
Galerija nije uvezena
Djeste ludaci,Rjec je o mom prvom i trenutnom indooru : oprema: -SVJETLO- Sylvania 250 W HPS s reflektorom(bio u kompletu). http://img819.imageshack.us/i/hpim01000.jpg/ -BOX- ormar dimenzija cca 160cm visine,100cm sirine,80cm dubine,cjela unutrasnjost mat bjelom. -VENTILACIJA- otverana blago vrata ormara :rofl:,i standardni kucni vent unutra(pogledaj slike) -ZEMLJA,SASKSIJE,GNOJIVA- Zemlja je neki strani profi. substrat,iako nikake informacije osim ph(5.5-6.5) i namjene na vreci nepise dobar je 100%,Gnojiva Plantela list za veg,cjelo cvjetanje dosad sam koristio Valentin Cvet N:P:K-7:5:6,Mikroelementi B: 0.01%,Cu: 0.002%,Fe: 0.02%,Mn: 0.01%,Mo: 0.001%,Zn: 0.002%,Saksije su "sarene" od 5 do 7,5L Report: Znaci sad,rjec je mom prvom indoor projektu,uzeo sam 5 sjemenki iz nekog panja sa ulice slozio box stavio na klijanje sjemenke,svih 5 proklijalo u roku od 4 dana,31.9 na 1-2.10 u roku od nekih cca 48 sati su sve probile zemlju. http://img148.imageshack.us/i/96452211.jpg/ Vegetaciju sam drzo 30 dana na 18/6 onda nasam kraj 10 setog prebacio na 12/12,za vrjeme veg. bolje da kazem za vrjeme 18/6 perioda znaci prvi mjesec sam gnojio 2 puta jednom spola doze plantele drugi put spunom u vremenskom periodu izmedju gnojenja ko na uputama znaci jednom tjedno,krajem veg su mi 3 biljke pokazala spol tjst preflowerale sve tri zensko od problema sam imo samo sjednom biljkom koja je nakraju pokazala **** na prezadnjoj slici se moze vidit ljevo dole ostecenja na listovima od ustvari problema kojeg nikad nisam 100% indentificirano,sobzirom da nisam mjerio ph vode koja je bila previsoko do 11 dana cvjetanja u stvarno zajeb malim sasksijama,jasam sretan :rofl: Veg slike barem koje imam(ako budem naso budem dodo jos): http://img16.imageshack.us/i/hpim0146x.jpg/ http://img695.imageshack.us/i/hpim0174.jpg/ http://img34.imageshack.us/i/hpim0192s.jpg/ http://img130.imageshack.us/i/hpim0198.jpg/ Cvetanje sam prebacio 1.11 u roku sljedecih 10 dana su mi biljke bas poc