Apple fritter by RQS x 2 Mars hydro komplet TS 1500 Mars platnene vreće od cca. 25 L Allmix + biobizz paleta gnojiva Mykoriza Pozdrav ekipa !! Evo idem u svoj drugi poduhvat,prvi je bio ok, pa idemo lagano graditi iskustvo Sada sam vreće napunio lagano preko vrha, prošli put sam stavio malo zemlje, sada skoro 50 L na dvije vreće Danas su piknute pa nastavak slijedi !
Pozdrav Mali update 25.dan cvjetanja - prebačena na 12/12, ukupno 152. dan Msm da od nje ne bude ništa, preko 3 tjedna u cvatu, ali ne pokazuje baš znakove, vjerujem da su joj presudile temperature iznad 35 preko ljeta Šta vi mislite jel tu bude šta, jel moram onda brzo posaditi nove auto, da budu gotove do sredine 12 mj., ako temp to dozvole
Zdravo dragi kolege vutraši 127. dana vege Danas sam je flipo na 12/12, temperature su brutalne do sada, sada najavljuju neki pad pa se nadam da će malo naići Krećemo u 7-9 tjedana cvjetanja pa ćemo vidjeti kako će ispasti
Zdravo ekipa 107. dan Kod mene katastrofa, temp odu preko 35, vlaga 35-45 Dobiva svaki 3 dan 7L vode, tu i tamo fish svakih 10-15 dana Požutila je i lagano dobila flek koji, nadam se da je to zbog temperature, i nadam se da će naići
Pozdrav Vutraši Mali update Nije me bilo cca. 7 dana, WiFi navodnjavanje radi samo tako, traje malo više od 2 sata Temperatura je brutalna, preko 35, vlaga je oko 45 Lampa je i dalje smanjena, na oko 33cm Plan je prebaciti oko 15.8. ili 1.9., sa ovim temperaturama je koma, moram ciljati za sušenje Većinom još uvijek na vodi, gnojivo tu i tamo Non stop joj skidam lišće, sada sam napravio prunning i lollipop, znam da je rano, ali išao sam malo vježbati Evo par selfija
Pozdrav, mali update, prvenstveno zbog nešto nove opreme Inspiracija je svakako došla od kolege Beštije, svaka mu čast Mlaznice su Netbow, a pumpa Sicca 0,5, navodno 700l/h, sve spojeno na WiFi switch, to će sve ići u kantu od jupola Testirao sam vani, mjerio, Netbow 120, pumpa na najmanje i 8L/2h, ispadne 1L/15min 79.dan Dosta sam je opet očerupao prije 6 dana, i stalno je razvlačim, ali ona se neda Idem za koji dan na more pa sam malo mirniji što sam riješio zalijevanje, a i mislim da će ubuduće biti puno lakše zalijevati
Pozdrav svima Nastavljamo sa Punch pie, rijetko pišem jel je stalno u vegi, plan je da ju flipam oko 01.09., tada ću je moći normalno osušiti, pošto sve radim u potkrovlju Temp u boxu ide do 40 po danu, noć 30 Vlaga oko 60-65 Lampa je na 55%, na 40 cm ( treba biti 75 na 30) zbog vrućine 74. dan Dobiva svaka 3 dana po 7L vode, fish + root juice svakih 15 dana, grow 2 puta do sada Baš je mala, rastežem je svako malo, svakih 2-3 tjedna bacim defoliaciju ali ona se vrati još gušća Za sada izgleda dobro, zdravo, neka tako i ostane P.S. Smoke report od Apple friter Nije loše, ne osjeti se sijeno, ima lagani neki voćni okus, ok je za duvat, nije za kauč, više daily driver Uživajte
Pozdrav ekipa Da ne otvaram novi dnevnik, nastavljam ovdje sa Punch pie Mike Tysona od RQS, feminizirana 47. dan Sada je na 4L vode, svaka 2 tjedna dobije fish + root, danas je dobila mykorizu, sljedeći put će dobiti malo growa, svakih 10-ak dana poskidam lišće, ovo je već treći put, zazeleni se brzo Pošto je meni u potkrovlju katastrofa od temperature, ovih dana i do 27, moj plan je da je držim do cca. 01.09. u vegi i onda FLIP, da sredinom 10. mj završi, da nije prevruće, i normalno je osušim P.S. Apple friter je suh, nekih 10 dana, manji headovi su bili i prije, temperature su išle do 28, vlaga je bila oko 50-55, stavljen na kjur, pa čekamo i to Naravno da sam ga probao, u stvari već je u upotrebi pošto nemam zaliha, na kraju od 215g mokrog (točno), ispalo 43 grama suhog, malo ali nećemo biti pohlepni Za sada tu i tamo se nazire voćni miris, sjeno se osjeti, nadam se prolazno Dere fino, nije zabijuša, više te tera da ideš raditi, neki elan imaš Nadam se da nije problem što ovdje nastavljam dnevnik
KRAJ Apple fritter 68. dan Došao je i taj dan, mokrog je ispalo 220 g., s obzirom da je bila visoka 27 cm ja sam prezadovoljan, vrhovi nabijeni a miriši predobro, voćno Izvadio sam i korijen da ga škicnem, čini mi se ok, puno bolje nego prvi put Punch pie (fem) 36. dan Ona će lagano biti do cca 15.08. u vegi, pa onda flip, lagano lst pa koliko je uspijem do tada raširiti Ona dobiva root i fish svaki 9. - 12. dan Do sljedećeg updatea sa Mike Tyson Punch pie
Pozdrav ekipa Mike Tyson, 29. dan Pomalo se učim raditi lst ali je teško kad je mala Apple fritter, 61. dan Trebam malu pomoć oko njega Za njega piše ukupno 11-12 tjedana nakon nicanja, znači 77-84 dana, znam da to nije strogo tako, ali imam osjećaj da je kraj blizu, slabo izbacuje nove pistile, pod mikroskopom velika većina trihoma prozirna, tu i tamo vidim kojeg bijelog i smeđeg, listovi su lagano počeli žutiti, sutra bi trebala dobiti full dozu hrane, ali ako je kraj blizu ne znam hoću stići flushati, kako to vama izgleda
Apple fritter 54. dan Dobiva svaki 4 dan 5L , svako drugo zalijevanje ide grow, bloom, topmax, ima još cca. 30 dana do kraja pa se možda popuni, jako lijepo miriši,voćno Mile Tyson (fem) 22.dan Tysona sam počeo da lst-ujem , na njemu ću malo vježbati, on dobiva svaka 3 dana po 2L za sada, tu i tamo fish i root juice, biti će barem još 35 dana u vegi, možda do tada malo i izraste, kad završim Apple i osušim, onda Tyson nazad u box pa prebacujem na flower Temperatura i vlaga su ok Gonim ih na 18/6, poslije dosta šaltanja zbog temperature
Apple fritter 47. dan Jučer dobila 5L + grow + bloom + topmax Trenutno je na 22/2, hladno je, vlaga je ok ali temperatura je niska Izgleda mi zdravo, jedino na par listova ima tragova "grickanja" Danas mi je plan napraviti zadnju defoliaciju, dosta je gusta, do kraja cca. 40 dana Punch pie (Tyson) Fem 15. dan Jučer dobila 1L čiste vode, njoj ću malo rijeđe davati gnojiva, pošto moram razvući vegu dok Apple fritter ne završi Uživajte, ako imate kakve prijedloge samo pucajte, rookie sam pa mi je svaka pomoć dobrodošla
42. dan Danas dobila 5L + 0,5ml/L calmag Prije 4 dana dobila 6 L + grow + bloom + topmax, msm da je bilo malo previše vode, kao da se malo objesila, pa sam sada smanjio, dosta manje runoffa na 5L Temperature su koma, ide od 14-22, i to 14 bude po danu kada lampa ne radi na 2 sata, vlaga je ok Prije 4 dana malo sam je raširio i poskidao par listova koji su zaklanjali cvijetove Ostala je mala, uvjeti joj nisu bajni ali pokazuje potencijal Punch pie by Mike Tyson 7 . dan Dobila 1L + fish Ova je fem pa ću po malo, najviše me muče uvjeti koji će biti po ljeti u potkrovlju pa nisam pametan Ali idemo borbeno
Pozdrav ekipa !! 34. dan Dobila 4L + root Prije 4 dana dobila 4L + bloom + grow, do tada bila na fishu od biobizza Svjetlo 100 % na 30cm Temperatura i vlaga za sada ok Ostala je mala ali pokazuje par dobrih vrhova, danas sam joj malo defoliaciju bacio, samo gore na vrhu šta su pokrivali cvjetove, nisam ih mogao nikako zavući negdje, nisam skidao sada fan listove, da li pričekam koji dan pa onda, ili ona šema u 3 tjednu, dosta je gusta pa sam mislio sad za koji dan to napraviti, stigne se oporaviti Dajte neki savjet P.S. Ova mala ljepotica je RQS i Mike Tyson; Punch Pie, danas 1. dan Feminizirana
Pozdrav ekipa, nisam baš često radio update jer je ostala mala, pa nema baš nekih promjena 24. dan pokazala preflower 25. dan sam napravio lagani lolipop, budem još skinuo neki veliki koji ne dobiva svjetla, dosta je gusta 27. dan (danas) dobila 3L + root + 0,5ml/L calmag (prve dvije slike su prije lolipop)
16. dan Dobile po 2L + root + 0,5ml calmag preventivno Cure kasne, očito je ona hladnoća ostavila traga na njima, ali sad kako bude Mene zanima šta vi mislite o ovoj koja je dobila po listovima, šta bi to bilo i da li da ju maknem Žao mi što nemam nekih sjemenki da upiknem jednu reda radi za backup
11. dan Dobile su svaka 1L + 1 root I dalje na 20/4, msm da im par dana bilo zima, temp je bila oko 13-15 dok lampa nije radila, pa imam osjećaj da su usporile na kratko, vjv. će biti male, a možda i zbog zemlje, kako je kolega beštija rekao Bilo kako bilo, polako naprijed
8. dan Bio sam na 24/0 zbog temperature (box je u potkrovlju), sada sam na 20/4, malo je zatoplilo U boxu cca, 21 temp., 55 vlaga Od jučer dobivaju po 0,5 L + full doza root Muči me što jedna ima nešto po listovima, pa ako može pomoć, riječ stručnjaka Hvala unaprijed !
Mali update Curke su niknule prije 4 dana, jedna ujutro a druga predvečer, pa malo ima razlike u veličini Temp oko 21, vlaga oko 55 Idemo hrabro dalje