Pozdrav svima! Dugo vas pratim i dosta toga sam naučio na ovom forumu, pa mislim da je vreme da se i ja oprobam u uzgoju! BOX : 40x40x80 cm (DIY Ormarić) / Diamond folija SVETLO : 150W HPS VENTILACIJA : Izlaz - 150 m3/h / Ulaz - pasivan SEME : Special Kush #1 SAKSIJA : 7,5L ZEMLJA : Substral Univerzalna ĐUBRIVO : Vegetacija - ništa / Cvetanje - Hesi Bloom Complex TRENING : LST pH metar nemam, ali nadam se da će proći bez problema do cvetanja, tada u igru ulazi Hesi, a negde sam pročitao da reguliše pH vode na 6.5. Trenutna temperatura u box-u je uvek izmedju 24 i 27 stepeni, a vlažnost varira od 36% do 44%. Pokušao sam da podignem vlagu mokrim krpama i posudama sa vodom, ali nije uspevalo. Trenutni svetlosni režim je 24/0 dok ne izbaci četvrti par listova, a onda ide na cvetanje jer nemam prostor za dužu vegetaciju, a i malo bih da ubrzam ceo proces.Plan mi je da od nje uzmem klonove pa onda u outdoor. Da li je problem ako fotoperiodnu biljku držim pod 24/0 ? Inače biljci je danas 10. dan života. Da li sporo napreduje za 10. dan ili mi se samo čini? Prvi par listova je malo povijen ka dole. Pozdrav ;) PS. Izvinjavam se zbog kvaliteta slika.Nadam se da će uskoro biti bolje.