Bok, ovo je moj prvi grow. Sjemenke su stavljene na klijanje 27.11.2012. proklijale su kroz 2 dana i onda su prebačene iz maramice u plastične čašice. Box: Ormar(150v50d90š) Sjemenke: Jack Herrer (Green house), White Rhino (Green house), Ak-49 (Vision), Cheese (Big budha), Wonder woman (Nirvana) Svijetlo: Sunmaster HPS 250W Dual + CT + 2x 25W coolwhite neke random Ventilacija: Kupaonski vent + 1xPc vent za CT i ispuh, 2xPc Vent upuh Zemlja: Terra magma + stiropor i za početak je folija iz auta oko biljki kasnije cu obuc ormar iznutra u bijeli mat papir. Ph vode ne mjerim jer još nemam s čime ali vodu malo pustim da odstoji i nalim par kapi octa. Temperatura je u mraku od nekih 20-22 a na svijetlu je od 28 do nekih 33,34 (najvise je jednom bilo 34) i vlaga je ok. Evo par fotki: Jedna zajednička Jack Herrer Cheese Ak-49 Wonder woman White Rhino (nemam pojma šta je snjime :D ima samo 2 listića) Sve su stare 2 dana, zaljevane na početku i još 2 puta po maaalo. I to je to svaki prijedlog je dobrodošao. Malo mi je čudna Wonder woman malo je iskrivljena i imala je male flekice žute ali su nestale. I od početka su na 18/6.