Ime vašeg dnevnika: MosquitoNetTech #2 Datum nicanja sjemenke: 14.01.2020 Početak vegetacije: 16.01.2020 Breeder: Seedsman & Blim Burn Strain: White Widow, Blue Ice Og, Girl Scout Crack, Girl Scout Cookies Vrsta uzgoja: Zemlja bio bizz all mix Tehnika uzgoja: High Stress Training, Screen of Green (ScrOG), Topping, Defoliation Rasvjeta u vegetaciji: HID (ili hps/mh) Snaga svijetla u vegetaciji (W): 600 Rasvjeta u cvjetanju: HID (ili hps/mh) Snaga svijetla u cvjetanju (W): 600 Nutrijenti: Advanced Nutrients Ostala oprema: Mreža sa kockama 10cm x 10cm dužina i širina 110 x 110, mreža za komarce. Sad ču napravit malo čvršču mreže za komarce koristeči bambusove štapove. Okviri za držanje rajčice(upgrade na moj način ;)) Dodatne informacije: Šator je Home lab 120, ispuh je blauberg 150 sa toplinsko i zvučno izoliranom cijevi, za vjetar je osiguran eurocool vent, tegle od sjemenja ce bit 2 litre a finalni ce bit 11 litara ponovo idem sa mosquito net tech, sa tom tehnikom uzgoja sam dobio najveci urod tjekom mog indoor iskustva. pa ajmo ponovit lekciju sa vise iskustva Slike boxa:
Pozdrav forume. Konačno se pronašlo vremena za update Cvječe je ubrano. Nemam baš nešto slika sa harvesta (nije bilo vremena za naslikavanje) Prva je na redu bila Girl Scout Cookies (blim burn) Završila je na 62. Danu cvjetanja. Završila je sasvim solidno, miriši zemljasto sa notom citrusa. Sljedeča je bila: Girl Scout Crack (seedaman), završila je na 64.danu cvjetanja, sa predivnim debelim i mirišljavim cvjetovima. U istom danu sam ubrao i White Widow (seedsman) isto je završila u 64. danu cvjetanja. Miris jako sličan GSCookies. Ali ova je bogatija trihomima. I zadnju Blue Ice Og (seedsman) sam ubro u istom danu, završila je na 66. danu cvjetanja. Miriši na zemlju i mentu, meni malo težak miris, al zato bolju polovicu impresionira:) ove zadnje 3 se suše u boxu a cookies je u kutiji. sa ventilacijom Evo i nekoliko slika sa berbi sljedeče mi ostaje zabilježit brojike ak ču uspjet izvagat:D Još para dana su na spagi pa idu u manikiranje i cjuranje Zivi bili:)::grupnjak:::razvaljen:::vutra::sun2::let::wave:
Pozdrav društvo. Našlo se vremena za neki brzinski update Sve cure su na vodi a uskoro sljedi i branje:makaze::makaze: Več je tjedan dana prošlo od smanjivanja svjetla na 11 sati. Prije 4 dana sam čekiral trihome i situacija je odlična. Blue Ice GSCrack GSCookies WW evo i kak su izgledale prije 2 dana Blue Ice OG- danas je 58. dan u cvatu Girl Scout Cookies- Danas je u 56. danu Girl Scout Crack- Danas je u 56. danu White Widow- Danas je u 56. danu Evo ih i sve zajedno Sljedeči update sljedi Harvest za GSCookies. jedva čekam da zamastim škarice jer je staklenke prazne::ludak::::listomahanje:::rolleyes::let::rasta:
Bok ekipa, Evo, konačno se našlo vremena za update, Cure fino napreduju, udebljale se od zadnji puta:banana123:::banjahanje:: a to i očekujem od njih Prije deset dana sam im počeo dodavat Overdrive, a izbacio sam Big Bud. mislim da je to to od AN, sljedeče zaljevanje dobiju melasu i do kraja samo voda Blue Ice OG 48 dana u cvatu Vrhovi ljepi, veliki, al nisu se baš nešto udebljali, valjda če sad u završnici. Trichoma ima dosta ali su duplo manji od ostalih Girl Scout Crack 46 dana u cvatu Ova izviđaćica se pravo udebljala, miris je božanstven, ko da sam kod djeda pod brajdom izabele. prefino i slatko, jučer sam otkinuo po koju kokicu cekam još par dana pa ču ju probat. Whitw Widow 46 dana u cvatu Sad mi je jasno od kud u imenu White, sva je bjela od šečera::volimj:::banana_rasta:Prevladava miris bora pračen mentom. Prije 5 dana sam otkino po koju kokicu, jutros sam zapalio, i bome me fino provozala. bit če to pravi bombončić. prognoziram da če oko praznika rada otič pod nož Girl Scout Cookies 42 dana u cvatu Pravi kolačič, samo ne mogu detektirat po čemu mriši. do nje je Crack a on preuzima prvo mjesto u mirisima čim otvorim box. Imala je napad pauka (opet), Vjeroojatno su izašli iz zemlje i nastanili se odmah na početku stabljike. Čim sam primjeto paučinu odmah sam ih ubil sa Eliminatorom. Isti sam dodao u prehranu i zalio je, sad sam ih i u zemlji riješio:mario::::umirem:::grob: Evo i po koja zajednička Još malo i završili smo i ovu avanturu. do sljedečeg puta budite zdravi, veseli i debeli:)::lulamira::::grupnjak:::mario:::vozdra::sun2::wave::vutra:
Znam da nevalja::volimj::. Zbrisal si s metorskog kog da sad uzmem:D:rofl: Fala druže::grupnjak:::joint:
Bok ekipo. Evo da zabiljezim tjedni update. Fino su se počele popunjavati prefino mirišu sve zajedno. Danas su od hrane dobile Iguanu Bloom, Big Bud, Rhino Skin, sensizyme, B52. Zaljevanje prije toga su dobile Cal-Mag, Big Bud i Bud Candy. Blue ice og oko 34 dana u cvatu Girl scout crack Oko 32 dana cvate White widow oko 32 dana cvate Girl scout cookies oko28 dana u cvatu I evo ih Sve zajedno Živi i zdravi bili do sledečeg puta::listomahanje::::volimj:::rolleyes::vutra::wave::joint2::joint::razvaljen::
Bok ekipa. Bio sam kod cura. Za sad se dobro podnose fino su se pocele popunjavat Evo nekoliko pojedinačnih slika Blue Ice OG on je u 27 danu cvatnje Girl Scout Crack oko 25. Dana u cvatu White widow oko 25 dana u cvatu Girl Scout Cookies oko 21 dan u cvatu I zajednicke Eto ih. Sad se samo trebaju udebljati ::listomahanje:: :banana123::banana123: Budi mi zdravi veseli i debeli. I ostanite doma.
Evo da zabiljezim, proizveden stres. Kad samnponovo postavio box i upalio HPS, nastelao sam timer, ali ga nisam ukljucio da radi. Svjetlo je radilo oko 48 sati. ::poguzi:::fuck: tad sam dosao do njih trebalo ih je zalit, zalio sam ih sa Iguana bloom, sensizym, B52, Big Bud. Ugasio sam svjetlo na 18 sati i sad opet radi normalno 12/12. Nisam bio u prilici to drugcije izvest. Mrežu sam postavio, nije ko sto je bilo prije al bit ce im dobro i ovako. Pistile su dosta posmeđile al opet ih je puno novih i svjezih. Več su porilicno bogate trihomima Slike nakon 48 sati svjetla Jedna od jucer prije pocetka normalnog rezima Bit ce u nedjelju kvalitenijih slika. ;):rolleyes::gled::let::cool23::sun2::wave:
Pozdrav ekipo. Kasnim s update-om jer sam imal situaciju s potresom. Morao sam odselit. Kuča nije za život. Cure su kolko tolko dobro. Živ sam to mi je najbitnije. Evo malo tuznih slika sa selidbe Sutra cu vjerojatno ic postavit mrezu natrag. Nadam se da ih nisam previse stresiral sa selidbom Budite mi dobri, ostanite doma i cuvajte se korone.
za takve domače partije sam uvjek:):spliff:::lulamira:::)):cool23:
Pozdrav dragi Vutraši i Vutrašice Došlo je vrijeme za update U boxu sve super, nema problema, proslo je 19 dana od flipa. Od radova za sljedeci tjedan najavljujem još jednu defolijaciju. Od hrane sam im izbacio Iguanu Grow. Za početak jedan video White Widow(seedsman) oko 10 dana cvate pocela je opako smrduckat, krenuli su i trihomi::listomahanje:: Blue Ice Og ( seedsman) 12 dana u cvatu Od kad sam maknuo mrežu najviše se strecha, sve u svemu bit ce iz ruznog pačeta, jedan prekrasan la-bud:D Girl Scout Crack (seedsman) oko 10 dana cvjeta Odlična izviđačica, sve si mislim da bi sljedeča mogla solirat u ovom boxu::listomahanje:: počela je nabacivat trihome::volimj:: Girl Scout Cookies (blim burn) oko7 dana cvjeta Čudno spava, za razliku od ostalih, baš mi je sexi kad je takva::volimj:: I za kraj nekoliko zajedničkih Živi i zdravi bili ::lulamira:::razvaljen:::vozdra::wave::joint2::joint:
Pozdrav ekipo Samo da zabilježim. Stigao mi je Eliminator, insekticid i fungicid. Isprobat ću ga preventivno :spliff: ::listomahanje:::udarac::mario:: I naravno poklončić, ljepi bedž
Velis par hhhh. Samo crack ih ima 30ak::listomahanje::
preveč hhhhh. cek da nadem kako lik od kog sam kopiral mosquitonet, to radi... još brutalnije... čemo da vidimo in a week :D
UPDATE Ko što sam najvio , jučer sam uradio Loolipop i Defolijaciju, Napravio sam to pravo muški:) Iz ovog , sam napravio ovo Sad su čiste i spremne za nastavak Na meniju im je Iguana Grow, Iguana bloom( u svakom zaljevanju) Bud Candy, Sensizym, B52, Rhino Skin( to dobe jednom na tjedan), od sljedeceg zaljevanja ide i Big Bud. Zaljevam ih svaka 3 dana svaku sa 3,5l White Widow( seedsman) 2. dan od kad je krenula u cvat Sa mrežom sam je odlično zaustavio U jednom momentu je bila i do 30cm viša od ostalih sad fino čhilla u ravnini sa ostalima::grupnjak:: slikano jučer nakon šišanja Slike od večeras Blue Ice Og (seedsman) Dosta slabo je popunila svoj čošak,( od početka je takva) dosta velik internodni razmak, sporedne grančice se slabo granaju... Jednostavno mi se ne sviđa kako raste i mislim da je više neču sadit. Osim, ako bude najfinija koju sam probal:D Najbrža je ušla u cvat, sad je na 4. danu slike na šišanju Slike od večeras Girl Scout Crack( seedsman) 2. dan od kad je krenula u cvat Odličan napredak, ( ova ide na listu najboljih koje sam growal). ne buni se na ništa, jos trazi jest, iako dobije u svakom zaljevanju:banana123::banana123: Slike nakon šišanja slike od večeras Girl Scout Cookies (blim burn) 2 dana od kad je krenula u cvat Pije najviše , prekjucer je popila 4l, odlično izgleda, mada je ova izviđačica iznad ljepša::volimj:: Slike poslje šišanja Slike od večeras I za kraj sve zajedno. Budite zdravi veseli i debeli. do tipkanja:cool:::lulamira:::spliff::razvaljen:::rasta::vutra:
Danas je na redu loli. I bolja polovica me vec ispituje kaze "cure ti imaju dlakave noge, nikad nisu tak bile":D:D Edit: ma sto bi ga zaebo:D samo djelim predobru tehniku s vama na :vutra: Edit: @budalin radio sam u prvoj epizodi Mosquitonettech bez mreže za scrog. No, tad sam na biljama od malena stavio dva kruga da lakse usmjeravam biljke i ispalo je super, al ovako s mrežom za scrog je daleko bolje. Moš zavirit u dnevnik pa vidi
Evo i neki Video kako to izgleda ::listomahanje:: :wave:
Ja dam se zaljubio u tu tehniku. Gledao bi ih danima sad kad sam mako mrežu :gled: :gled:
Vanredni update Maloprije sam maknuo mrežu. Mogu samo reči da sam to vrhunski odradio. Dobio sam zeleni tepih ::listomahanje:: ::listomahanje:: ::listomahanje:: ::listomahanje:: ::listomahanje:: Da ne trkeljim puno, nek vam slike kažu sve Neke su več 2-3 dana u cvatu. Brze su nema šta. Jedva su cekale da im maknem mrežu, svo lišče se odmah krenulo molit ::listomahanje:: ::listomahanje:: U nedelju sljedi redovni update. Stay on:rolleyes::vutra::wave:
Vrijedi probati. Ja mislim da ču u svakom growu primjenjivat ovu tehniku :thumb: :) :joint2: :wave:
U svim srednjim grančicama koje se provuku do gore ::listomahanje:: . Hahahah :lol::lol::lol::lol: da da dva kruga napravi. Hahaha zekam se. Ne umotava se ona nigdje. Prati i vidit češ kako je ovo vrhunski
Pozdrav ekipo:rolleyes::vutra: vrijeme je za update Cure su u 46. danu života od toga su 4 dana na 12/12. Ovaj tjedan je bilo pono posla, prije 5 dana popravio sam mrezu sa kockama 10 x 10 cm ( c tekucom plastikom sam učvrstio spojeve mreze), istu sam i postavio na biljke GScrack sam podložio knjigama da je ljepse razvucem pod mrežom:let: Prije 2 dana zapčet je Mosquitonettech. Za one koji neznaju kako ovo funkcionira, vidite moj prvi dnevnik s ovom tehnikom;). mrežu ču lagano dizati ako bude potrebe. s ovime ču postič da mi dosta donjih vrhova dode skroz gore u ravninu sa "glavnim" vrhovima prije postavljanja i poslje. Dražat ču mrežu na biljkama 7-10 dana. Ova mreža je dobila novi okvir:mario:: White Widow(seedsman) Nema više muke sa savijanjem:) na postavljanju mreže sam je polomio, al sam je uspio spasit. baš je ko Fenix::volimj:: Zaljevam je svaka 3 dana dnevno popije oko litre, nekad i koji dcl više. Hranim je svako zaljevanje sa iguanom grow, zadnje je dobila i cal-mag, b52, sensizym. Sljedeče zaljevanjje ide i iguana bloom, bud candy i rhino skin. Pod mrežom za komarce je najviše napeta da bukne u visinu. Sve u svemu, ja sam prezadovoljan. Slikano na postavljanju mreže Slike od sinoč Blue Ice OG (seedsman) Od kad sam prebacio na 12/12, puno ljepše mi izgleda nego u vegi::volimj::, nju sam isto uspio polomit kad sam postavljao mrežu::ludak::, srečom tu je teflon da riješi stvari:bocni::. biljke hranim na isti način, za sad im svima odgovara::banjahanje:: Na postavljanju mreže od sinoč Girl Scout Crack( seedsman) Odličan napredak, na postavljanju obične mreze sam je podložio da je ljepše rastegnem. ova bi bila vrhunska za soliranje u ovom boxu. možda je ona na redu za soliranje za sljedeči grow:idea:. čekam da kušam to cvječe tad ču bit pametniji:razvaljen:: Na postavljanju mreže Od sinoč Girl Scout Cookies (blim burn) Super napreduje, ima najviše lisne mase, ali ima pojava paukova. Na jednom listu sam pronašo 20-ak beštija, od malih beba do pokretnih pauka, snimio sam ih pa cu kroz koji dan okačit video. Sad mi je nešto teže provjeravat dal ima još tih beštija, kolko sam provjerio nema ih na ostalim listovima. Malo mi je zahebano koristit Demitan, previše je to kemije pa se nebi igrao s time. U međuvremenu sam pronašao 100% prirodno rješenje za sve te beštije uključujuči gljivična oboljenja i pljesan. čekam da dođe uzorak pa da vidimo ko če tu koga::sex:: Na postavljanju mreže Od sinoč došli smo i do kraja još jednog updatea. na sljedečem skidam mrežu pa ce se vidit cilj ovog treninga::listomahanje::::volimj:::sun2::joint2::joint::rasta: stay On:vutra::rolleyes:
Pozdrav ekipo. Vrijeme je za update U boxu se borim sa savijanjem udovice i bluice:watch:. Inače sve ok, beštija nema, ja zadovoljan. Još po koji dan i bacam rezim svjetla na 12/12. Kad prebacim krečem sa mrežom za komarce::listomahanje:::mario:::razvaljen:: Eh tad sam miran sa mučenjem, navlačenjem, cropanjem itd... White Widow (seedsman) E baš ona mi zadaje probleme, dva put sam je polomio, cropao, svakako vezivao al diže se uvjek i uvjek, a trebam ju držat niže radi zadanog treninga. Bit če ovdje pravih cvjetova. Jedva čekam da stavim mrežu pa da ju zaustavim donekle. šraf je pripremljen::umirem:: jučer navečer sam ju natezal i pritezal nakon slikanja Slike od danas Uvjek mi nekako pobjegne neki snop od obljeska hps-a:fuck::whato:: Blue Ice OG (seedsman) "Bluica" sam ju nazval:puuuh::. Ima jaaako čvrste grane jedva je savijam a ni ne pucaju bas nesto da bi se slomile, moram se malo više potrudit da bi ju polomio, jer ju jesam::umirem:: A nek ona samo bude jaka, zanima me kakvo če bit cvječe::poke:: Ove dvje piju i jedu na istoj razini, na punim dozama iguane grow jednom tjedno Cal-mag i B52 od ove nemam baš nešto slika( nisu uspjele) Girl Scout Crack(seedsman) Ko što sam napomenuo, pauka više nema::volimj::::listomahanje:: Vjerojatno su se uplašili kad su skužili da imam "oružje":D, koje nisam uspio isprobat. ali našel sam bolji način, 100% prirodan i susbija sve vrste fungusa i insekata koji napadaju našu biljku( više o tome napišem kad stigne:)) lagana za trening, samo ju malo dotezem i to je to evo par uspjelih slika Girl Scout Cookies (blim burn) Prava izviđačica:) raste fino ko i ova gore, primaju istu klopu po kolicinama i dozama, jučer sam ih zalio uz punu dozu iguane, cal-mag, b52. Piju oko litre dnevno od nje nemam baš friških slika al imam po koju kad sam ju rasatezal od jutros I za kraj ovog dnevnika po koja zajednička do sljedečeg puta budite mi zdravi veseli::lulamira::::grupnjak::::vapor:::rolleyes::vutra::sun2::wave:
tek sam sad skuzil da su bile u kadru :fuck: :rofl:
pozdrav ekipo U boxu je sve laganini, malko ih natezem ::sex:: pa rastezem, fino napreduju... danas su u 32. danu jos otprilike 2 tjedna i krecem s glavnim djelom treninga White Widow- Jučer je zalijana i dobila je dozu B52 i 1 ml iguane. sljedeče zaljevanje če ič 2ml iguane. Rastegnuo sam je danas prije naslikavanja. ( biljke rastežem uvjek dan nakon zaljevanja, tad mi djeluju najmekše). prilikom topiranja izašlo je da sam napravi neki "poluFIM":lol:. Zanimljivo je vidit taj mali čuperak kako strši sa centra biljke:D Ovak je izgledala prije rastezanja Poslje rastezanja Blue Ice OG- jutros zalijan uz dodatak B52. prije slikanja sam ga razvukao malo. Kod topiranja sam napravio dobar polufim. i dalje mi je ruzno pače u boxu. ne sviđa mi se kako raste i kako se grana, ko da su joj grane drvenije od ostalih u boxu... Al ajd šta je tu je. bit če ona dobara na kraju. Ovak je izgledala prije rastezanja Poslje rastezanja Girl Scout Crack- Pauke sam otjerao(nadam se), zadnje su bili u ponedeljak tad sam joj otkinuo posljednji mali listič na kojem sam našo 2. sljedeče ako dođu idem demitanom. Zadnji puta je zalijana prije 4 dana, tad je dobila B52, večeras je zaljevam sa Iguanom, Počinjem sa 1 ml. Za sad sam zadovoljan napredkom i kako se ljepo razgranala. U narednim danima ce dobit svoj krug da mogu vladat sa svim vrhovima Girl Scout Cookies- I evo je, šečer na kraju. Odličan napredak, zadnje zaljevanje je dobila B52 i 2 ml iguane, sljedeče zaljevanje joj sljedi u narednim danima pa ču vidjet dal če trebat hrane. u narednim danima joj sljedi i neko šišanje jer ima dosta lisne mase. Dobila je svoj krug da mogu vladat svim vrhovima, pritom je jedna grana pukla. Uz malo igre kirurga , povezao sam je teflonskom trakom. danas sam je skinuo. nije ni trepnula:D Slike na stavljanju kruga slike od danas i za kraj jedna zajednička. Dp sljedečeg puta Živi i Zdravi bili ::listomahanje:::spliff:::volimj:::rolleyes::vutra:
Ljep pozdrav ekipo. Cure su danas navršile 25 dana života. sve su topirane i presađene u 15 litara zemlje. Režim svjetla je 16/8. Temp i vlaga su 27/ 35 dnevna i 21/50 nočna Girl Scout Crack (seedsman) presađena u Bio Bizz all mix i topirana 03.02. odmah je zalijana sa 1l vode + 2ml Big Start. Pauci su dosli još jednom, pa sam joj poskidao napadnute lističe. Pošto je pokazivala manjak magnezija, 06.02 sam joj u prehranu dodao 2 ml/l Cal-mag.. Zalijana je još jednom, jučer. trenutno pije 0.5 l dnevno slike na presađivanju slike od jučer Blue Ice Og (seedsman) Presađena je i topirana isto ko i družica gore. njoj je u prehrani samo Big Start. slike sa presađivanja Slike od jučer White Widow (seedsman) presađena je i topirana isto ko i družice gore. U prehrani joj je trenutno samo Big Start pije 2 puta u tjednu. najviša je u boxu( nadam se da mi neče radit probleme prilikom treninga). jučer navečer sam je malo presavinuo da je barem malo smanjim jer je skoor 20cm viša od ostalih slike na presađivanju slike od jučer Girl Scout Cookies (blim burn) Presađena 04.02 ( pofalilo mi je zemlje pa je nisam mogao presadit ko i druge) u Bio Supstrat od Klasmana. našo sam zemlju i više mi ne pada na pamet kupit ni jednu drugu zemlju. topirana je iznad 6. node i najljepša je u boxu. zaljevam je isto ko i ostale slike na preađivanju Slike od jučer Bilo bi to sve za ovaj update. budite mi zdravi i veseli ::listomahanje:::spliff:::lulamira::::vapor:::joint2::wave::vutra: Edit: Ulovil sam seronju kak kenja po listu Video u linku
Hvala Hamer. Samo je i jedna bila napadnuta. Al eto usisivačj e napravil svoje. @bLuNt.z da nisi gledao video vjerovatno nebi nikad probal usisavat biljku:upiii::crazyd: Tnx allot:mario::
Prosli grow sam se borio sa neem uljem protiv pauka on ih ne ubije al ih otjera. Savkih 8- 10 sam sam moral prskat. Al sad če nahebat čim opet dodu. Mada od kad sam usisal biljku, ih nema (da kucnem u drvo)vjerovatno sam ih sve pokupio. Sad ih Čekam iza čoska sa dva oružja :mad: :mad:
Bok ekipo, @Imbra Presvetli bil sam danas u jednom štacunu, imali su na stanju jednu bočicu vertimac al nisu ju mogli nač u skladištu. Čovek mi je ponudil Demitan, drugi proizvođač, al veli da radi isti posao. Ubija tu gamad. E sad ih čekam :mad: Međutim piše da je jaaako otrovno, i nije mi svejedno to koristit:confused:
ja cu kasnije otic do pololjekarne ima ih podosta.... u jednoj ču nač sigurno :joint:
super. hvala sto si podjelio tajnu s nama :D :joint::kafa::spliff::respect:
to imbra to mi reči hvala edit: daj mi reci kak si to koristio?
Hvala na ljepim zeljama ::listomahanje::
Evo da krenem sa biljkama Cure su danas u 17. danu života. Sa klijanjem nije bilo problema, piknuo sam sjemenke direkt uzemlju i izašle su sve za 3 dana. White Widow (seedsman) Za sad nema nikakvih problema, zaljevam je svaka 3 dana sa 6-7dcl vode i 1-1,5 ml big start(organics nutrients). Najviša je od ostalih, ima velike internodne razmake. Nadam se da mi neče radit probleme u streču. U narednim danima joj sljedi presađivanje i topiranje Dan 13. Dan 17. Blue Ice Og (seedsman) Nekako mi se ne čini najsretnija :( nju sam vec pokšao uzgojit al nije se baš dala, planirao sam od ovog straina napravit jednu biljku u 120 boxu al nije uspjela( napale je mušice i čuda isusova su se po njoj izdogađala) no sad je tu i pružit ču joj najbolje što mogu da je usrećim. Zaljevam je isto ko i prethodnu. u narednima danima joj sljedi presađivanje i topiranje dan 13 dan 17. Girl Scout Crack (seedsman) od početka je išla bez problema, no danas prilkom naslikavanja sam zamjetio malu gamad zvanu pauci::ludak::::ludak::::ludak:: box sam prije početka cijeli dezinficirao al eto nanjušili su ju. Usisao sam svo lišče na biljci i mislim da sad više ne vidim ni jednog. nestalo mi je neem ulja pa sutra gibam u nabavku istog, da napravim "sačekušu":D za ovu sičušnu gamad Počela je pokazivat glad i sutra će joj več bit druga klopa i ide puna doza Iguana Juice Organic Grow moram joj uves i cal mag u prehranu jer pokazuje manjak istih . Pije otprilike 2 dcl dnevno, zaljevam je svaki 3. dan Dan 13. Dan 17. Spider mite attack Girl Sout Crack (blim Burn) Za sad raste bez problema i gamadi. bit če ovo jako ljepa biljka. zaljevam ju svaka 3 dana sa 2 ml/l big start i 6-7 dcl vode:) u narednim danima joj sljedi topiranje i presađivanje Danas je zalijana sa 6 dcl vode i 2 ml/ Big start i pola doze Iguane Juice organic Grow Dan 13. dan 17. I eto nas na kraju, svaka sugestija i diskusija je dobrodosla budite mi zdravi veseli i nadimljeni ko šunkice:D:):spliff:::lulamira::::grupnjak::::kauboj:::rolleyes::vutra::respect::rasta: