Djeste,djeste vutro ljupci :vozdra:... ajmo 3 out na :vutra: forumu :spliff: Strain: Zemlja: Teracult Uzeo sam jedan djak od 250l i 3 djaka od 70l i djak vermikulita od 100l zemlju sam mixa doma,zbog transporta... 460l zemlje sam pomesao sa 70l vermikulita Dobio sam 530l substrata(zeljenog).. 500l sam odvojio u 10 djakova po 50l... Jedan djak od 30l je ostao,tako da sam to kontao ostaviti ako bude trebalo da se dopuni kod cura... elem,cure sam zabo nznm kad,al mslm da ima 25 dana plus... ovo je na 15 dana+ Cookies Kush je cura sa dva lica... znaci iz semena su krenule 2 devojcice... tako da budemo ispratili kako ce to izgledati out :razvaljen:: Zemlju sam juce prebacio na sajt... ubacio u rupe,pripremu odradio i danas odneo cure... Cure sam prebacio u samom tiku mraka,tako da nesto nisam punon obracao paznju na slike,a i malene su sta se ima slikati... markirane su sa nekim obelizivacima,tako da u daljem toku dnevnika sve bude kako treba sto se tice daljeg slikovitog prikazivanja :razvaljen:: Rupe su od 100l... tako da budemo videli kako ce se to odigrat :) Reka mi je na stotinak metara,tako da cu vodu koristit iz reke... O prihrani nista jos nisam razmisljao,a niti imam vremena... al u daljem toku budem odlucio sa cim cu hraniti... al bude nesto iz home made proizvodnje sto se tice zastita i prihrane... Evo jednog pozdrava i dnevnika od ludaka :) stej haj ekipa :vozdra:
Djeste rodjaci:vozdra: Kraj je bio brz,al je bio :D elem nisam uspeo slikat,jer sam skidao pre 5-6-7 dana i to nocu :) pa sacekao da se to osusi i zabodem u teglama,tako da je sve sad na kjuranju... elem evo zavrsnih slika,kolko da nije bez njih,a i lepse je ovako kad je suvo uslikat :D Big Bud Purple Glam u zadnje 3 godine,ova godina je prosla najuspesnije,a posvetio sam se bio growanju 20% od svog vremena... brza i luda godina,plus uspesna :rasta: Tako da sam zadovoljan i zahvalan majki prirodi sto mi je dozvolila grow do samog kraja,bez bitnih problema :D:upiii: i drago mi je bilo isfurat dnevnik sa ekipom:vutra: foruma:joint2::joint2::let: tako da vidimo se sledece godine,opet u nekom dnevniku:joint2: zivi bili i pišali pravo vazda dje zeleli:lol::lol:smiley9934 Uzdravlje vam vazda bilo ... Stej haj rodjaci:djede::crazyd::joint2::let::love2::respect::respect:
Djeste rodjaci:vozdra: Bio u kontrolu,video dokle to ide i lagano moze jos gurat out:rasta: Zanimljivo to sto pici sunce pravo dobro,zna nagurat do 27° Mislim da sledeci vikend bude cap carap:makaze::makaze::vozdra: Purple Glam Big Bud jesenje boje dosle po svoje,a i neka su,vreme je :upiii: Stej haj rodjaci:let::vozdra:
Lagana kontrola kad je krenula da se kjura..:razvaljen:::banana_rasta: aj uzdravlje da je samo:razvaljen:::vozdra:
Fala ekipa :) ma bio jos jutros,al nisam stigao upload... vec su pojele 2 rose po dupetu... i bas negoduje big bud... dok je purple otporniji puno al ide sporo u pm... mslm ds se bude rano zatvorio ako i preskoci budj :) Sve u svemu ja sam zasad zadovoljan,pa ovim curama kako bude bice :razvaljen:: u odnosu na proslu,ova je odlicna godina,vec mogu reci sad, kad vidim cvetove u teglama... od prvih cura,koje sam saseko...brmmm brmmmm :razvaljen::uslikam kasnije:razvaljen:::spliff:
Djeste rodjaci:razvaljen:::vozdra: Bio malo u kontroli da vidim dokle su dve devojcice,kad one tu zive i zdrave,cekaju me :D Vreme bas ide sve hladnije,tako da se vidi i po njima,malo sam uslikao... uglavnom vezao biljke,mrdao,stezao i tako to :razvaljen:: Kako god jos malo ako izdrze i kolko izdrze ja cu za njima... nadam se da ih nece budjalone zakacit,kad ih vec vreme seksa :razvaljen:: Big Bud Purple Glam I da koren od Vanile Kush Stej haj rodjaci:razvaljen:::vozdra:
Fala rodjaci,fala :spliff: sad malo trim,malo dim:eek: e jes zanimljivo nek ide u pm :djede::upiii::lol:
Fala ekipa,al jos ludilo traje :D Big Bud i Purple Glam ostale same,da vidimo gde ce to izgurat... I da imao sam na 7 hedova,da,da... brojao sam... sa gusenicama,a zanimljivo bile su u paru na svakom hedu... a da im nanu njihovu,kako znaju birat gde da ubodu :D direkt u glavne hedove :D :banana_rasta: nista oskudno... mslm sam izgubio 1% cvetova:banana_rasta: Jbg valjda dosla nagrada od majke prirode,nakon prosle godine :banana_rasta::banana_rasta: Brmmm brmmmmm levo desno levo brmmmmm brmmmmm :banana_rasta: a ja miline kad vidim se suse :banana_rasta::banana_rasta: :razvaljen::
Ma kad je doslo do trimanja,ajde :banana_rasta::banana_rasta::banana_rasta: snadjem se lagano:razvaljen:::vozdra:
Djeste rodjaci:razvaljen:::makaze::vozdra: Dosao harwest dej... moglo ie gurat jos par dana,al jbg... juce pao sneg i moralo se skidat sta se dalo skidat ili ti sta je pri samom kraju... ayahuasca i vanila su ok odradile... 90% mlecnih,ja zadovoljan... Cookies kush je mogao jos sedmicu gurat,al nisam zeleo riskirat,sve se pokrivilo i skoro na zemlju legle....:razvaljen:: Na spotu su ostale Purple Glam i Big Bang... ovo ostalo:makaze: tako da evo malo slika,kolko sam stigo uslikat,ceo dan sam trimao a ostalo jos pola da se trima... al duga je noc :lol: evo malo slika i ostaje jos dve cure da ispratim:joint2::let::upiii: na slikama ima 2 cure sto su ostale cvetat,a ima i koje su otisle pod sablju... Stej haj rodjaci:banana_rasta::banana_rasta::banana_rasta::vozdra:
Sto se vezalo,vezalo se... doslo vreme da padaju :D:vozdra:
Djeste,djeste rodjaci:spliff::razvaljen:::vozdra: Evo malo bio u ribolov,a malo i kod biljki :skot:: Stanje redovno,biljke dobile malo meda i furaju se na vodi... mada purple nije dobio,on ce jos jednu turu hrane opicit :):gled: Ono stovje najbitnije,biljke su i dalje skrivene,a i budji nigde:banana_rasta::banana_rasta: Blizi se:makaze::makaze::makaze::makaze: Big Bud Vanila Kush Cookies Kush(cura sa 2 lica) Ayahuasca Purple Purple Glam :banana_rasta::banana_rasta::banana_rasta: evo kako to malo izgleda udaljeno:spliff: to bi bilo to ekipa,stej haj:razvaljen:::rasta::vozdra:
Svasta tu nesto ima :D samo ako se gleda:razvaljen::
Ma vazda skidam listove u kojima su insekti umotani,to jes otkinem i bacim... Tako mi izgleda,pa zraci od trihoma ,a moguce da je i sto Zlatko kaze... nisam primetio,al ti Stipe jesi :D :razvaljen::
E vidis to nisam primetio :D:razvaljen:: Al moguce da je pauk nesto ulovio i smotao u list:razvaljen::
Djeste djeste ganjo loveri :spliff::vozdra: Bio malo do devojcica,nevreme yebavalo pravo,mada to je opste poznato... malo sam cure utezao,zatezao,ankirao o5:fuck: Kao u outdore kad poklopi nevreme... al sto je dobro nema budji :mario:::mario:: Cvece cveta kao da je :sun2: :djede: neke cure su dobile hranu,a neke nisu... blizi se:makaze: a one i dalje skrivene,sto je najbitnnije i dosla jesen:let: pocele cure neke prikazivat da im se blizi kraj :D:objesen: Slike nisam uspeo udarit kako treba,al pucao sam po hedovima,jbg mrak me nafata... al eto malo kolko da se popuni dnevnik,udara promaja u njemu:vutra: Slikao sam cvetove:watch: tako da bude boljih slika kad se bude moglo:upiii: to je to rodjaci,stej haj :vozdra:
Djeste rodjaci:rasta::vozdra: Bio danas do sajta u kontrolu kod curica,provera i prihrana... Curice na mestu,skrivene i dalje kako i treba:ajnstajn: Nista posebno se ne desava osim magije,malo ih vasi napale,al sankcionisemo i to lagano na sledeci obilazak :rolleyes: Aj da ne duzim spiku,slikice pricaju... Big Bud Vanila Kush Cookies Kush (dva lica) Ayahuasca Purple Purple Glam Do sledeceg updejta,stej haj:cool23::vozdra:
ma jock,preslicu samo i sta im bude :) fin je ovo sajt bar se pokazao tako 2 puta...
Djeste djeste rodjaci :spliff::vozdra: Evo obecanih slika :):eek: Big Bud Vanila Kush Cookies Kush (cura sa dva lica) Ayahuasca Purple Purple Glam tek izbacio pistile,kasni puno u pm... :let: stej haj:let:
Ihaaa veselo li je ovde drustvo napuseno,fino mi vi saraj te dnevnik,dok ja ne dodjem do tipke delete... ;) Elem,meni je bastovan prijatelj,tako da volim malo da ga seksam kad mi se ukaze prilika...:thumb::thumb: E sad,sto se tice blica... Pa onda Tako i je nesto,al eto o5 nek taj nlo zaobidje moje biljke,eto ga tebi stipee :D:vozdra:
Pre 20+ dana bio zadnji updt... ovo je ipak dnevnik(a ja podobro kasnim sa updateom),a slike su kakve i jesu... Sto se tice sigurnosti,blica i ostalog... mslm da ja najbolje znam kad,sta i kako... nije sigurno vama preca moja sigurnost,od samog mene :D al fino je procitat vase komentare,cak mi drago videt da tako reagujete...:mario:: stej haj:vutra:
Cuj nemoj,ja jedva stigao i ovo,ti me jos dirigujes... ako ti se ne svidjaju slike zatvori oci ili udri dislike :D Jbg frend i ja bi voleo da imam dobre fotke,uslikane na miru,a ne sve u trku... a i vremena vise da im se posvetim... al porodica na prvom mestu,pa sve ostalo... Mada nista njima ne fali,lepo one guraju,ja zadovoljan,samo nek ide to do kraja... :) :thumb:
Djeste rodjaci:vozdra: Evo me konacno,nikako da se update odradi,vreme nije dozvolilo,a i malo na odmor bio... te eto sve se nesto nakupilo:fuck: al dobro zivot je to.... Elem,sad sam dosao doma sa spota,noc me fino nafatala,pa nisam nista posebno uspeo uslikat... al eto nekih slika kolko da se vidi da cvece gura:gled: Sledece slike nadam se da budu tokom dana,pa vas pocastim sa malo vise slika:idea: nisam ih 13 dana obilazio,mislio sam groblje cu zateci,al dobro izgledaju,na moju srecu i sto je najbitnije i dalje su skrivene:ajnstajn: Cvetanje gura,kako kod koje cure,nisam puno obraca paznju,vec sam zalivao i hranio :) evo par slikica... ovo su cvetovi od 4 cure samo Purple nisam uslikao... blic udara,pa mi se ne da riskirat... i ovo je preterano :fuck::vozdra: Toliko do sledeceg updt... stej haj
A dobro je to,nista strasno :) Cuj gladna,pa i ti bi bio da si na dijeti ... Bude to sve ok... samo opusteno i lagano,ja zadovoljan:banana_rasta: A i malo se prikaze kad su cure gladne i zedne,nije fora samo napucane cepat :banana_rasta::banana_rasta::banana_rasta::spliff:
Djeste rodjaci :razvaljen:::spliff::vozdra: Isao malo do biljki,nisam vec neko vreme im na raspolaganju,obaveze stegle... al sta je tu je... Cure su napolju 69 dana,vec je to doslo do izrazaja,samo jos carolija da krene u jeku... neke curice su mi zedne i po malo gladne,tako da nista strasno... mada i mrak ne nafatao,pa nisam sve stiga kako treba... al to je sto je i po pitanju slika :) :objesen: Vanila Kush Big Bud Cookies Kush Ayahuasca Purple Purple Glam to je to,mrak me nafatao i ovo je previse sto se tice slika... al kasnim ovde sa updateom,pa sam eto okinuo... Stej haj rodjaci:vozdra:
tesko ne stignem nista ove godine... bice im kako biti mora 8:razvaljen::
Vanila Kush je malena :) nema nekog rasta tako kako ti velis... budemo videli dalje desavanjje kako ide :vozdra:
Djeste rodjaci:vozdra: Bio konacno kod biljki,a bilo i malo kisa,pa je sve taman :spliff: Cure su sve pustile pistile,osim big buda,ona jos ne mrda :banana_rasta: Napolju su 58 dana,pa eto malo slika... Vanila Kush Big Bud Cookies Kush(cura sa 2 lica) Ayahuasca Purple Purple Glam nema potrebe na svakoj slikat pistile,dovoljno je jedna :) :let: stej haj rodjaci i vazda dim kruzio oko nas:zvezda:::vozdra::let:
Djeste rodjaci:vozdra: Evo vanrednog updtata... morao sam nije mi dao sejtan mira,kontam sad prelazna faza,pistile se namecu skoro na sve... pa i cura sa dva lica,kojoj je ostalo jedno... pokazala da je curica u odnosu na ono drugo lice koje je stradalo :fuck: morao sam ih napucat dusika na prelaz,jer sam konta da ce da im prija,a za divno cudo,bio sam u pravu.. tako da su dobile zadnju hranu sto se tice vege... Cure 47 dana u out i vako to sad izgleda... a da i topirao sam neke jos jednom i to je to:vozdra: Big Bud Purple GlamCookies KushAyahuasca PurpleVanila Kushihaaaa idemo dalje:let: stej haj rodjaci:vutra:
a nikud ja ne zurim,otom potom,budem video sta ce da im se desi u bliskoj buducnosti... nikad nesto ne planiram,al kad odem out,ponesem sve u torbi,pa sta zafali... :) al bude sve ovde uslikano kad dodje do toga frend,dont vori smok travu :D :vozdra::let::let::let: edit: a nisu jos u razini rastinja.. :) ono je vise za jos pola metra mozda i vise... :)
Ayahuasca i purple me vec brinu... a ove ostale tri,ce da se obuzdaju... :)
Djeste rodjaci:vozdra: Malo se prosetao do sajta,curice ok napreduju,pune lagano lisnu masu,sve u svemu,ja zadovoljan:bocni:: Curicama je 42 dan kako su out... Dobile su hranu,vodu i to je to... nisam ih prska sa nicim i ako biljne vasi napreduju,al sve je to u minimalnim granicama... pa aj malo slika:let: Big Bud Vanila Kush Cokiees Kush (cura sa jednim licem) Ayahuasca Purple Purple Glam :udarac::udarac::udarac: To bi bilo to sto se tice devojcica,idemo lagano ka cvetu... blizi se blizi:banana_rasta: stej haj rodjaci:vozdra:
Djeste rodjaci:vozdra::spliff: Bio malo do spota,prosetao da vidim kako su devojke:banana_rasta: Stanje je zadovoljavajuce,curice se sire i rastu,tako da je sve gud.... Pa aj malo slikica,da se evidentira kako dolikuje... Big Bud Vanila Kush Cookies Kush(devojka sa dva lica koja ja je ostala sa jednim):zvezda:: Trznula se malo,al eto budemo videli dalje desavanje :) Ayahuasca Purple pokazala svoje pistilice:banana_rasta: bude slike sledeci updt...:spliff: Purple Glam Malo imam napada od vaski,malo od spajdera... tako da cu morati neki otrov kupit,ako se nastavi ovo sirenje... podnevlje gde su cure,je stvoreno za napasnike... al jbg tako je kako je... dok su jos u vege,bolje osigurat... :) A evo i gnojiva za vege,nikako da uslikam:spliff: A evo malo i randevu slika :banana_rasta: idemo dalje:vozdra: stej haj rodjaci:joint2:
vala frende donesem 2 kofe vode kad odem u obilazak u razmaku od (7-8-9 dana,kako ubodem vreme),.. skupa oko 30 tak litara na 5 devojcica... kako cure rastu tako povecavam i vodu,a i sve ostalo bla bla.... itd...:razvaljen:::razvaljen:::razvaljen:::fuck::vozdra:
ahahhah :D draze mi ovako bez semenki,seksa mi dosta,dje god pogledam nesto se desava...:razvaljen:: a nece u mom skrivenom dvorcu da se odrzava seks,.. tu ja gazdujem :rasta::razvaljen:::vozdra:
Djeste rodjaci :puuuh:::vozdra: A ja napornog dana:fuck: Odem kod biljki i znam sta cu da zateknen,djunglu :D Korov,paprat,koprive u pm... znaci naridio sam se samo tako ceo sat vremena sam ostavio... dok sam okosio paprat,korov i kojekakva sranja,otvorio malo prostora biljkama,kako lakse da disu,tako i da imaju sto vise svetlosti:rasta:kopriva me osurila samo tako po rukama,bride mi ruke :D:rasta: Kazu to je zdravo...:ajnstajn: Biljkama je 27 dana kako su out... i doslo je do nekih promena,curica sa dva lica... vise nema dva lica vec samo jedno:upiii::vozdra: desna strana biljke,nazalost pokazala carobni svet skriven od nasih pogleda... a to je da je muskog roda... te naravno ostala je bez jedne glave i to one muske... videcemo kako ce se ostala polovina pokazat,naravno to me je ispizdelo samo tako... al na kraju krajeva,ocekivao sam neko sranje od nje,al me zanimalo kakvo:let: I eto mi ga na .1. :udarac: Elem,ostale sam cure topirao,jos jednom,a tako i sa strana,da je probam malo rasirit u ovu tminu... totalno slabo sunca su imale,al su se izvukle pravo dobro za moje oci :let: Jedino mi je Ayahuasca osetljiva na ovaj fitofertvoh Humistart,pokazuje da zeli vise vode,a manje hrane... elem,ni jedna cura nije dobila nista ozbiljnije od humistarta :) a ni ne pokazuju da zele,mada mogla bi se mala inekcija pogurat:bocni:: budem video u daljem toku sta dalje... Ovaj put cu vas uskratit sa slikama... ispizdela me ova kucka sa dva lica(jedno lice) zvacu je skarfejs... ako bude zenskog roda... tako da sam uslika samo sisanje devojke i ceo spot... jbg tako se zadesilo ovaj put... a i nema se sta puno vidit... jos je to zeleno :razvaljen::a interesantno to,dok sam cistio spot nisam obracao paznju,koje kakvog pola... kontao fem je to (Cookies Kush)Barnijeva skola... pa kad krenu da seckam,te uvidehh... a ova slika je pre nego sto sam uoci da se krije potencijalna opasnost za moje biljke... aaa nece to da prodje,za noge i u reku,davljenje :lol::vozdra: Bice slika,samo nas nece bitii... Stej haj:vozdra:
Djeste,djeste rodjaci:spliff: Nikako vremena da ufatim i odem do cura,al eto i tamo sam isao :banana_rasta: Cure su 19 dana out... osim sto im fali malo sunca,mada su dosle sad u razini gde ih sunce pravo lupa,sve ostalo normala,jer to je out... Cure sam o5 malo pogurao sa dodatkom fitofert-a(koren) hranu jos nisam cepao,mslm da ce jos 10 tak dana fino gurat bez hrane,al otom potom budem video... Big Bud Vanila Kush Cookies Kush- kasno sam vezao ovu curu sa dva lica,al nista strasno,sve ce to ona nadoknadit... :vozdra: Purple Glam Ayahuasca Purple kolko sam uoci,pa prvom topiranju su malo kaskale sa internodama,sporo je to islo... a glavni uzrok je puz,vidim po tragovima da se uspinjao i zderao mlade node,a tako je i na nekima odradio fim :D malo su mi se listovi ufrckali od sluzi,puzeve,al nista strasno,velike su vec cure,tako da nema nikakvih briga trenutno oko napasnika... :razvaljen:: A ja sam ih o5 malo seckao,kolko da je zanimljivo... imacu jos 50 tak dana da ih seckam i lickam:bocni:: Prska sam ih kamilicom malo i vrbinom vodicom... eto da zastitim malo ranice od puzeva i skakavacasmiley9934 :) a evo i celog spota,konacno mogu da se podignem i uslikam...:vozdra:mada jos je ovo maleno... ce da krenu ludet,ka im gazda tamo u avgust :D Budi te dobri,veseli i naravno stej haj:vozdra:
Poz rodjaci :vozdra: Vremena sve manje i manje se ima,obaveze me vec svezale... al sta je tu je... :spliff: Bio malo do devojcica,cisto rad kontrole... guraju lagano,a i dalje neke kise sipaju... 9 ti je dan kako su devojcice out... Big Bud Vanila Kush Cookies Kush moram je vezat,sledece obilazenje je privezem... Ayahuascha Purple Purple Glam Ipak ove godine sam se odlucio za kupovno gnojivo... nemam tajm for life... tako da cu isprobati fitofert kroz ceo grow... danas su dobile folijarno,a malo i kroz zemlju... budemo videli kako ce ici dalji tok growa... :) Curice su sve topirane,jos su ovo bebice... peace rodjaci i stej haj:vozdra:
Fala,fala ekipa :) uz vasu podrsku grow je vazda laksi bio :respect: guma ide na kraj grow-a:vozdra:
ja zaspao Jokeru :D al dobro je izasle su :) Sensi,sajt vazda biram pored vode,nikad vise ne teglim :thumb: fala ekipa na podrsci,a srece vazda treba... samo nek ostane skriveno i bice to dobro :) zivi bili... :razvaljen::