Ime vašeg dnevnika: 4 X Skunk #1 Indoor LED 530W Datum nicanja sjemenke: 08.04.2018 Početak vegetacije: 10.04.2018 Breeder: Sensi Seed Strain: Skunk #1, Feminized Cannabis Seeds , Cannabis Cup Winner, Flowering 45 - 50 days, Large Yield , 35% Sativa / 65% Indica Vrsta uzgoja: Zemlja Tehnika uzgoja: Low Stress Training Rasvjeta u vegetaciji: LED Snaga svijetla u vegetaciji (W): 200-250 W Rasvjeta u cvjetanju: LED Snaga svijetla u cvjetanju (W): 530W Nutrijenti: BioBizz All Mix -Bio Bloom, Top Max, Bio Grow, Bio Heaven ,Sensi CAl-Mag, Atami Alga-C Ostala oprema: Box d150 x 70š X 200v , Svijetlo-MarsHydro Pro II 160 + Hans 180W, Ventilacija-EXTRACTOR ISO-MIX 125 (235-347 M3/H) BLAUBERG (Silent 23/28 dB), Filter -PRIMAKLIMA – filter PK125 s aktivnim ugljenom max 480m3/h, 2 X clip fan venta Dodatne informacije: Planirano vega 30-35 dana Tem 25 vlaga60% Panel na 50 cm MArs hydro pro II 160 Slike boxa:
18 L
niti ja samo vutra.org:vutra::rolleyes::wave:
Ej pozdrav , dobro došel na :vutra: .Hvala @Stanaccc
Dnevnik.kad se malo temp smire . @420Florist naravno rokamo bude to extra grow. Izbacujemo žolngliranje sa flašicama U novom grow-u idemo ovak ,Guanokalong complet. mix zemlja +njihovi prahiči blac i fish Bakterije + Worm humus, pa da vidimo :banana123::banana123::drull:
Poz ekipa ovak, 3 biljoze harvestirane 28.7 u110-tom danu , zadnja biljoza 10 dana poslje u 120-om danu . Posušile se i na kjuranju Smoke report -Kaj se tiče mirisa jako slab onak osječa se ono kad razmrviš vočni miris ,mirisa nije bilo ni u boksu , cijeli grow odrađen bez filtera :rofl:,neznam zašt ali onog skunk mirisa nije bilo tjekom grow. Okus-vočno , i ja osječam onaj zemljasti okus. Kad sam krenul u grow i čital o sknk #1 ono ime sve veli brijal bude cjeli kvart mirišal , a mirisa ga ni. Ukupno 280 g hedova + 10 grama popkornova = 290 g::listomahanje:: Berba zadnje biljozice , ove ostale u nastavku ali u trenutnom stanju To bi bilo to od mene ,hvala svima koji su pratili , komentirali i davali mi savjete .HVALA:wave:::listomahanje:::puuuh:::joint2::joint: Za sljedeči grow spreman Critical kush, Peyote critical od Barneys Farm-a
@hazeri uprav je tak kod mene trenutno ,samo vlaga malo veca .zna ici i na 33 i to kad panel ne radi. Ne pomogne niti druga ventilacija (187m3 100mm ) + blauberg 387m3 -125mm :sun2::sun2::sun2:.vise se posvecujem hlađenju krošnje,jer vidim da nema pomoci kad ga uprzi vani.+i mjesto di je box nije bas ideal ,ali kaj bus viš nekaj je ipak izraslo ::listomahanje::::volimj:::bocni:::watch::makaze:
@Vujsprer Gle u pravilo je visoko bilo je i vise ,ali dobra ventilacija + 101 clip fan ventic da hlade krosnje i to je to.Vidis da su mi poceli foxtails po vrhovima lipo ti veli 420Flor da ne pisem opet. @Zodra Hvala da da sad lijepo cjelo lito uzivat u plodovima
Hahaha jedva nije dugo bila trijezna,jos se drugi dan razorila od jutra posto je Oliver umra ,a najjdrazi joj pjevač.
Ekipa pala berba u subotu -65 danu cvatnje (sve skupa110 dana) .nekaj me hebe mob i zato nema slika . Ubrane 3 biljoze , sušene 3 dana a sad ih premece tegla pa van pa tegla. vlaga u tegli 67 % ideal vele 60-65 CURE ZONE. Gramazu pisem navecer kad zbavim vagu. 4 biljka sativa feno. se jos paca solo pod Hansom ,pojavilo se par ambera Jos razmisljam kaj puknut na klijanje Imam mado Franco Lemon cheese, Super silver haze mislim da cu njih.Ali tu je i pineapple ,critical kush ,peyote critical, ima toga nesto cu smiksat.pozzz do navecer
Dan 108 63 dana od pojave pistila samo VoDA Temp dan 32 C noć 27-29 C paneli na 40 cm rade 3 clip fana 24/7 Naravno temp hebe , foxtail na zadnoj biljozi jako jako , počelo i na prvoj i drugoj još par dana i KATANA .Pratim situaciju da ni bilo :banana_rasta:::sex:: MAlo ekipa iz out-a Afghani #1 Sensi seed X2 , Critical blk seed , i neko nepoznato sjeme, Sve biljoze pokazale spol :love2: Afghani #1 Poz Sta:ajnstajn::joint2::joint:y High
poslije ponoći ulazimo u 100-ti dan 54 dana cvatnje Prva i druga biljoza trihonomi mutni , treča sativa feno. još ništa ,zadnja biljoza- spustil ju na 50 cm od panela jer foxtail se javil , moja procjena light stres Mars 365 W lupa .:sun2::cool23:::ludak:: Moral povezat hedove da ih podignem obesilili se :objesen: i to ovi na supercroppanim granama :skot:::mario::
Jucer im dal po pola doze top max-a i blooma znaci po 2 ml na L vode. Sad do kraja voda.
Dan 95 49 na 12/12 Paneli 40 cm Temp 28-30 Ima još tu vožnje. Kristala jako malo Kanđica Foxtail Poz ekipa Stay High
Imam mikroskop :thumb::thumb:.ma neka budu i jos 30 dana , ganje za pusenje imam. meni paše kauč zakucavanje.
Ook hvala samo pišite, to mi puno pomaže. @Imbra Presvetli ak ti tak brojiss onda ima jos voznje mozda cak i gnojit jos jedamput?
Ok.Sad ce one da se udebljajuu 44 danu cvata su,nisam doma ,ali draga veli da su vrhovi tvrdi nisu prhki onak propuh .I ja mislim da je do gnojiva ovo kaj se tice kristtala.malo ih je bas malo.
Pardon @Imbra Presvetli krivo napisal .44-ti dana od pojave pistila.tak da bi moglo za čas. @Tema1 da, da ide to njoj extra.:thumb::rolleyes:.
44 dan na 12/12 Nema me doma 10 dana , draga brine , malo speckane od zadnjeg gnojiva , veli da je stavila 4 ml Top max, 4ml bio bloom 5ml.heavena, 1 ,5ml Sensi Cal-Mag na L vode.trealo je pola TO je zadnje gnojenje samo voda do kraja. Ali nema bas puno kristala sad dal je to.do strejna ili ce sad poludit tek sad. @Zodra jel tak i kod tebe bilo?papir vele45-50 dana to je tu pred nosom.jedino ova sativuša feno koja je procvala u 23 danu na 12/12 +croppana ta ce dulje.
Nisam videl svoju djecu 8 dana ,draga uskace jer sam na putu po Njemačkoj.Ajmo malo podrske za moju growericu!!!:clap:::clap:::rolleyes:.
@lu&k @hazeri @Lunnamoon Hvala
Dan 79 , 33 dana od pojave prvih pistila idem na put na 3 dana Zalijevam sutra ujutro prije puta i to idem sa gnojivom jer vidim da im extra paše i papaju ko lude. Paneli - Mars 35cm Hans 40 cm Temp dan 26-29 noć ovisno o vrućini vani 22-29 Vlaga 30-40 % Ove 2 biljoze jako niske ,bil je tu dobar LST . Malo gledam druge growove po forumima groweri se žali na ne baš debele , kaj se tiće skunk #1 ,ali zato hvale i hvale extra fin dim i okus. Ove 2 na slici ispod budu hebene badine to se vidi iz priloženog, a ima još tu guranja 25 dana zicer. Da ubacim par slika iz out-a Desna biljoza totalno poludela ima prek 2.5 m(prvo bacila pistile mislil da je auto, pa onda stala s pistilama i tera u vis, nadam se da nebude na kraju hermić) , iza nje Afghani #1 Lijevo još jedan afghani Critical Critical Afghani Iza njega Critical
Dan 75 /35 na 12/12 Paneli Mars 35 Hans na 40 cm @hazeri jel ti ides nize od toga pred kraj cvatnje? Temp dan 28C , noc isto tak26-28 C Jucer zalijane 3L Vode+3 ml Acti vera+3 ml alga a mic+9 ml Bio Heavena Ova biljka koja zeza takozvana Kanđica digla je listove(prva biljka u box-u)dobila prvi put gnoj za cvat 3 ml topmax+ 6ml bio bloom+3ml alga +3ml acti vera+ 9 ml bio heavena.na vodi je bila 3 zaljevanja s tim da sam svaki put cekal da se full posusi zemlja i da listovi klonu.
Poz ekipica opralo me slikanje Prvo Kanđica oporavljamo se držim ju suhu ,još nije full suh pot nek se objesi pa onda voda ,Ma bude on BOMBA ::listomahanje::::listomahanje::::listomahanje::::listomahanje::::banjahanje:: DRAGA šalje poz energiju Kanđica je sve bolje jupi E sad svašta, ajmo prvo malo CROPPING-a ili SUPER CROPPING-a kak si zemeš. To je ona kojoj je trealo dugo (23 dan na 12/12) da procvate.Dns 6dana od pistila ,hebono je krenula , e ova se bude zadržala u box-u .Ogromna je izašla iz vege , nisam ju stresiral kroz to razdoblje .Sad lupil ovaj cropping i tak su pobegle u vis !! HST Ovo je CROPPANA i pogleč kak je načičkala hedove ,makar nebreš to videt na slici kak z okecom. Dalje Malo im pomogel sa žicama
+ Sugar Gom auto od Grasomatic-a i SWEET TOOTH auto OD SEEDSMANA ALI TO je stavljeno na klijanje pa ih nema na slici.Jako me zanima ovaj Franco @420Florist bumo pricali na PM
Stiglo
Ušli u 65 dan 25 na 12/12 Još malo slika , dodal još jedan ventić. Uprav Dobile klopu ove -2 biljke koje su full zdrave u cvatu 16 dana- 3L vode + 3 ml top max+6ml bloom+ 6ml bio heaven+3 ml Sensi cal-Mag.lupil i lagani lolli malo počistil donji dio biljoza , ali samo na ove 2.Opet malo stresa , sve za bolji urod . Kanđasta ništa , čekam da se posuši full zemljam pa voda .pratim situacion. Ova koja je procvjetala prije par dan dobila 3 L vode + pol doze bio grow-a1.5 ml + 6 ml bio heavena+ 1ml Sensi Cal-Mag Pozz STAY HIGH
Ima života zeljasti su .
Da , osim Kanđice :zvezda:::cool::eek:
Dan 64 /24 na 12/12 Hans 45 cm MARS 40 cm Vanjske temp. opasno porasle upalil i drugu ventilaciju. Nadam se da nije previše ovaj ispuh za taj box 160×70×200 ( blauberg 125 cm-380m3 + vents tt 100 cm ,max 187m3? Procvala u 23 danu napokon jupi:mario:::mario:::mario:: Ostatak ekipe, lijepo se pune
Previse vode .Klopa je ok pocel sa 1/3 doze pa prema gore.Imam jos jedan vent budem montiral.Mislim da ova prva ima neki problem s drenazom i korjenom.Za orlove kande vele Previse N, overwater ima toga @420Florist ti si mi linkal.Hvala
Ekipo , napokon vidim pistile na 4--toj biljozi nakon 23 dana na 12/12.Osjetila je da joj se sprema out , pa krenula .:mario:::skot:::rolleyes::banana_rasta:::banjahanje::::listomahanje:: :ljubav::love2:::grupnjak::::listomahanje:::let::ajnstajn::rasta::wave::watch::banana_rasta:.Aj mi sad recite kak da brojim dane cvatnje-da znam kaj se tiče gnoja za cvat. Dali je to sad 23 dana cvatnje ili tek 1 dan jer sam jučer videl pistile(prek jučer ih nije bilo) ?
Tak budem i napravil , daj mi reci nebude sad nastal problem pošto je na 12/12 a vani je dan od 5 do 20h
DAN 61 . 22 na 12/12 Hans na 45 Mars na 40 Uprav zalijane samo voda pH 6,2 Ova još vegetira spolu ni traga ni glasa pistilama, ne usudim se croppat ili bilo kaj trgat da se ne produlji ta njezina vega još više.Mislim pogleč kak je granasta sve spreplelo. Sutra bi s njom u out ili za koji dan , haha tak govorim več tjedan dana ,još sutra . .Samo guši ostale biljke svojim rastom evo slika ove necvatuše baš me lagano nervira :udarac:::poguzi:: Orlova kanđica ,ide ona pomalem ,cvate ,nju sam croppal prije tj . dana pa sve to ide sporije Ove 2 ministrice su najjzdravije, tu se vidi razlika Hans vs MArs, ove iza velike biljoze( šteta jedna od njih neče da procvijeta ) su bile skroz pod Hansom ,sad sam im malo zamjenil mjesta. Ove prve 2 su pod Marsom od početka.Ove pod Hansom su veče za 45 cm :sun2::bocni::::listomahanje::
Jesam jučer
@lauba ma super su malo su stresirane kad sam ih croppal i lolli je pal.ja zadovoljan za sad .jedino kaj ova jedna nece da procvjeta.valjda bude , neznam kolko da cek to me muci samo vegetira a zauzima full prostor
Dan 57 od toga 18 na 12/12:sun2: Paneli- Mars 40 cm , Hans 45cm Nisam ih zalijeval ujutro neko prije pol sata. Išel opet s gnojivom .Ove 3 koje cvjetaju svaka po 3 L vode + 1.5 ml top max+ 1.5 ml bloom + 12 ml bio heaven+ 6 ml agla a mic i 6ml acti vere Ove u cvatnji Slikak ispod ,ova koja ima uvinute listove ko orlove kanđe. Ova koja nece da cvjeta dobila grow 3ml bio growa+ 6 bio heaven+ vera i alga po 3 ml na 3 L vode.zamjenil joj mjesto stavil ju ispod Mars panela.
Ujutro ide zaljevanje potovi suhi i lagani proslo 3 i pol dana od gnojenja @Immortal Bitch daj savjet kaj da radim .pojacam gnojenje kak si rekel da zamješam muški ili voda.ova prva ni malo znakova cvatnje ni spola.samo se otvaraju novi katovi , tu biljku proslo zaljevanje biogrow pol doze znaci 0.5 ml na L . Ove biljoze koje cvatu prošlo gnojenje po 2 ml blooma 1ml top maxa na L vode, kaj se tice gnojiv za cvatnju.+ 0.5 ml growa na L vode to je pol doze od preporucene .Stavil bum ovu koja nece da cvijeta pod Mars panel ,malo zamjena mjesta i tipa svijetla mozda ju to potjjera i krenu pistile.To sve ide ujutro od 7 do gasenja svijetlau 9 h .Molim da neko pukne nekaj da mi pomogne.Hvala cujemo se za 5 h.ZzzZz
Ekipa pustam ih dok se zemlja ne posuši , pratim sitaciju i postam slike. Hans 45 cm Mars 40 cm Klopu dobile Idee jos jedan ven dole na pod da raspuse od dole .
@Immortal Bitch nadam.se da si u krivu :) .A gle nikad nije zali bože grow .Pocel sam ,nov sam u tome ...Slikano je pod naocalama koje maknu led svijetlo + to je slikano posle kad sam ih vratil u box , a pocel sam operaciju nakon kaj se svijetlo upalilo.u sobi pod normalnim svijetlom lisce lijepe zelene boje ,nije mi se ni najmanje cinilo da manjka N zato im dal pol doze na L vode .jbg nisam slikal u sobi pod nor. svjetlom. Znam da org. gnojubtreba par dana da pokaze djelovanje.kaj da puknem full dozu sljedece zaljevanje?.pomazi pls.Hvala ti Kak se tice 3 biljke pp redu , pred zadnja u boxu ona od pocetka nekaj hebe uvila lisstove .spominjal sam prije u dnevniku .pustil ju da se posuši zemlja full i dodal jucer bloom, heaven, algu , veru ,heaven
@hazeri moze bit maltretiranje, ali tipa vađenje iz box-a pa ju je zasmetalo , svijetlo sigurno ne ulazi u box.
Prve 2 biljke Hans(monstrumi).Kolko moze proc vremena do pojave prvih pistili ?Prvu biljku nisam stresiral sa HST samo LST i nece da procvjeta.Hvala
Mali updejt , prošla ponoć krećemo u 54 dan ,15 dana na 12/12. Prvoj biljci u boksu pistila ni traga.Nadam se kroz koji dan .Zalijana sa 2.5 L vode + 2.5 ml biogrowa + 5 ml bioheaven-a + 2.5 ml alga a mic+2.5 ml acti vera + 2.5 ml Sensi cal mag pH mix-a 6.5 reguliran sa limunskom kis. Da zabiljezim gnojenje , ove 3 koje cvatu 7.5 L vode + 3.5ml bio grow+ 7.5ml topmax+15 ml bio blooma+ 15ml bioheaven-a + 7.5ml alga a mic +7.5ml acti vera +15 ml Sensi cal-mag. Znaci na svaku biljku po 2.5 L mix-a Napravil lolli + croppal veče granE.Ovo sad bil jedan high stress trening i sad ih pustam na miru .Hans na 45 cm Full snaga, Mars na 40 cm . POZZZ STAY HIGH::listomahanje::::banjahanje::::vapor:::ajnstajn::rasta::rasta:
@Mad Rabbit streč ide žešče samo dizem lampu .Hvala ti::banjahanje::
Pozdrav Vutraši :wave::wave: Dan 51 12 dana na 12/12 :sun2:(nakon 9 dana pokazale pistile - u 47-om danu ) Temp 28-30 Vlaga 50% Paneli -Hans na FULL mod 50 cm , Mars 40 cm Jučer zalijane svaka sa po 2.5 L vode + 2,5 ml bio grow :banana123: Sljedeče zaljevanje stavljam gnojivo za cvatnju + lupam žešči LOLLI + Cropping:bocni:: Welcome to the jungle::listomahanje::::listomahanje:: Poz Stay High :wave:::grupnjak::::roor::::listomahanje::
First Time Cropping::volimj:::D::listomahanje:: Treniram i nju i sebe .:ajnstajn:
@lu&k Hvala stari @hazeri Sad je skoro na pol snage nekih 8 dana ,ništ se ne bune, sutra ujutro pojačavam na MAX i drŽim na 50 cm od vrha.
ČEK @hazeri ne kuzim sad dal da pojačam za 2 crtice ili da stavim na drugu crticu, jer je sad na kraju 4-te crtice?
@hazeri da ,puno dulje grane , manje lisne mase ,pod marsom su kao grmeki i lišća pun kufer
Dan 42 :sun2::rolleyes: Tempo 25-28C Vlaga 50% Da zabilježim klopu :banana123:zadnja klopa bila prije 10 dana sa 1/3 biobizz gnojiva. Danas išel sa 1/2 doze gnojiva i to ovak 8 L vode + 4 ml Bio grow+ 8ml Bio Heaven+ 8ml Acti vera :banana123:KAd sam dodal gnojivo u vodu i zmjeril pH veli 7,3 ništ dodal svoj mix sa limunskom kis. i pH pal na 6,7 i stim sam zalijal. RUNOFF 5,9 pH, je to dobro prvi put sam mjeril runoff? Jedna biljka nije zalijana ,tegla još mokra ,mogući overwater ili možda pre jako nabil zemlju ? listovi se nekak sfrkali prema unutra i list kao da se nije otvoril . :bocni:::confused: Paneli na 45 ,Hans na kraju 4-te crtice sa lumenima 2,5 dana na 12/12:sun2: pistila još nema Pokušavam ih zadržat u istoj ravnini LST na snazi , zateži nateži::sex::,ako koja pobegne u vis budem kropal :udarac: Curke se ne šale Pozdravić Stay High Vutraši :wave::wave::vutra:
Poz ekipica ::listomahanje:::wave::wave: Dan 39 Time to switch 12/12:sun2: ,uprav narihtal tajmer paneli se gasi ujutro u 9 i pali u 21. Zadnje zalijevanje samo voda Trenutno stanje temp 25-28 vlaga 40-50 % Hans na 50 cm ,pratim situaciju, ali nije light burn kak sam misli. JOš par dana na 50 , pa spuštam na 45 cm Hans flower mod namješten na kraju 4-te crtice , ko ga ima bude znal. MArs na 45 cm Uživajte mi .poz , i naravno STAY HIGH :ajnstajn::let:::vapor::::listomahanje::::grupnjak::::roor::