
Galerija nije uvezena
Zdravo ljudii, eo započeo još jedan grow al sad s fem. auto menkom (kebilj iz prošlog growa još čekaju u teglama za outdoor, al vrijeme nas sve prca polako..) da započnem. 10.05 stavio menku u vodu na 19 sati, drugi dan(11.05) stavio je u vatu na klijanje.. 12.05 pustila več klicu. 13.05 sam ju presadio u malu teglu pošto imam problema s parama.. a znam da se autoflower nebi smijo presađivat al jbg kaj je tu je. valjda neče bit problema.. znači.. 14.05 izašla je van iz zemlje i sad bi reko da raste 2 dana :) temp.22-28 c, vlaga od 35-50% ovisi o vremenu vani. zemlja je obična pomješana s stiroporom.. kak sad izgleda, brijem da će izdržat u njoj par dana dok ne rješim terra magmu.. dobrodošli svi komentari i naravno vaša pomoć :) 2. dan vege. boxić galaxić :D peeace ljudi i keep up with growing :)