
Galerija nije uvezena
Evo nisam mogao odoliti:icon_lol: Nadam se da neće biti na odmet... Biljka je svoj život započela 6.10.2006. Vrsta je nepoznata,ali je došla kao gratis sjeme od Aliena... Mjesec i pol je provela u čaši od 0.5L kada je i rezana. Prebačena je u posudu od 3L i polako je počeo LST radi eksperimenta... Period cvjetanja je započeo (koliko se sjećam) krajem 1.mjeseca..Kako nedostatak svjetla u toku zime čini svoje nekako se ipak izborila! Moram napomenuti da je gnojena bila samo 4 puta tokom vegetacije u jaaaako malim količinama... Još sam je sutra mislio ostaviti neka se izgušta,a onda 2 dana mraka pa berba! Pa da krenemo: 6.2. 13.2. 23.2. 27.2. 4.3. 13.3. Evo dokaza da se može nešto i preko zime napraviti. Znam da sam dosadan više ljudima...@TorcidaSpalato@b r a i n c h i [email protected] drugima:) stalno ih cimam..joj brate vidi vrh..jooooj što ima kristala...kako dobro miriše... sigurno je bolje od bilo čega što ste ikada uzgojili!LoL...ovo zadnje je šala:))) Još mi ostaje slikati vreću zemlje koju sam koristio i slike kada se ubere,posuši i popuši! Do tada..keep on growing! PEACE!:maryjane: