
Galerija nije uvezena
Pozdrav svim vutrašima! :) Evo nakon dosta edukacije na ovom forumu i puno pročitanih postova, krećem u svoj prvi grow. BOX Trenutno je veličina 0,6m(dužina) * 0,6m(širina) * 0,8m(visina). Planiram ga povećati u visinu još kojih 40 cm. Box je poluotvoren jer još nabavljam materijal i zasad još nema nikakve ventilacije. Obljepio sam 3 stranice sa unutrašnjom stranom tapete. POSUDE Trebale bi biti negdje oko 7-8l. RASVJETA SunMaster HPS dual spectrum 250W + reflektor. ZEMLJA Composana universal. GNOJIVO Plantela List i Cvet. CURE Dvije veće su nepoznato sjeme (nadam se da će barem jedna biti žensko), a treća najmanja je feminizirani Jack Herer. Jack je stavljen na klijanje 22.3. a posađen 24.3. u posudu od 2 litre, znači danas mu je 10. dan vegetacije. Ostale dvije cure su stavljene na klijanje 14.3., a posađene su 16.3 također u posude od 2 litre. Danas im je 18. dan vegetacije. Curke su super i baš mi se sviđaju :) TRENING LST + ScrOG (ovo je u planu, ali sigurno ću nešto zajebat :)) JUČER Presađene su u velike posude od 7-8l i prvi puta su pognojene sa trecinom doze Plantele List (5ml na 2l vode) Korijenski sustav najvece biljke i mali Jack presađen nakon samo 8 dana :) EDIT : Sve zajedno u boksu. Situacija je takva kakva je, trenutno im ne mogu pružiti baš dobre uvjete, čekam da sjedne plaća. Čini mi se da se malo muče jer kad žarulja svjetli temperatura i vlažnost su 30C i 20%, a kad ne svjetli 20C i 30-40%. Pitanja: 1. Koji bi mi materijal preporučili za zatvaranje boxa? Planiram nekakve lagane, tanke i drvene ploče. 2. Koja jos gnojiva da kupim? Planirao sam još Super Vit uz Plantele. 3. Kada je najbolje krenut sa LST? Najveca ima oko 15-20cm, jel to ok za počet? Svi komentari, kritike i savjeti su dobrodošli! Pozdrav