Zdravo družbo, Poslje prvog uzgoja i degustiranja uroda bilo je nužno da se pojavim i ove godine na scenu. Godina iskustva ce nadam se promjeniti izglede. Sjeme: U planu imam da uradim 4 domaje 4 brendirane od plana odstupam u slucaju da ne skupim love. Zemlja: Od izbora u mom gradu imam -Plantela ideal -Substrat universal ako moze prijedlog sta mi je bolje? Djubrivo: U rupe cu sljedecih dana odnjeti stajskog djubriva na dno. A tokom growa koristiti Plantelu List i Plantelu Cvijet Priprema: 4 sjemenke domaja stavljene na klijanje. Imaju svijetlu budućnost pred njima. Isti dan otisao sam do sajta u nedođiji i iskopao 8 rupa To je to sto se tice prvog posta. Zelim svima koji sudjelovaju u ovom hobiju sretnu Outdoor sezonu 2017. --Let the games begin!-- :let: