Pozdrav Vutro! Ovu godinu,u aprilu,sam zasadio regularnu biljku iz "kutije-svašto-ponešto..)-i na prebacivanju na 12/12,dobil sina! Tak se je ovaj dnevnik odvojil od prvotnog, pa sam odlučio,da napišem-yodim dnevnik posebno,jer mi je lakše voditi Somu posebno !( one u 100.ki več cvatu,a ove u 80.ki,su u vegi..)-drugi dnevnik.. UP-DATE #1 Od opreme u ovom growu: ,več poznat Pirat box 80.ka, -Led diy cob light 200w(4×50w 3500k čipovi)+50w blurple kinez board u cvatu.. -ex-vent TT100,monkey fan 20w, -Biobizz -light mix i -jedna 11.l saksija(Lavender)e 2.ve po 10.l(Somanga) Plagron alga grow/bloom đubriva,PK13-14 booster,cal-mag Sensi,root-juice BBiobizz ,imam pasivni ulaz u tent, ,tepm/hygrometar,pH bočica za merenje...papirčiči i grinder :) ! Priča je počela 12.5.22,izklila Lavender,zatim 25.5.22 i oba Somanga,razlika jedan dan-po izlkiču...(piknul sam jih u Plagron grow mix zemlju) Crvena saksija Lavender (kad je povirila)Sad,Lavender je stariji 10.dana od Somanga,što nije puno razlike;al da imam prostor večji i time bolje uslove za daljšu vegu.al ja moram swičat za jedno 10-14.dana-odokativno.tak da,zasad sam lst-jal Lavender i digao Somanga malo višje-da su u ravnini..danas slikane:Somanga da sam dospio ovak jih dogurat,mi je zadovoljstvo! Znao sam da jih moram što pre presadit..ovakve bile :Lavendera Somango jedan,bio krzjav!! sad divno rase-i mnogo je nizak,nabija nodove-ja digo cob več na 45cm.presađene u finalne potove 12.6.22,i razvijaju se lepo..Lavender sam topiral još u litrskoj saksiji..a Somanga predjuče..ovako je to išlo po slikama. Hranim root-juicom Biobizz i jednom dao alga grow Lavenderu.ph vode podnešenom sa domačim lemon kickom-lim.kiselina,na 6.5pH Stavljam i sredstvo za dekloriranje (za aquarije i cveče..) Zalio sam predjuče-a zemlja suha,bilje ne kaže nikakvu potrebu za čime,pa jih pustim da ožednu malo.tako ja..pratim,i dam jim što pomoje -treba(ju).. Peace by Lovetogrow Edit: zaboravil stavit label-a takko dobro napravljen :) peace