Ime vašeg dnevnika: Mohan Ram auto Datum nicanja sjemenke: 21.09.2020 Početak vegetacije: Breeder: Sweet Seeds Strain: Mohan ram autoflower Vrsta uzgoja: Zemlja Tehnika uzgoja: Low Stress Training, Defoliation Rasvjeta u vegetaciji: LED Snaga svijetla u vegetaciji (W): 80 Rasvjeta u cvjetanju: LED Snaga svijetla u cvjetanju (W): 150 Nutrijenti: Organics nutrients Ostala oprema: Sve što trebam Dodatne informacije: Kao što sam najavio u proljeće, otvaram jesenski dnevnik. Temperature su se polako vratile u normalu i eto krenuo u novu avanturu, ovaj put u obliku dnevnika. Do sad sam sve svoje automate supertopirao i bilo je dobro.. ali odlučio se za promjenu. Izabrao sam Mohan R. Auto od ss jer imam mali box 60x60x160 i do sad sam pucao po jednu e a sad su dvije.. MR je po spec manja biljka i mislim da ću fino popuniti box. D3sna je imala problema pri porodu, pa sam obavio carski i za sad se čini da će biti ok, kasni 1 dan.. Slike boxa: Zaboravi napisat da je rasvjeta moj dobri stari e 27 panel 16 grla.. tegle nekih 10+ l zemlja biobizz light mix od organicsa big start powerplant i pk juice te dodatak kraken mykorize. Trenutno 24 h dan , opet mi riknuo timer sad po ljetu.. sutra po novi i bacam na režim 20/4
Uff oslabile žarulje, preko noći se lijeva izdužila, 3 ciklusa izdržale, danas po par novih.. nikako da skupim lovu za neki panel
Zamjenjen 3 žarulje u pevexu 9 kn 9,5w na akciji.. kupio novi timer , prespojio sve.. Prebacio na 20/4 temp naglo skočila ali se i vratila odmah kad sam sve pospajal.. Do idućeg tjedna lp... panel na 56,234cm Ukopao žirafu...
1. Update 1. Tjedan iza nas Svako 2. Zaljevanje ide big start u zadnjem dodao 0,5ml powerplant (pola litre vode) do jučer je bilo dosta toplo pa su cicale vodu u prosjeku 0,5l na 24 h. Desna koja je štekala u startu je fino uhvatila ritam.. Bolje je njima nego meni! Do idućeg ponedjeljka! Stay positive! ( Not covid 19 )
2. UPDATE ! TJEDAN 2. Evo nas u drugom tjednu i ramovi rastu ko blesavi. Dodao sam još zemlje u tegle kako se ova slegla pa sam zalio samo sa vodom a tako i iduće zaljevanje jer u zemlji novoj ima hrane..temperatura je idealna . Ovak dobio sam mail od organicsa "Kod naših gnojiva nije potrebno regulirati pH, jer je uvijek optimalno između 7-8, ovisno o pH vrijednosti vaše vode." Ali ja po svom receptu u svaku soluciju dodam 0,7ml limuna na litru.. Još malo pa krećemo sa laganom gimnastikom. Panel je na 50 cm od krošnje pred kraj tjedna krećem sa dodavanjem powerplanta. Tablica kaže 2ml na 1l ali ja ću početi sa 1 . Evo slikica Do idućeg tjedna! Budite zdravi i veseli! :respect:
Desna privezana a sa zbijenom neznam kaj bi... Ova je jednostavno patuljasta jbg nema se baš kaj savit al jesam
Nema potrebe, desna bu previše otišla, dobio ja i ovu već pod kontrolu ;) Evo kad već pišem tu da napravim update, pokazale spol, dodao u hranu i minimalno pk j ipak su automati pa dodao tjedan ranije od preporuke. Evo friške slike.. i da, stavio novi filter, već se počele šnjofat.u ravnini pod špagu. Ak se ovi auto ramovi pokažu ok možda idući stavim 4 u 60etku mada sumljam da sam još sposoban za to... do sad sam box punio jednom ali super topanom... do iduće inspiracije
3. UPDATE POČETAK 4.TJEDNA nakon vanrednog evo redovni tjedni up. dobile vodu, iduće zaljevanje ide powerplant, pk juice u većem omjeru pk a smanjen powerpl. Polako mjenjam žarulje u korist 2700k. Malo sam podigao panel u prelazu. Temperaturu i vlagu ne pratim jer higro gecrk, kako se grane razvijaju tako ih širim. Vidljivi napredak iz dana u dan. Bez filtera bi se već fino osjetio miris. Do idućeg tjedna ili nekog vanrednog upada! Ugodan vam dan!:respect:
4.UPDATE upravo se probudile i dobile vodu. Primjenjujem jedno voda jedno hrana. Nekad popiju 1 a nekat 1,5l zaljevam skroz polako da ne protječe sve odmah, uglavnom pratim da ne pretjeram.. sutra naručujem novo svjetlo taman da ih iznenadim spustio opet panel na 45 cm.. žarulje već stare i svakak nisu više za upotrebu al bude ok dok novo ne stigne
Evo jedna dok su nado/budne . platio, dostava procjenjena između 20. I 25.10. Ravno 100€ jedva čekam da dođe... a joj onda igranje pogađanja visine, jačine... ::ludak:: Ova desna bu pojela ovu ljevu , motam je ko burek da ih održim u istoj visini Edit kad već mogu, danas popile po 2l omjer po 1 l 3ml powerplant 1ml pk juice. Da zapišem tu kad mi žena zaspamala kalendar
HRK 683.95 33%OFF | Pre-sell 120W 240W Led Grow Light Board Samsung LM301B QB built with 3000K 5000K 660nm IR full spectrum DIY MW driver https://a.aliexpress.com/_mNJNbjf Komentari su dobri recenzija bude u temi
5. UPDATE Stiglo novo svjetlo, trebam ga provjeriti na driveru. Tj kolko vuče . Svaka popila 2l po 5ml powerpl i 2,5ml pk juice kupio emos mjerač bio narihtan na 90w ,narihtao na 120w
Nije, sve je kak treba
Vanredni update! Kako prvi puta koristim samo organics nutrients i light mix zemlju tek se urihtavam sa dozama i početkom tjedna su s3 počeli javljati problemi na desnoj a i na 2 lista na ljevoj, sva sreća pa sam odmah skužio kaj se dešava i krenuo u sanaciju. Kako se ovdje radi o automatima i hibrid koji prvi puta sadim, bio sam nježan sa dozama, jer tablica,je za foto,i kako je krenula cvatnja tako se pokazalo da nedostaje primarno kalcija mg i fosfora školski se manifestiralo na listu,nažalost skinuo ih i bacio pa nemrem priložiti ali lako za prepoznati i dobro da sam na vrijeme..pa sam u prvom zaljevanju pojačao pk juice, izbacio powerplant jer ima preveć N pa sam je malo pecnuo te dodao calcmag od an koji imam od prije baš za te kritične trenutke, stanje se odmah popravilo i dodat ću još jedno zaljevanje calcmag pa nastavak sa pk.. u iduće zaljevanje ću dodati i malu dozu big starta da se korjen osnaži. Isključio sam ph kao uzrok problema jer sam kupio ADWA – Džepni PH metar AD11 kalibrirao i izmjerio samo vodu i mješavinu, kako sam i bez njega uvijek dodavao limunsku do 1 ml na litru mješavine ph je između 6,6 i 7. A temp na usisu i razini tegli stalno 22c kako su sad osjetljivije podigo sam i panel malo više da ih ne prži.. evo par slikica nakon intervencije Ovo što su neki listovi savinuti prema dole kao u kanđu je rezultat gužve i pritiskanja uz stranice boksa . Do idućeg ponedjeljka. Nadam se da će ovaj info biti i drugima od koristi.. ;):respect:
Ispravak netočnog navoda ustvari dobro sam simptome detektirao ali problem je ph! Ovaj pk juice bi se trebal zvat ph juice! Mjerio do sad samo vodu jer mi janezi rekli da ne diže ph a kad gle ti smjesa hrane malo preko 8! 2,3 ml limuna da se spusti! Pa mamu im...ništa isprao biljku sa hrpom 6,5 vode, bumo vidli kaj bu sutra.. ak nebu promjene na gore budem folijarno dao pk ali sad provjereno.. pas mater kak sam glup! Inaće sam uvijek stavljal 1 ml na 1l da bude taman voda.. kak sam ljut, prvi i zadnji put da ih koristim ! 2 komponente 400kn mamicu im..pa ovaj ph metar sam platil isto ko ovo đubre, tak da sam 800 kn potrošio da bi se nervirao, dobro sad barem imam metar:grrr::fuck: dobro da je ova ljeva ok, počeli lagani simtomi al ova se u manje od 24 h sva oflekala u hrđu od2 ,3 lista do užasa Za 10 dana kad dođe plaća uzimam ovo Skoro ko dve boce ovoga.. neznam dali bi to sad mogao ubacit a ovo izbacit tu Vas molim za savjet, a ovo poklanjam nekome u zg tko ne sadi automate, jer oćito jedan spušta a drugi diže ph i jedno bez drugog ne ide a to mi nisu rekli nego ovo : Kod naših gnojiva nije potrebno regulirati pH, jer je uvijek optimalno između 7-8, ovisno o pH vrijednosti vaše vode. Hvala vam što koristite naša gnojiva, uvijek smo vam na raspolaganju za sva pitanja. A bome sam im sad poslal fini mail..
Ma nebum folijarno, evo odgovorio u temi, lužnato je ne kiselo a ljimun je ljimun kick i vodu štela perfektno mada stoji 3 godine al ovo čudo ili se pokvarilo ili neznam kaj, ide sad do kraja bit će vrhovi dobri al listovi ružni jbg od sad na dalje samo AN OZqX-U1snl0 I do sad sam 3 god samo na tabsima bio nakon plagrona i nisam problema imao....
6.UPDATE REDOVNI Nakon što sam uletio u problem uspio ga za sad obuzdati i vrhovi se pune.. kupio sam komplet za iduću turu a ovu ću pratit ph do kraja i korigirati po potrebi brze promjene se vide jer su male posude.. evo slika sa spavanja nadam se da nećete biti više vanrednih.... :respect:
7. UPDATE, DAN RANIJE Danas ukopčao mikroskop i pregledao vrhove od do i ugodno se iznenadio jer svi su skoro mlječni čak i naj doljniji . Tu i tam koji amber. Pala zurka i zadnje istezanje da svjetlo sve dobro pokriva.samo voda do kraja jedno tjedan dana i cap. Ova druga ima još puno za guslat kak stvari stoje jedno 3+tjedna sigurno ali količina bude veća
Jedan ram u izolaciji u mraku, sutra cap!
Visi ramo... Ovaj drugi ofrljen ledom se sad sunča i puni na smanjenoj jačini .zgleda šugavo al bude dobar. On još ima vožnje.... Mislim da je ovom drugom jedan od uzroka i promjena panela, manje dobivao sa starim i strečao jako pa dobio po lampi, ali 3 topa od jedno 30 cm su puni cvjetova od do tak da bu količine više.. Jedna ljepša
45 na 80% odličan je za tu lovu i prostor. Samsung čipovi su jaki!
Pao prvi test! Auuu pola pljuge i pauza..okus normalno još nemrem opisat.. jao kad se osuši i odleži... Ram je zakon
Glazirani ko sa smeđim šećerom,svi su takvi i manji i veći rukavice pune, jedva sliku opalio
A ostatak se sunča i puni Poslala linda pošiljku pa da najavim Trans Siberian auto ide sljedeće
Nikad ne važem, bitno da je dobro. Al od obadve bude za moje potrebe dovoljno do iduće berbe
Smoke report narode!::vapor:::razvaljen:::rasta::joint2: Miris je pre jak! Dok se sušilo ovo malo mirisao cjeli stan, a i sad kad se zapali .. a rad? Nakon 2 pafa boom u glavu! Nakon pol vure krene želja za ispružit se..paše slatko. . Jbnopotentan automat! Bolji i jači od gorile auto od rqs. Budem sigurno piknuo opet
Danas i drugi ide u mrak...
Pao ramo pod škare! Količina barem duplo od 1. Sad čekam poštara pa u nove avanture. Smoke report sam dao, za mene naj bolji auto do sad, nikako nije za dnevnu pljugu samo ak si u krevetu! Evo par slika i može u završene!
Sad mi je pre tiho i mirno... poštar ne dolazi a naručio 18.11. Imam još u zalihi w.w. xxl od dinafema jednu menku... mislim da ću je probati aktivirati.. dosadno mi je..
Temp je bila između 28 i 20c stvarno su brzi! A i ovaj kineski led ih napunio.. bumo vidli kak bu sa mladima a i hladnije bude...
Linda paket zapeo negdje u De .. piknu klijati ww xxl. Ak proklija ide u airpot 19l solo show. Trenutno pripremam box i prostor za zimski grow, grijanje i to.. na prazno rihtam da bude 24 .. vesela mašina ide dalje.. a ovaj u svršene:respect::vutra: Eh sad vidim da je došel u hr.. a neka bude za drugu turu..
Stiglo! Fala linda, još jednu ekstra gratis ubacili Paket otvaran i nutra pusmo isprike
Ovo sam regular poštom naručio