Pozdrav svima, Mislila sam da neću growat do jeseni (ipak je outdoor sezona) ali ne mogu ja bez da mi kuća miriši :D Za ovaj grow sam se odlučila na RQS Euphoriu (Rori), jednu WW od Nirvane (Niri) koju sam dobila na poklon i jednu domaju (Izy) koja navodno ima strašan kick (vidjet/osjetit) ćemo :) Rori (posijana 5.7.) i Niri (posijana 3.7.) su u kokosu, dobro ispranom i PH balansiranom na 6. Rori raste pa... 30 puta brže od Niri iako su u istom supstratu i isto se hrane... čak je Niri dan prije provirila iz kokosa ali Rori ju je sustigla i prestigla isti dan. Izzy je posijana nešto prije ostale dvije (24.06.2015) i noge drži čvrsto u kombinaciji treseta, kokosa i worm castinga. Nažalost, tigar iz prošlog growa je bio prisutan i u ovom growu i ne mojom željom Izy je topirana i ostala bez lišća (već 2 puta). Obzirom da je u pitanju neki hibrid pokazuje strašnu želju za životom i oporavlja se strahovito brzo. Za sada su pod 200w CFL (osim od 11-17h) kada su na prozorskoj dasci pod direktnim suncem. Režim je 20/4 ali to ću postupno prebaciti na 18/6. (Mislila sam im pridružiti jednu NL AutoFem iz mog uzgoja ali nije niknula). Fotke: Izy prije napada tigra... Izy nakon napada tigra... Rori ( 15. dan života) : Niri: 17 dan života... :\ Prihrana: Izy je na organic hrani... bio bizz grow + seeweed extract i neki "tonici" i čajevi koje joj mućkam. Rori i Niri su na Atami A+B coco gnojivima na full dozi (1ml/l A + 1ml/l B). Zalijevam ih svaki dan 2 puta dok ne procure prema ovom videu : hnxbj8o_PwQ Nadam se da će i ova euphoria ubijati kao i prošla :) Toliko za danas od mene... Pusa svima... K. :) :*