebalo :) Zemlja: Potgrond H Seme: Bruce Banner #3 Auto (Herbies Seeds), Moby Dick Auto (Barney's Farm), 2x GG#4 Original Glue (Fast Buds), Amnesia Auto (World of Seeds) Hrana: Plantella cvet, možda Slavol Trening ću odraditi LST na jednoj GG#4, čisto da vidim razliku između neistrenirane i trenirane. Semenke stavljene na klijanje 01.05. Proklijale sve osim amnezije 03.05. Pa stavljene u saksije sa zemljom. Sve su izašle iz zemlje otpr. 05.05. Za sad su u ovoj plastičnoj kutiji sa izbušenim rupama da ih štiti od kiše i jakog vetra dok su još male, nažalost vreme je baš oblačno i najavljuju noćne temperature 5-6 stepena pa sam mislio da predveče napunim neke flašice sa toplom vodom i obložim ove duže stranice nečim da im održava toplotu preko noći. To je to za sad, ako ima neko neke predloge kako još mogu da im zadržim toplotu da mi se ne smrznu jadnice preko noći bio bih zahvalan, hvala :D Slika od danas, 07.07. Temp. je oko 15 stepeni al sam ih tek bio izbacio pa je očitavalo malo više. Neću više biti u mogućnosti da ih držim unutra pa bi mi, kao što sam već rekao, značilo nešto da zadržava toplotu preko noći.