Pozdrav ljudi!!! Plan mi je u 30l rootpounch potove zamisat: -10L vermakulita -5l perlita -malo sirepola -glinene kuglice za drenazu -guanokalong powder nakon sta sve to zamisan , isprat zemlju za 7l vode te je pustit da se malo posusi nakon toga klice stavit u svaki pot i drzat 20ak dana ispod 300w led(kinez) i 250 hps dual specre cilj mi je postic u 20ak dana neku formaciju da ih mogu premistit vanka jer necu imat puno vrimena ic na sajt radi posla, to je razlog veceg postotka vermakulita i perlita i kuglica, sta bolja drenaza a opet da ima i 20 l zemlje obogacenon sa guanom nadam se da uz ovaj miks morat obac sajt svako 4,5 dana , svaki pot sa 6l vode zalit i da ce bit neki rezlutat , malo cemo ekspermentirat... Strainovi ce biti -1x Critical + auto(dinafem) -3x Black cream auto(sweet seeds) -1x White widow auto(pyramid seeds) -1x Nl auto ili jack herer auto jos se nemogu odlucit mislim gnjojit i jedan put sa Hessi TNT nakon 15 ak , 20 dana i onda 25 dan prilikom prebacivanja na sajt dodavati po potrebi -hessi bloom -hessi P -guanokalong Tasteimprover -hessi RC i zadnja 2,3 zalivanja sama voda sa 2x vecom kolicinom vode s koregacijom ph po mojin racunicam treba bi obic sajt nekih 10,12 puta do harvesta posa mi nedopusta da radim fem. sta mi je jako za a i tesko je u sred tur. sezone ovdje nac dobar sajt za radit fem. biljoze a da ne govorim o sezoni lova koja pocinje negdje u 9 misec tako da ove godine idem pokusat izvuc sta vise na tih 6 automatike sve ce pocet 1.5 kad ce ici pod lampu , zasad pripreman medij. Savijeti i komentari dobro dosli , narucito oko guanokalong powdera jer ga prvi put korisitm , a cuo sam da je odlican za automatike u ovakvoj kombinaciji !!
Eo na kraju nije toliko lose ispalo , ono malo sporednih grana sto je ostalo napunilo se u ovih 15,20 dana . Prvi vrhovi koji su bili osakaceni od black creama su mi sve ukupno dali oko 36 grama. Oni su katastrofa bili okusa i mirisa i izgleda , nedovreni , podijelio sam ih okolo. No nakon 20 dana sporedne grane su se udebljalje na Black cremovima te su dale na kraju oko 44 gr . Taj dim je isto malo jadan s obzirom da je sa sporednih grana ali opet punoo bolji nego li onaj od prije 20 dana kad se ono sa bestijama desilo . Critical + mi je ostalo pola biljke te mi cinilo koda nece bit ni 10 grama ali je na kraju dao 40 grama vrhunskog kvalitetnog dima , s masu thrinoma i lipog i okusa i mirisa. WW je u potpunosti fasova , jer kako je jos bio vegetira ciloga ga je pojelo . A na Big devill XXL je satralo dosta toga ostale su samo 3,4 grane , na kojemu je sve ukuono bilo oko 16 gr suvog. Eto na kraju je sveukuno bilo oko 130 gr suvog , nakraju bar nesto , ioako mi je za jer bi bilo puno puno bolje , black cream mi se nije dojmio ali mi je cirtival i BD xxl 1 liga !! Eto ljudi poz , eo par slika osuenih cvitova . Big devil - Critical Black cream
Moguce jer loviste ne i blozono, mada tjesi mi se sta ce bit nesto malo za zapalit a i indor je ispa skoro troduplo bolje nego sta san ocekiva , jbg triba sam taj benzin mozda ozbiljnje svatit.... Felt okolo je kamenjar tesko je skontat u blizini love divlje svinje to znam sad koja je bestija neznam , covijek nije sigurno..
Nazalost gotovo Nisan biona sajtu 10ak dana radi velikih kisa i nevrimena i krenio san dans da ih posjetim , radi straha od pljesni, kad ono paff, ocito divlje svinje ili nesto jer je loviste u blizini a kako 10 dana loseg vremena se zaredalo sta znaci da ni ljudi nisu prolazili tuda , ovito si divlje svinje se raskonotile na svom teritojiu.... Ww su mi ciloga poile satrale vjerovatno jer je tek pocima cvitat pa im.je bio ukusnjo ili nesto , na svemi ostalome su mi polomole glavne vrhova .... 3 topa od BC san ubra sta cu pa cemo vidit preko 10 dana prie skinut automatoc hahahah sta ce to bit hahah. Al stas sta je tu je .... Ove sporedne grane san ostavio i jednog big devil bavia ca jer kako je glavni top pa na pod u bice kakvu lokicu uvatila ga je pljesan... Ceitical + se jos nesto malo bori ali nista od toga. Obac cu ih jos jedenom cisto reda radi da viidim malo te sporedne grane haha eto ljudi steta imale su jos preko 25 dana vozit a bc 10 15 dana i sigurno bi dobro ispalo ..bas steta i sad mi je za sta nisan svaki put prie kad san isa prolia kojo dec benzina da odvuce tu divlajc .. Ako j3 opce divljac mada je i nevrime bilo dosta veliko, al ovo meni pari ko odgrizeno.... :(
Dan zivota 35. Dan vanka 16. Danas samo otisa obic biljoze , nisan ih obisa 6 dana i mala je neka kisica i danas mi se pokazalo da mogu jos 2 dana bez vode sigurno . Za 3 dana ako nebude kisilo cu ih zalit jos jednom vodom pa pocet malo dodavat kemije i tasteimprowera. Biljke pokazuju ok napredak sve su viseoke od 65 do 80 cm odprilike.
Dan 29. Zivota Dan 10. Vanka U pon je palo nesto kise te san in obisa 4 dana nakon kise i zmljr bi mogla izdrzat jos sigirno 1 dan ako ne i 2dana bez vode , iducu put idem za 4 dana mada san uvjrren da mogu i 5 dana bez obilazenja ali to cu dokucit iduci put . Biljke napreduju odlicno , jos su dosta izrasle i sve ccitaju osim ww on tek pocinje . Zasad sce dobivaju po 5l vode same sa 15ak 20 kapi limuna cisto onako neznam da spustim ph bar na oko 7 . Danas san i napounio zemlje i odriza visak najilona . Jos bar 2 tjdna cu zalivat samo s vodom. Evo slike Ovako izgleda nakon svih odradenih radova 4x black creama i big devil Critical + auto Ww auto Ljubicaste se ljubicice :) I par random Pozz ljudi ! Odo zapalitt :razvaljen::
Nista samo vi raspravljajte svako ce izvuc sebi neku pouku :)
Normala , automaticima je 30l sasvin dosta , fotoperiodne kad bi radio kopa bi rupu od 80l i zaliva je sa 20 l vode , ali ja tu kolicinu nemog prinit jer mi je put do sajta prezeznut , plavo skidan danas vec naravno i upravu si bolje bi bilo da je crni , plai san ima pri ruci , i tirba sanga vec ima 4 dana skinti ali nisan pojia skalper da uredno to odradin , mada ovaj sajt di san ih posadija je zmnlja toliko puna kamenja , naci ode nema g od gline sta dublje kopas veca su kamenja , negovoin ovo bezveze da san na nekoj koliko toliko obradivoj zemlji nebi sstavlja nailon , za mi se sta nisan slika iskopanu rupu da vidite sta je to unutra , tu canabis nebi moga ni pomislit rast , a 30 l medija za utomaika je vise nego dovljno .. fala :)
naveo sam u 3,4 poruke iza da sicen danas ili sutra jucer san iza posla otisa samo u posjetu jer su puvali udarije vitra priko 100 na sat , pa san mislio da je sve propalo a misto van nisan slika okolo zbuksano odlicno , ja san za 40,50 dana zavrsio , sigurno cu odsitc u iducih par dana a razlog zasto bi "pa ko kruska" nevidin jer san bas pozorno bira lokaciju Meni je lani taj najilon kao i sta san naveo , prominio misljenje jer san ima 6 autosa , iste sorte 3 sa i 3 bez najilona , ali bas duplo bolje su mi ispale ove u najilonu , ratlog je jer nemogu ponit vise od 30 l vode , to ispada ok cca 4l po biljci i meni je voda dragocijena , taj najilon mi daje sigurnos da mi je svaka kap vode osla u prostor korijena , i to stvarn nije pravi outdor nti se tako radi , ali je ovde sve krs u tako prozracnoj zemlji kad nebi stavio nailon ko zna di bi mi voda osla kad bi poceo zalivat jer zbog kamenovitog tla ona promini smijer u sekund , a ja ovako sa 4l vode mi stavrno mogu zivit 3,4 dana , lani su mi na dirktnom suncu zivile 4 dana na 3l vode i opett mij e ww auto npr izbacio oko 40 g , a to je bez prvih 20 dana ispod lampe i u gorem miksu i bez guanokalonga . svacan ja sve cill ali past ko kurska mi je zasmetalo jer san bas bira lokaciju koja je sigurna za 50 dana..
Momcino znan ja sta ja radin i znan da je sigurnost na prvon mistu za najilon ss pocita na YT i postoje raznorazne metode , spominje ga se na rollituop i grass cityu , nesekiraj se ti
Dan 4. Vanka Dan 23. Zivota Mini update Danas sam otisa pojetit biljoze jer sinoc puvalo jako i jos dan prije toga je padala jaka kisa i puva juzni vitar pa ssn isa provjerit jesu li zive kad one duplo bolje nego li ima 3 dana . Sok od prisadivanja kods nisu osjetile Dok je sva okolna zemlja polusuha. Zemlja di si biljke je dobroo vlazna i jos bar 3,4 dana nemoram u posjet . Black cream je poceo cvitat i vec se naziru ljubicasto crni cvijetici. U ova tri dana su preko 10 cm narasle Jassn uglavom prezadovoljan , ocito su bile na dobrom sklonisu kad su prizivle onakve udare vitra. Eto ljudi pozz
ee hocu hocu , napisa san , iduci put jos kad one malo odu u visinu nadopunit jos zemlje i odnikit visak naliona za 4,5 dana danas nisan ima skalper ni nozice pa sam ostavio jos par tih stvari za iduci put
Ja san cvrstoga uvernja sa su mi godinu prije one u najiloni bili 2x bolje sta je urod i pokaza neznan i ima mi logike svaka stvar u vezi njega Ko obicns rupa ss tankim slojem plastike Imas oblika pitara a negrije se ko pitar Imas bolju drenazu Sve sta si zalija si siguran da je oslo u zemlju od tvoje biljke Masu kojekakvih crva ce teze jest korijen Nece dolazit korijeni od drugih bilja
Dan 19. U indooru Dan 1. Vanka Pozdrav svima Biljke su sigurno prebacene i presadene Obisile su se cili jer 4 dana nisu vidile kapi vode radi presadivanja Korijen jr lipo popunio pitar i to san zaboravio slikat Zmlja na kraju je miks Poth 70l Terramagme 60l Perilta 10l Vermakulita 20l Rupe su cca 40l a u njima ima 30l substrata, a kad ae jos biljke malo izdignu cu dodati jos po 5_10 l po rupi i odkinit visak najilon Nakon prisadivanja su sve dobile 120g guanokalog powdera i 5l vode sa Hessi RC I PZ a iducih 2tjedna ce ici samo voda Critical + auto White widow auto Blac cream auto 4x ova 4 jedan do drugoga u obliku kocke I big devil xxl auto Eto ljudi to je to sad drtimo malima fige da im bude ugodno u novome domu a ja sad odo zapalit jednoga :)
Pa kad iskopan rupu da korjenje od ostalih biljaka na sajtu ne krade mjesto za korije, a i prilikom zalivanja nece puno bjezat voda okolo nego ce je vise ostat u iskopanoj rupi A rupice su za drenazu I lani kad san ima auomatike oni koji su bili u rupi sa najilonom su duze drzali vlagu i bili 2x bolji i veci npr. 3 autosa ss naljionom du svi dali po 30 g a ovi bez toga od 15 do 25 g a bili du direktno posadeni u zemlju i na dobrom sajtu zato ih sad drzin pod lapom 320 dana i onds ih stavljam u bogadsrvo nove zemlje i guana i rupu od 25l pa ima da gustaju nesvacan skepticnist toliku , ali nije logicno radije rupu oblozit necim radi drenaze i nametnika korjineskih i nez cega sve , vidit cemo sta bude bude Sam pa sam se ubija
E zab san rec na slici su 7 najvecih autosi a ostalo su pripreme za nesto trece , regularno sjeme
Dan 17. 18/6 Poz ljudi Doslo je ipak do nekih promijena, neke san stvari poslusa a neke cu ipak eksperemetirat Za 3 dana auose orebacivan u iskopane rupe od cca 20ak l oblozene nailonom s probivenim rupicama i dodat cu oko 3l vermakulita i po 100g guanokalong powdera te potom presadit autose i zalit obicnom vodom i tako misec dana samo voda radi guana te na kraju po potrebi hessi bloom i fosfor i tasteimprover od guana . Strainova ima 7 umisto 6 a to su Black cream / sweet seeds 4x auto Xxl big devil/ sweet seeds 1x auto White widow/ pyramid seeds 1x auto Critical +/ dinafem 1x auto Eto za sad malene idu odlicno pod 300led i 250 hps Nadan se da sok od presadivanja nece dugo trajat i da ce nastavit lipo pod suncem Ako mi teorija drzi vodu po automatiku bi se na ovaj nacin moglo izvuci vise od 50g uz dobro vrijeme i dobar gen. A to bi za moje potrebe bilo odlicno Pozz ljudi
Meni lani nikako nisu mogle priko 3 dana izdrat bez zalivanja ,provat cu vako pa sta bude , hessi mi oonako vise netriba, a ostalo mi ga je , i prisadit cu na 20 ak dana vege , u iskopanu rupu od.30 l i mislin da nea nista sporno tu , ako.ispdne los,za forum opet dobro , i na greskama se uci..
Hesi san korisija lani , ostane od indora i gnjoivo ko gnjoivo sigurno ce se pokazat bolje od neke plantele ili sta ti ga ja znan , ako i budu posadene direkt u zmelju ruba ce se obloziti plasticnon vricon sa rupama , tako da isto to gnjoivo nema di pobic , automatici cak i kad ojacaju mogu traziti maksimalo 5l za svoje potrebe lani automatici koji je svaki dao po 30ak grama su trazili 3l sa puno gorom zemljon i bez perlita i vermakulita , obilazak u dalmaciji na +35 svako 5 dana je uspjeh , neznan nikoga u dalmaciji ko ide zalivat biljke svako 7 dana a kamo li 15 , alni san na biljku koja je dala 150ge mora svako 3 dana ic , a da ne spominjen kako susna znaju lita ode bit , zna nepast kisa po misec ipo dana , automatike nikako necu prvo na sajt lupit jer je to tek sranje , sigurno cu ili primistit ili prisadit , sok od prisadivanja bi uskaldio sa sokom od premejestanja u novu okolinu , i vidio sam da ljudi tako rade zasto to nebi valjalo , kad automatik sta postigne u tih 20 dana vege su njegovi temeleji, dobre temelje kao mala biljcica u outu nikad nece postic , cak i da ude u fazu cvata i neka mu napravim sok od koji dan , to se nece moc mjerit sa temeljima automatike uzgojenog pod lampom kao onoga sta je uzgojen vanka , tako da tih par dana soka ne igra toliko veliku ulugu i odma san bija svjestan toga , ph cu paziti koliko toliko sigurno necu zalivat sa vodon sa kanele da nestavin bar pola limuna na 15 l , lani san tako radia pokazalo se dobro , kad padne kisa ako i padne tura bez limuna i to je to da digne ph zemlje , zakoplicira jesan oko rotpouncheva , kad iskpam rupe i napravin dobar miks zemlje vermakulita i perlita i dodan kalonga 7 dana prije presadivanja nadan se rezultatu , i tako cu radit , hesi cu korisit radije nego li plantelu , zasto? jer iman dat jednu dozu svega u vegi i , 3,4 doze u cvat plus iman i tasteimporever , ovo u mene nie uobicajni outdor ovde ce biljke bit priko 20 dana u indoru i praktici su vani samo 50ak dana , moze me potrefit i razoblje bez kise i svasta nesto tako da nije isto ...
Root bound da korijen vise nema gdje ic nakon 25 dana koriiena ce isto bit dosta pa.cu radi toga u 10 l tegle , lako se to prisadi
Ocu li dobit rootbound nakon 20 ak dana vege to me brine..
Onda cu ih stavit za pocetak u 10ak litara potove i tu ce bit 20ak dana , a na sajtu cu iskopat rupe od cca 25ak litara i pomisat sa perlitom i napunit ih zemljon i guanom (7 dana prije prisadivanja na sajt) polit vodom da se sve to pomisa , i nakon 25 dana presadit iz tih od 10ak l u te rupe i dodat tu dozu Hessi RC i dalje kako ide...
Naravno da cu kauboja poslusat , nakon onakvog moby dick scroga :) kralj outdora je kralj outdora , tako cu onda , ako ista mozda i i odmah stavim u 20-25l plasticne bez prisadivanja i tako ih iznesem na sajt ... edit- samo neznan sta da radin sa ovin guanopowderon kad ga vec iman :zvezda::
Oke , a ovaj prisadivanje automatike koliko je to OK?
Tarzane , a u 20l plasticne potove ? mislim se oce li tu kad sunce zaprci kad se plastika ugrije isto brzo se susit zemlja?
Fala prika , za glinene kuglice uvik svi kazu da nevaljajju ali ja ih uporno navodim, izbacit cu ih , hidrogel ako nabavin , nabavin , perlita i vermakulita iman tonu , a u djelovanje vermakulta san se uvjeria u indoru , uvjeren san da biljka moze zivit plus 2 dana nakon sta se zemlja posusi , kad on pocne izbacivat ono sta je prethodno popija , a i misto ce imat samo cc 9 sati direktnog sunca tako da , mislin da stoji ovo svako 4,5 dana ic na sajt , a zemlja ce ici 70l nove poth koju cu zamisat sa koristenom poth i to sve obogatit guanokalongom , a mozda i kupim jos 70 l nove poth , samo me straj oce li to bit prejak miks.