Poz vutroljupci, nakon prve uspješne odrađene misije, evo me u drugoj, svaki vaš komentar je dobrodošao. Prva sorta mi je bila sativa, ova će bit indica, iako sam na poklon dobio tutankamona od pyramida, ovaj put neću bit pohlepan, pa će sve privilegije pripast jedinici zvanoj Q.B. Neka igra počne... Sorta: OG kush, RQS, fem Oprema: prigušnica 400w, žarulja 400w hps, reflektor cool tube 400mm, box 90*90*160, ventilator aksijalni (usisni-mali), ispušni (veliki- turbo 125), ph metar, termometar/vlagometar, mikroskop, timer Posuda: 40x40 cca 21 L Zemlja mix: Terabrill + zeolit Gnojivo: V: Floridor sa guanom (što sam skonto da mi neće trebat), C: Plantela crvena Režim: 18/6, 12/12 Trening: LST, Toping ili FiM, nisam još odlučio, tu ste, nadam se, da pomognete 12.09. Sjeme postavljeno u vodu... 14.09. Sjemenka napukla te prebačena u zemlju...zzzzz 17.09. rođena je Q.B. 19.09. Izrasla 7cm, uvijala se prema svjetlu, padala.. 23.09. Presađena u veliku posudu do prvih listova 24.09. Natopljena nekorigiranom vodom, te dodano još zemlje, ph zemlje 7.. 25.09. ph zemlje 7,5, vlaga noću 65%, temp 20, danju vlaga 40%, temp 31 27.09. ovako to izgleda danas sa slikama