Pozdrav vutrici opet se druzimo!!! Danas sjemenke idu u maramicu,pa krecemo,, Svijetlo;300w Viparspectra Posude:izmedju 7i9 litara Gnojivo:Bio bizz(bio grow,top max,bio bloom)po tablici Box:80x45x45 Zemlja:Bio bizz All mix Rezim:20\4 Sjeme:Expert seeds(OGesus auto) Garden of green(Super skunk) E sad,dali je netko imao iskustva sa te dvije vrste???,,posto neznam kolike biljke izrastu,,sa obzirom na velicinu boxa,,LST pod obavezno radim,,,ali me opet brine,svi komentari dobro dosli..Zivi mi bili!!!
Vec sam dva growa odradio,,,super je lampa,,,samo treba odmicat biljku na vrijeme,,i zatezanje LST,
Sto se mene tice,,ja bih radio sa 1000w u prostoru 3x3,,,ali nemam mjesta u stanu...najveci problem
Napokon su sjemenke u zemlji,pustile klicu 3 dan,,kada ljuske padnu pocinjem brojat,,stavio sam ih u posude od 10l,,carolija tek pocinje!!!
Ajoj,,nemoj me plasit,,,bit ce djungle,,,a sta cu moram ih ukrotit A kakva je za zapali?t,,nemogu nigdje nac neke komentare,,
Sluzbeno danas 1.dan zivota Temp:26,3 Vlaga:45-50 Nema se sta puno za rec,update ce bit svakih 7 dana,,odlucio sam nabavit jos bio haven,,,stay positiv!!!
7.Dan Zalivena jucer,,dosta brzo rastu.... Temp:26 Vlaga:50 Svjetlo 20 sati Jos 10 dana na vodi.pozdrav!!!
Vec one u 20 danu mogu na klopu,,provjereno,,hehe
Znam ali stvar je i do toga koliko zaljevas, jer se zemlje ispere i ocisti brze ako je obilnije zalijes,,he;),,ja cu joj dat klopice da se nauci!!
14.DAN Sve ide svojim tokom OGesus me malo djeluje slampavo(plava kanta OGesus ali drzi se dok super skunk super stoji,sutra cu dodat slike van boxa,, Temp;26 Vlaga:59 Za 3 do 4 dana lagani LST,,samo voda jos tjedan dana
16.DAN Vrijeme je bilo lagano za piganje LST, OGesus(gore) Super skunk(dole)
Nemoj me plasit..da tako smrdi,,,jos mi je jedna osoba rekla da stvarno smrdi,aajojjjj!!!hvala na podjeljenom iskustvu
21DAN Idemo samo jako zatezanje,sirenje,,sutra ide prvi puta hrana,,,ali stvarno brzo rastu,,, Temp26 Vlaga55 Evo slike
27.DAN Sve pet,narasle za duplo. Dobile su klopu po tablici svaka po dvije litre vode. Temp:27 Vlaga:55 Sutra cu ih po danu slikat pa dodat. Nece me bit tjedan dana nadam se da se nece sokirat,malo jace cu je zalit pa se nadam da ce prezivjet,,,pozdrav
35.DAN Zadnjih sedam dana nije me bilo doma,kad sam otvorio box imao sam sta za vidjet,,zabile su se u lampu,,dobile klopu po tablici,,,pao lagani lolipop,,,i morao sam je cropat,,,ali to je sve sto mogu napravit,,,ja ne vjerujem da u sedam dana moze narast 20 cm.sta vi mislite oce ic to jos u visinu???evo slika pa vi prosudite
40.DAN Napokon su se oporavile i okrenule prema svijetlu,,idemo u nove pobjede,,na 20 cm su od panela,,nadam se na nece dobit light burn,samo debljanje,dobile vodu,,za 4 dana klopa,,malo cu pojacat,,i to je to..
Na 20sati ,,automat je
49.DAN Sve je super danas dobile vodu,,pocele su se debljat,,,jos nekih 30 dana po mojoj racunici,,,nadam se da ih necu prejako sprzit sa obzirom da su na 20 cm Temp 27 Vlaga 50 Mislim da ce ovo bit rekord kolicine sa obzirom na45x45 sirinu boxa,,,pa da cujem komentare
Da bar mogu,,,visina mi je 80 cjelog boxa,,,a 30 dana jos,,,vidim da nece vise u visinu,,,a izgurat mora nekako!!!
56.DAN Ulazimo u 9 tjedan,dobile su klopu po tablici:bio haven 8ml,bio grow 2ml, bio bloom 8ml,top max 8ml,,na dvije litre vode svaka,,sve su deblje i deblje Temp 26 Vlaga 52 Evo i slikica
Jedno brzinsko pitanje malo me nesto buni,,,ako je na pakiranju oznaceno flowering time:56-60dana,,za automat,,dali je vege ukljucena u tih 60 dana???,,hvala
63.DAN Deseti tjedan pred nama,lagano ih je svjetlo pocelo przit,,vidim mrlje po listovima,pocinju plavit,,ali sta je tu je svaka 2dana ih rotiram,,,netko je bio u pravu kada je reko da stavim samo jednu,,ali nemogu ja protiv sebe! Posto joj je sutra dan za klopu,,mislio sam je zadnji puta nahranit,kad se osusi dobar flush(bez obzira na bio uzgoj),,i do kraja samo voda,,sta vi mislite?
Cekaj,mislis da ju ne hranim vise do kraja nego samo voda??
Hmm,zanimljivo,,,,ma da sam i o tome nedugo razmisljao,,i mislio 20-25 dana na vodi da se stvarno ocisti da je okus fin...i uvijek mislim da im klope nikad dosta.,.ali ajde da probamo tako,,pa cemo vidjet,heeee..
Nesto me muci,kakve su to sitne musice koje lete,,danas ih zalijem i kasnije ispod pota pogledam,a ono 5,6 komada mrtve u vodi koja je prosla kroz teglu,,,ne grizu niti stete biljcitko mi bar izgleda,,,ali opet,sta mi je cinit????sve sam ih pobio
Lete,,kao tipicne musice,,,brzo hodaju,,neznam sta bi moglo bit?
Gdje te nemetode mogu nabavit??dali ima u grow shopu??,,i ako nemogu do toga sto je cigar,,dali mogu duhan normalan kao tobacco koristit?hvala
70.DAN Dobar flush sam danas napravio,,i sada ju ostavljam da se dobro posusi,jos eventualno jedno zaljevanje,,i vjerujem da ce unutar 14dana bit gotova,,,nikad ovakvu guzvu nisam imao u boxu,,svi vrhovi na par centimetara jedan od drugog,,,jedva sm ju vratio unutra,,,sve musice sam pobio danas,,necu nikakve preparate kupovat jer jos malo ima do kraj,,mora izdrzat!!!!prvih par slika Skunk,drugih par OGeuses Temp:28 Vlaga:48
77.DAN Ljudi ovakva je situacija,,jos je nisam ponovo zalio,,7dana je na vodi,,jos jedno zaljevanje sutra prekosutra,,,racunam da bi sljedeci vikend bile gotove,,,neznam sta da radim sa skunkom,,ona mi se cini da joj jos koji dan treba,,pa sam mislio da ju mozda 5 dana prije skinem,,jer bi po uputstvima 5 dana ranije zavrsila!sta vi kazete??prva je skunk druga OGesues
Auu,,boga mi osjeti se,,,lud sam,ali staje tu je,,tri stana su provaljena u kvartu,,ko za peh jedan od njih je do mene,,,i bila je policija na uvidjaju,,,usro sam se da nebi osjetili,,,(i jos ka tome nisam u svojoj drzavi)jer nisam mogo vjerovat kad sam vidio da u stanu do mog su stepenice koje vode do prvog kata,,a ispod tih stepenica je moj box,,,mislim si ja,,,pa oni uopce nisu svjesni sta je ispod stepenica,,,!!!!,,sve je dobro proslo ...cijeli stan sam stavio u resetke,jer su staklene stijene,,,sad sam miran
Evo slike nisam mogo bolje
Ha da,,ti si moj igrac,,care ona tvoja djungla sta ju imas svako malo je savrsenstvo,,,hvala na pomoci!
83,DAN Pozdrav ljudi mislim da bih trebao privest dnevnik kraju,,evo neka slikica pa vi ocjenite jel ovo gotovo???jako sam nestrpljiv..sutra cu OGeusesa poslikat koji je stvarno potentan,,jedino me na OGeususu brine jedan vrh,,listovi su se posusili na njemu,,pogledam ja malo bolje,,a onokako sam mrvicu rastvorio vrh vidim kao neku glupo mi rec paucinu,,jel to mozda pljesan,,,da ga odstranim??
I jos je onako lagano suh,,,
HARVEST 84.DAN Sve palo pod noz 360g mokrog sa granama,,racunam 100g suhog,, Sljedeci grow,samo jedna biljka,,,jer jednostavno svjetlo ne dopire dole ispod krosnje,,dole vrhovi nisu tvrdi,,mozda sam ogesuse mrvicu ranije skinuo,,ali sta je tu je,,pljesan ga pocela lovit,,evo koja slikica
Moze,,samo da se posusi,,,OGeuses se osjeti dosta,,voli hranu,,nikad dosta klope,,jako je potentan,,a za smoke report se javim kroz 2 tjedna
SMOKE REPORT Doso je i taj dan,,pa da krenemo: OGesues,,,ovaj strain je jako potentan i trazi puno hrane i malo duzi period da sazrije,,,sto se okusa i dima tice,,dosta je slatkast i lagan dim sa nekom notom limuna,after taste vuce na hash,,jako zanimljivo,lagano podizanje raspolozenja i smijalica,ali ja vjerujem i da sam mogo bolje izvuc od nje,,i ovako je dobro ispalo,,ali necu vise ovo sadit kolko se osjeti Super Skunk: Super strain,,vrhovi cvrsti,mirisljavi,,okus vuce na neki citrus,, lagan ostar after taste,,malo joj jos fali da se iskjura,,ali mi je drazi okus,,nakon 15 min udara na smijalicu,,i ne pusta,, Ro bi bilo to,,,sada je unutra sljedeca tura jedna sjemenka Cream mandarin autos,,,ubrzo otvaram dnevnik To bi bilo to od mene