Pozdrav draga vutra zajednico, Jesen je vrijeme kada se sabiru dojmovi nakon ljeta i godisnjeg odmora. Nakon napravljene zimnice red je da se i boks stavi u pogon. Nakon par godina koristenja ove godine sam se rastao sa svojim cree cxb ledicama. Nije iz razloga sto su lose i stare nego doslo je vrijeme da probam nesto drugo, a one ce svakako da sjaje u drugome boksu :) Oprema je komplet nova, samo je ventilator za ispuh od prije pa krenimo redom. Grow box je Grow Pro 3.0 80x80x180 naravno prepravljen na nekih 85x75 plus jos malo rasireno koliko je islo. Kvaliteta samog boxa je rame uz rame sa Homebox-om samo cif od Home-a je kvalitetniji po meni ali ne igra ulogu u ukupnom dojmu. Glavna zvijezda cijele price je njegovo velicanstvo Lumatek i to u formatu 300 PRO. Ovdje bih mogao sad pisati tehnikalije ali sve se da pronaci na njihovom webu da ne pisem sad tu roman :) Uglavnom masina u poravom smislu rijeci, kvaliteta materijala i ledica je high end u svakom smislu. Tko god je radio unboxing nakon kupovine zna o cemu pricam :D Od ostalih stvari tu su airpot (imam ih u svim velicinama x4 kom osim 6L :D), wifi pumpa za zalijevanje, wifi mjeraci temperature i vlage, wifi co2 mjerac, wifi uticnica etc. Ventilator ispuha je Soler & Palau TD 350 Silent spojen na trafo i izoliran u kutiji. Filter sa aktivnim ugljenom Rhino Pro 300 preporuka definitivno. Ventilacija za cirkulaciju zraka je takoder upgrejdana i podignuta na novi nivo da kvalitetom ne zaostaje za ostalim komponentama a i da to izgleda na nesto, izradu mozete pronaci ovdje https://www.vutra.org/threads/male-kucne-carolije-modifikacija-grow-opreme-ideje-i-izumi.6480/post-764278 Sada dolazimo do zemlje, ovaj put sam se odlucio za Plagron Promix koji nije pognojen iz razloga sto sam htio prazan list papira pa da to bas bude to i organik u svakom smislu rijeci. Soma soil je zamjesan i odlezao je skoro 2 mjeseca sa povremenim mjesanjem i zalijevanjem cajem. Pripremu zemlje mozete vidjeti ovdje https://www.vutra.org