
Galerija nije uvezena
Na početku htio bih zahvaliti svim dobrim dušama koje su mi pomogle svojim znanjem da uđem u ovo područje. Ovdje ima toliko datog znanja i iskustva da mi je često teško sjetiti se gdje sam nešto pročitao. Moje prvo iskustvo sa uzgojem bilo je prošle godine i to outdoor – poluuspješno gdje sam dobio puno sjemena i 3 grama ulja Pošto sam imao mogućnosti nabavio sam i ovom trenutku kada pišem imam sljedeće: Box d=1,2m š=0,9m v=1,5m Apollo 12 – led osvjetljenje 540w (odnos crvenih : plavim ledicama je 120 : 60 i svaka ima 3 w) PC Ventilator fi 100 - 12 v - ulaz zraka Ventilator 420m3/h, 125mm, kontrola temperature i brzine Ph metar, ph metar za zemlju, ppm metar, lux metar, sound metar ( sve sa ebay) Mjerač vlage i temperature, laserski mjerač temperature Ventilator za unutarnje gibanje zraka Timer digitalni¸ Digitalna vaga Orgonit H2O2 Hidrogen Peroksid (36%) Koloidno srebro (19 ppm) Za ovaj uzgoj korišteno: Zemlja teramagma 2 vaze od 20 l i 4 od 13 l ( ispunio sam ih 70% – 90%) Gnojivo Hesi starter kit Sjeme 2 kom Barneys Farm L.S.D i 6 kom domaćica Boca 2 l – za 1 l vode sa 250g šećera i 10g kvasca za dobivanje CO2 DNEVNIK UZGOJA 6 TJEDANA VEGETACIJE 2 TJEDNA PREDFLOWERINGA 10 TJEDANA CVATNJE Koliko sam uspio vidjeti nisam našao da je netko podijelio iskustva uzgoja sa ledicama pa ću to načeti. Kako mi je ovo 1. grow svaka sugestija biti će rado razmatrana Na početku posadio sam 4 sjemenke LSD . Jednu sjemenku sam izgubio tako što sam nakon njenog presađivanja postupio krivo tj. najprije sam sjemenku presadio pa je zalio sa vodom tako da mi je korijen bio pri vrhu a to sam primjetio tek kada sam vidio da mi biljka u prvim danima vene. Jednu sjemenku nisam uspio aktivirati. 8 dan vegetacije u početku sam lutao sa dizanjem i spuštanjem osvjetljenja jer mi je biljka bila gusta, a razmak između peteljki ( internoda) vrlo gust Tako sam nakon 15 dana kako bi napunio box krenuo sa sadnjom domaćica koje imam iz prošlogodišnjeg neuspješne sadnje. 20 dan vegetacije