Pozz svima!! Box š 67 d 30 v 78 Svjetlo cfl 2x 1530lumena 6400k 4x 1450 lumena 6400k Zemlja florabella univerzal Ventilacija pc vent 120 ispuh i jedan 60 za mjesanje zraka Gnoivo planetella list u pripremi Sjeme nepoznato sa ceste drzano u destiliranoj vodi 24 sata i stavljeno u vlaznu maramicu nakon dva dana proklijalo17og stavio jucer u casu i prekrio najlonom Danas jedna izasla jedna gura zemlju a trece jos nema rezim svjetla 18-6
I berba je odrađena stavljena na susenje bella je dala 114g minus grane
I nakon zeninog inzistiranja da probamo jedan hedic sviđao joj se efekt koji je bella pruzila pa je jucer stavljena u mrak do sutra i onda berba i sušenje trihomi su cca 5% smeđi ostalo mljecni i prozirni
Flush odrađen uz lagano fino tusiranje nakon kojeg je dobila njezno brisanje mekanom krpicom i osusena lagano s fenom(bez grija) i vracena u box :)
Ide za 15+ taj dio mi nije jasan Hvala jos jednom:):thumb:
@Smells znam da ce zutilo ostat e sad molim te znam da gnjavim Nakon flusha da opet gnoim sljedece zaljevanje ili da ostavim do kraja na vodi Hvala na odgovorima i savjetima
To sam i ja pretpostavljao Smells ali nisam gnoijo vec 3 zaljevanja vec zaljevao samo vodom 6.5 i a zutilo se i dalje siri zato mi nije bilo jasno Mislis da bi bilo pametno jedan flush napravit ili da teram dalje posto je mislim jos tjedan dva drzat??? Do flusha i onda 10etak dana jos na vodi samo
Posto je danas bilo vrijeme zaljevanja malo sam citao i proucavao i dosao sam do zakljucka da mozda nisu zuti listovi od pregnojavanja nego od manjka hrane pa sam joj dao punu dozu panetelle cvijet i testirao sam vodu koja je izasla na dno posude te je ph bio 5.5 sto bi po meni bio manjak hranjivih tvari ako grijesim nek me netko ispravi jer ovo je prvi put u cijelom growanju da mi se to desava
Pozz vutrasi evo 54 dan od pokazivanje spola trihomi su poceli biti mljecni pokoji smeđi malo sam je spalio s planetellom cvijet posto je dva zaljevanja za redom bila puna doza sada vec 3 zaljevanje samo vodom 6.5ph u novom boxu se ugodno osjeca lampa na 23cm od vrha biljke temp 27-28 dan 19-20 noc vlaga kontrolirana dan 39-43 dan i 45-50 noc mislim je pustiti jos 2 tjedna i onda flush pa jos 2 tjedna samo voda
Pozz evo updateic bella je presla u novi box pod 250w hps dvaput zaredom sam je gnoio pa su listici na vrhovima malo poceli zutit ali izgurat ce do kraja jos nekako od sada zaljevanje samo vodom
Pozz ekipa :vozdra: Evo jedan slikovni update jucer smo se zaljevali s planetella cvijet drugo zaljevanje zaredom s gnoivom sljedece preskacemo
I tako gledam ja bellu i mislim si pa ti vrhici i nisu bas mali a nije jos ni gotova:)
Pa kad je dobar hihihi biljka za sve:joint2:;)
Samo nek ona ljepo sazri nek bude i u 2 mjesecu al da bude kako treba strplen spasen;) A caj se vec pije ovo je druga sad tura :):razvaljen:::thumb:
Pozz vutrasi:vozdra: Evo jedan updatic 34 dan od kad je bella pokazala spol ljepo se popunjuje malo sam poskidao listice da hadovi dobiju svjetla po meni ljepo izgleda nema nikakve znakove prehranjivanja ili manjka icega E sada po mojoj procjeni berbu bi odradio cca za novu godinu ali cemo viditi sta ce ona pokazati
Sve pet :):thumb:
Moj box drugi je u izradi sada radim ga 50x50x120 kontam da uguram 250w lj jos sam u racunicama pomalo ali da bude kako treba i nemoj uski radit jer je tesko kontrolirat biljozu
Hvala Cerak !! Je prvi mi je i trudim se al sam se bogami nacitao o svemu i jos uvjek ucim malo sam je zapustio zadnjih dana ludilo na delu al bitno al osnove joj pruzam :) Zao mi je sto je jos malo nisam pustio u vege dosta je niska al za prvi grow da se upoznamo nije lose:razvaljen::;)
Danas zaljevanje bez gnojenja voda 6.5malo su listovi klonuli Mnogo pocela da cuga;)
Mali update 17 dan od kad je pokazala spol temp 25-27.5 i 37-42%vlaga dan a noc od 17-20 i 56%vlage Zalivena jucer samo s vodom preskoceno dva gnojenja jer je pokazivala zute listove na mladicama
Evo malo treninga posto je sinoc zalivena pa se ljepo savija pa da mozemo jos malo spustit zarulje
Planetella cvijet jednom s trecinom drugi put s pola doze i sada samo vodom 6.5 ph Al to mi je odpocetka tako i kad izrastu dođu ok
Evo jos slikica van boxa Prenajedena nebi trebala bit jer je zaljevam kad se zemlja skroz osusi tek sam je danas zalio A sa vlagom se jos ganjam padne pre nisko 37% a ovlazivac mi je riknuo na servisu je
Evo slikica
Htio bi cuti vase misljenje o mojoj miljenici
Hvala jesam bas prije sat vremena i morao skinut par listova jer su mi full zaklanjali vrhove a nikako ih nisam uspio odmaknut!! al nista previse
Pozz ekipa!! Evo jedan updatic 7 dan cvjetanja temp 28.5-30.1 vlag 37-45% malo smo se zezali ona dole a ja gore :) jedan vent od barem 300m3 bi bio taman s filterom ovaj od 260m3 je ok bez zalivena jednom prije 5 dana s 1/3 gnoiva i danas jos jednom sa pola doze sljedece preskacemo nismo dobili nove zarulje jer je neisplativo za te pare i mh i hps uzmem ali smo dodali jednu plavog spektra Mislim da ljepo napredujemo zuti listovi na mladicama bili su i na prijasnjim pa su se sada ok tako da se previse ne uzrujavam. Evo i slikica
Pozz Evo jucer zemlja bila suha pa reko malo da dodamo gnoiva! pa je curica dobila 3ml na litru vode cisto da vidim kako ce reagirat I malo smo preuredili izduv ;) Filter stavili u box a vent dolje mirisa nema a i temp i vlaga ok evo slikica od danas
Situacija u boxu je sljedeca jedna je poklonjena frendu koji ima prazan box jer nisam mogao bit krvnik pa da je secnem za drugu sam ustvrdio da je musko na par mjesta pronađena muda u razvitku i ostala je sada jedna (ona s najvecim sisama :joint:)koja sada fino dise punim plucima :) I ako bude sve kako treba sutra bi trebale stici 6x philips tornado 32w 2160 lumena 2700k svaka misli da ce joj to biti dovoljno za cvjetanje;)
Mislim da je ova muskic ljevo kao da je jajasce????
Hvala!! Ma ostavit cu jednu samo jer ja stvarno nemam predođbu koliko ce se jos razvit i narast al kako vidim po ovom do sada jos dosta !! Zelim ljepo odradit grow za prvi put a ne da se pate one i ja !! Zelim da malo upoznam njen rast i ponasanje zao mi ih je al jos vise bi mi bilo zao da ih vidim u boxu sve u kojem nemaju ni zraka ni svjetla i da crkavaju
Slazem se prvi mi je grow stvarno pazim na sve i vec sad se muce !! cirkulaciju zraka mi zaklanjaju vazne i nije ljep protok a i ne mogu fino postavit ventove da u nih pušu jer mi riba lisce a i svjetlo gube ove dvije sa strane jednu cu ostavit i napravit to kako treba
A i meni ih zao tako su mi drage i ljepe Bilo u planu da samo jedna ostane al ... Vidit cemo sta cemo
Ah sa dvije cu nekako al sa tri nezna sta cu al bumo nesto smislili bit ce neki scrog do bola ne vidim drugo sta u tom malom boxu
I jos jedna dama:banana_rasta:
A da se ne muče s temperaturom dobile su novi ventilator 260m3 i filter sa aktivnim ugljenom rucni rad pa nam je sad temp 28.5 i 50%vlage mislim da ce im bit fino:) I radimo na novom boxu al da ima sve kontrolirano al to cemo u nekoj drugoj temi:razvaljen::
:let:
I obecana slikica !! Po meni curica??!!
I jedna curica izbacila niti veceras fotke:banana_rasta:
Nesta smo izbacili nisam siguran sta??!! al po ovom bi bili muskici ????
Malo da mi odmori ventilator radi bez stajanja a i neke dorade sitne da rjesim na boxu.
I lagano sunčanje vani je 20c a na suncu 25-26c uz lagani povjetarac:);)
Hm! bilo bi zanimljivo :)ali cemo vec smislit nestu u toku makar novi box ako bude guzva ionako mi u planu novi 50×50×100 150-250 hps plan u izradi;)
:)Pa ipak pvi grow mislim da bi bilo u redu jedna curica;)
Mali update 11 dan rezima 12/12 . temp /vlaga dan 26.5-27c 50%vlaga noc 21-22c 60-65 % Zalivene prije dva dana sa cca 7dcl vode taman da malo iscuri na dno Sljedece zaljevanje za dva dana bez gnojenja posto se ljepo razvijaju U boxu je bas guzva nadam se da ce bit jedna cura a sumnjam na ovu ljevo jer samo ona mirise i to podosta za tako malu biljku
Hvala !!prvi put mi je da to radim tako da sve citam i gledam pa sam razmisljao da ih odma tretiram!! Neznam dal je to ok za njih ??? napravio lagane udubine tamo di je lisce dodirivalo tako da ne dodiruju !! Puno pozornosti dajem tome znam da ce poceti trunuti
Topiranje urađeno i ostaju na 12/12 do kraja pa kako bude !! Nadam se da sam topirao kako treba ??svaka primjedba dobro dosla !!
Jesam sve sam procitao u vezi svega i to detaljno ali cemo jos jednom procitat ko i uvjek prije djelovanja
Ok hvala Topiranje koliko sam skuzio rezem najgornji vrh jedno 3 mm od dna??
Hvala na svjetu U planu mi je ostavit samo jednu biljku s lst i topingom I da sto se tice topinga jel mogu to sada odradit ili da ih pustm dok ne pokazu spol ?????
Mali update 6 dan rezim 12/12 miris se lagano vec osjeca temp dan 25.6 vlaga 55% noc 20.5 vlaga 47% fino napredujemo bar po mom misljenju znakove spola jos ne primjecujem Ova jedna koja je malo mjenjala boju je dosla sebi